Çene Estetiği çene estetiği

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı

feel_liver

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2014
2
0
34
Merhabalar, pazar günü burun ve çene ameliyatını birlikte oldum. Çene ucum gerideydi. Burnumda çok hafif bir kemer vardı. Doktora çene ucu için gittiğimde ikisini beraber yapalım dedi. Çene ucunu keserek öne aldı İmplant (silikon,medpor) kullanmadı. Kemiğin kesilmesi sanırım iyileşme sürecini biraz uzatıyor ama kendi kemiğinizle yapıldığı için daha sağlıklı. Bugün 3. günüm. Alnımdan boynuma kadar tüm yüzüm şiş. Göz kapaklarım mosmor ve şiş, göz altlarım sararmaya başladı sanırım iyileşiyor. (2,5 yaşındaki kızım makyajımı hiç beğenmedi :KK66:) yarın yani 4. gün tamponlar alınacak. Sorularınız olursa cevaplarım.

kime oldunuz cene ameliyatı acaba yemek vs sonrası neler yasadınız agrı uyuşukluk oldu mu cok

Merhaba kızlar bende hem burun hem çene estetiği oldum iyileşme süreci çok zor insan bazen nasıl bu duruma geldim diyebiliyor şırıngayla süt ve çorba içebiliyorum ağzınız şiş olduğu için yemek yemek baya zor burnumdan nefes beni baya rahatlattı bir hafta çekiyorsun sonra geçiyor diye düşünüyordum hep ama o hafta bir türlü geçmiyor lütfen iyi düşünün çenemin güzel olduğunu söylediler ikinci gün bant değişirken ama her şeye kendinizi hazırlayın özellikle uykusuz gecelere

Merhaba kızlar bende hem burun hem çene estetiği oldum iyileşme süreci çok zor insan bazen nasıl bu duruma geldim diyebiliyor şırıngayla süt ve çorba içebiliyorum ağzınız şiş olduğu için yemek yemek baya zor burnumdan nefes beni baya rahatlattı bir hafta çekiyorsun sonra geçiyor diye düşünüyordum hep ama o hafta bir türlü geçmiyor lütfen iyi düşünün çenemin güzel olduğunu söylediler ikinci gün bant değişirken ama her şeye kendinizi hazırlayın özellikle uykusuz gecelere
Selam ben de ikisini birden olacağım ama çok korkuyorum :KK43: Acaba ne kadar zamanda insan içine çıkacak seviyeye geliniyor, hani ameliyat olduğumu anlamayacakları şekilde?

Ben oldum burnum guzel ama cene bana buyuk geldi suan hala sislikler var ailem begendi ama sorun bende sanirim ve hala sis kimseyi caydirmak istemem ilk gunler zor sonrasi kolay ama burnun oturmasi bir yili ceneninde uc dort ay diye okudum bende burda begenmedim protezimi cikarttim yorumlarini okuyunca korktum buyuk ihtimal alisirim ama insan daha kotu olmaktan korkuyor acikcasi zaman suan en buyuk ilac sana sabir diliyorum :KK70:

Ben oldum burnum guzel ama cene bana buyuk geldi suan hala sislikler var ailem begendi ama sorun bende sanirim ve hala sis kimseyi caydirmak istemem ilk gunler zor sonrasi kolay ama burnun oturmasi bir yili ceneninde uc dort ay diye okudum bende burda begenmedim protezimi cikarttim yorumlarini okuyunca korktum buyuk ihtimal alisirim ama insan daha kotu olmaktan korkuyor acikcasi zaman suan en buyuk ilac sana sabir diliyorum :KK70:
merhaba ben bısey sorucaktım benımde alt cenem gerıde ve kucuk protez taktırcem gecen gunlerde sımulasyon bakmaya gttım doktora cene boyutumu blgsayarda dudak hızama getırdı fakat yanak yapım yanı yanak goruntum degısmedı yanı sız de sululasyon yaptrdysanız sımulasyon yanak derısındekı degısımı yansıtıyormu yoksa sadece ceneyı one mı getırıyor? Yanı sımulasyonda sızınde yanak seklınız cok degsmeyp amelyattan sonra nasıl bı degsıklık oldu ?ameiyattan sonra yanak seklınız degstımı

Selam ben de ikisini birden olacağım ama çok korkuyorum :KK43: Acaba ne kadar zamanda insan içine çıkacak seviyeye geliniyor, hani ameliyat olduğumu anlamayacakları şekilde?
ben de burun ve çene ameliyatı istiyorum,iksisni bir yapan en iyi dr araştırıyorum.bana yardımcı olurmusunuz

ben de burun ve çene ameliyatı istiyorum,iksisni bir yapan en iyi dr araştırıyorum.bana yardımcı olurmusunuz

geçmiş olsun öncelikle ben de burun ve çene ameliyatı istiyorum,iksisni bir yapan en iyi dr araştırıyorum.bana yardımcı olurmusunuz

Merhaba sıkıntılarınız geçtimi çeneniz şimdi nasıl bende olmayo düşünüyorumda

Peki sakıncası yoksa doktorunız kim acaba?ben çok doktor araştırdım kafam allak bullak oldu.Birde önceki ve sonraki varsa banada yollayın isterseniz bende merak ettim :) belki siz küçük çeneye alıştığınız size büyük geliyodur

Araştırdığım çene konusunda iyi doktorlar emre ilhan,güncel öztürk,ozan balık,gürkan kayabaşoğlu,ersin ülkür,lütfüneroğlu,ali mezdeği☺️hepsi arasında kararsızım.

çene burundan sonraki yüzdeki en önemli yer bence. ben ceneme burun ameliyatıyla bırlıkte 4.5 mm slikon cene protezi koydurdum agız içinden ne iz kaldı nede bir problem yasadım 15 gün içinde herseyi yiyebiliyor hale geldim ve inanılmaz bir degişim oldu. normalde ben yuvarlak yuzluydum bichectomia (yanaktan yağ aldırma)burun estetiği ve ceneme protez koydurunca bildiğiniz uzun yüzlü hollywood yıldızları gibi oldum kendimi bu halımle cok begeniyorum. Ankarada yaptırdım dr kubilay özdil. doktoruma cok güveniyorum hiç bir ameliyatımda komplikasyon yasamadım iyiki var çünkü plastik cerrahınız cok önemli cünkü resmen ömürlük bir dönüm noktasına imza atıyor iyiki tanımısım bu konuda çok şanslı oldugumu düşünüyorum

evet etkiliyor gıdı resmen gizli kalıyor cok etkisi var bende var cene protezi ankarada kıbilay özdile oldum hiç bi problem yasamadım tek gecerim

evet etkiliyor gıdı resmen gizli kalıyor cok etkisi var bende var cene protezi ankarada kıbilay özdile oldum hiç bi problem yasamadım tek gecerim
Merhabalar memnun olmanıza çok sevindim:)bende kubilay beyle telefonda görüştüm ona çene estetiği olacam inş.Benim merak ettiğim çenenizdeki şişler nekadar sürede geçti acaba?

KIlar ben de seneye burun revizyonla Beraber çene silikon ameliyatı olacağım fotoğrafı olan var mı acaba çok merak ediyorum öncesi sonrasi

X