Çatlatma iğnesi sonrası 36. Saat ovülasyon testi hala pik ?

Evet tam 11. Gün ama ağrım çok senin ağrı durumun nasıl
Ben daha 2. Günümdeyim ve gündüz çok şiddetli ağrım vardı sagda ilk önce ağrım oldu ve solda da çatlamaya yakın yumurtam vardı zaten onların çatladıgını hissettim çok fena ama akıntım çok az şeffaf biraz uzayan tek seferlik akıntı oldu Akşama doğru biraz biraz geçti şimdi kasık ağrım var sadece . Doktoruma cuma gittim sabaha karşı ilişki olmuştu doktorum yarını(cumartesi) da değerlendirmemizi söyledi oldu 😀 sonra bir gün ara verip vir gün olsun dedi 3 Mayıs bat tarihim

Ben daha 2. Günümdeyim ve gündüz çok şiddetli ağrım vardı sagda ilk önce ağrım oldu ve solda da çatlamaya yakın yumurtam vardı zaten onların çatladıgını hissettim çok fena ama akıntım çok az şeffaf biraz uzayan tek seferlik akıntı oldu Akşama doğru biraz biraz geçti şimdi kasık ağrım var sadece . Doktoruma cuma gittim sabaha karşı ilişki olmuştu doktorum yarını(cumartesi) da değerlendirmemizi söyledi oldu 😀 sonra bir gün ara verip vir gün olsun dedi 3 Mayıs bat tarihim
Benim bugün olmak lazım doktoruma göre vallahi iğneden sonra her günü değerlendirdim ama adet olacağım gibi

Kuzum benim de iğneden sonra 8. Gün çizgi hala böyle seninki gibi pikti. Muhtemelen yumurtam çatlamadı diye yorumladım. Seninki belki farklı bir durumdur bilmiyorum. Regl günün geldiğinde test yap bakalım. İnşallah pozitif değer alırsın. Eğer regl olursan da innovita diye bir marka var trendyolda satılıyor onun ovülasyon testlerini al daha güvenilir oluyor. Sonra da test yaptığın her günü sakla böylelikle koyulaşmayı silikleşmeyi takip edebiliriz
Çatlama iğnesi yaptıgin halde çatlamama oldumu cnm. Liste mi dönüştü yoksa çatlamış mi

AA neden öyle oluyor ki iğne yediğimiz halde. Bende şüphe duydum iğneden sonra sanki çatlamamis gibi geldi. Ovulasyon testi yaptım hala pike yakin
Herkeste böyle olmuyor benim normalde diğer atlarda yumurtam kendi kendine büyüyüp çatlıyorfu zaten muhtemelen klomenden dolayı oldu diye düşünüyorum. 1.5 ay gecikti reglim sonra regl oldum o da doktorum adet söktürücü verdi anca öyle olabildim :KK43:

Herkeste böyle olmuyor benim normalde diğer atlarda yumurtam kendi kendine büyüyüp çatlıyorfu zaten muhtemelen klomenden dolayı oldu diye düşünüyorum. 1.5 ay gecikti reglim sonra regl oldum o da doktorum adet söktürücü verdi anca öyle olabildim :KK43:
Bende gnoff iğne kullandım böyle hormonlarla büyüyünce sanırım çatlaması da sıkıntı oluyor galiba

İnşallah cnm benim Allah çıktığımız bu yolda en kolayını verir inşallah
İnşallahhh biz bu aylar biraz akışına bıraktık çok yıprandık son 8 ayda çünkü. O yüzden tatil planları falan yaptık olmazsa da tatilde eğleniriz diye düşündüğümüz için bu ay hiç üstünde durmuyoruz 😀

İnşallahhh biz bu aylar biraz akışına bıraktık çok yıprandık son 8 ayda çünkü. O yüzden tatil planları falan yaptık olmazsa da tatilde eğleniriz diye düşündüğümüz için bu ay hiç üstünde durmuyoruz 😀
Bazen akışına bakınca oluyo diyorlar ya bakalım kısmet cncm Allah kimsenin kucağıni boş bırakmasın

X