Çatlatma iğnesi

Aysetr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
35
6
27
Ayın 11 inde çatlatma iğnesi oldum. 6 gün geçti şuan ağrı başladı karın bölgesinde sağ tarafta normal mi

Dün acile gittik. Şiddetli ağrı ve mide bulantisindan. HCG 8 çıktı çatlatma iğnesi olalı bir hafta geçti. İğnenin etkisiyle mi o değerler çıktı yoksa hamile miyim acaba bilgisi olanlar paylaşabilir mi

Bugün verdim sağlık ocagina yarın çıkar dediler. Siz naptiniz.
Dün test yaptım canım etkisi geçmiş mi iğnenin diye çok silik çıktı iğne gününü sayarsam dün 9.gündü bugün 10.gündeyim bekleyip pazartesi yapıcam ama ben hiç hamile olduğumu düşünmüyorum 😌 akıntım yapışkan kaşık ağrısı göğüs ağrısı hiç bir belirtil yok bu ay da es oldu bence bakalım ümidim kalmadı yani

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    186 KB · Görüntüleme: 23
Dün test yaptım canım etkisi geçmiş mi iğnenin diye çok silik çıktı iğne gününü sayarsam dün 9.gündü bugün 10.gündeyim bekleyip pazartesi yapıcam ama ben hiç hamile olduğumu düşünmüyorum 😌 akıntım yapışkan kaşık ağrısı göğüs ağrısı hiç bir belirtil yok bu ay da es oldu bence bakalım ümidim kalmadı yani
Ben hamile değilim malesef kanda cıkmadi değerler iyce düşmüş

Haberleşelim canım mutlaka ağrın hassasiyetin felan var mı nasıl gidiyor ?
Ya benim midem bulanıyor üç gündür ama bugün daha hafif. İki gündür aşırı yorgunluk ve gerginlik vardı. Başta karnımda doluluk hissi vardı arada ağrıyordu. Ama o da varla yok arası oldu. Bunlar iğnenin yan etkileri olabilir. İlk kez kullandım çünkü. Ümitlenmek istemiyorum o yüzden erken test falan yapmayacağım. Senin nasıl gidiyor canım

Ya benim midem bulanıyor üç gündür ama bugün daha hafif. İki gündür aşırı yorgunluk ve gerginlik vardı. Başta karnımda doluluk hissi vardı arada ağrıyordu. Ama o da varla yok arası oldu. Bunlar iğnenin yan etkileri olabilir. İlk kez kullandım çünkü. Ümitlenmek istemiyorum o yüzden erken test falan yapmayacağım. Senin nasıl gidiyor canım
Benimde mide bulantım var ama ben her zaman mide bulantısı çeken bi insan olduğum için onu baz almıyorum dün ara ara kramp şeklinde şiddetli sancı girdi göğüslerim dolgun ama ağrım yok . Normalde yumurtlama döneminden itibaren göğüs ağrısı çekerdim. Akıntım beyaz geliyor ama iç çamaşırımı kuruyunca kirletiyor dün ve bugün ıslak şeklinde geldi normaldedir hep böyle geldiği için gebeliğe yoramıyorum 🫠

X