Elektrikli Mutfak Aletleri Çaycı / Çay Makinası Tavsiyeleri (2018 Güncel)

myu

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2016
19
10
32
Merhaba hanımlar,

Temmuzda düğünüm var. Şu an küçük ev aletleri araştırmasındayım. Çeyiz kısmına yazmadım çünkü orda henüz kimse kullanmamıştır. Ben deneyimli bayanlardan yardım rica ediyorum :)

Kettle almak yerine çaycı almak istiyorum. Eşim de ben de çalışıyoruz, kahvaltı yapmayı da seviyoruz tabii çayı da :) O sebeple demlikte demlemek yerine çaycı almak istiyorum. Hem alt kısmını da kettle olarak kullanırım dedim.

Araştırdım biraz ama modeller çok kaba. Sanki sanayi tipi. Bir de ablam şey dedi, tezgahta çok yer kaplamasın, sorun yaşarsın dedi.

Sizlerin kullanıp memnun kaldığı, biraz da estetik duran modeller varsa, bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum :)

Hatta ve hatta alsam mı almasam mı, bu konuda da yorumlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim...

ben arcelik kullaniyorum ama homend in caycisi daha kibar geliyor gözüme. alti ustu celik ya da alti celik ustu vam olanlari tavsiye ederim. plastiklerden uzak durmayi tercih ediyorum.

• Beğen
Reactions: myu
Merhaba hanımlar,

Temmuzda düğünüm var. Şu an küçük ev aletleri araştırmasındayım. Çeyiz kısmına yazmadım çünkü orda henüz kimse kullanmamıştır. Ben deneyimli bayanlardan yardım rica ediyorum :)

Kettle almak yerine çaycı almak istiyorum. Eşim de ben de çalışıyoruz, kahvaltı yapmayı da seviyoruz tabii çayı da :) O sebeple demlikte demlemek yerine çaycı almak istiyorum. Hem alt kısmını da kettle olarak kullanırım dedim.

Araştırdım biraz ama modeller çok kaba. Sanki sanayi tipi. Bir de ablam şey dedi, tezgahta çok yer kaplamasın, sorun yaşarsın dedi.

Sizlerin kullanıp memnun kaldığı, biraz da estetik duran modeller varsa, bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum :)

Hatta ve hatta alsam mı almasam mı, bu konuda da yorumlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim...
vestel sefa çay makınesı. vestel sehzade cay makınesı. veya yıne vstel sultan porselen cay mak. . ya da fakirin çay makınelerıde guzel renklı renklı . ketlle olark ıyı dusunmusunz ama ust demlıgın fazla cay almasıda onemlı. bızdekı arcelık cay makınesı annemın evındekı yanı ıcınde suzgec oldugu ıcınve bırde bıze gelen mısfırler bayagı kalabalık odlguu ıcn en fazla 1 kısı 1 bardak ıcebılıyor 10 kısı geldıyse hekes bırer bardak ıcıyor cay bıtıyor. benı ıstemeye geldıklerınde cok sıkntı yasadım herekse caylarını dagıttım ısteme faslından snra. cayı tazeleyımm ıdıye soruyorum olur dıyolar mutfaga gıdıyorum cay demlıkte su bıtmıs. bende gıttım dıger celık caydanlıklarda yaptım tekrar mılletıde bekelttık yanı ayp oldu zor durumda kaldık.yanı hangısı olursa olsun cay mak cok ıse yaramıyor mıssafır geldıgnde. ama esınz ve sız basbasa ısenız yeterlıdır.

X