Çeyizime parfüm önerisi

Canlicenaze

Aktif üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2017
470
311
Kızlar merhaba :) ceyizime parfüm alacağımda böyle günlük taze kokulardan başka ağır seksi kadınsı parfümlerden neler öneridesiniz. Daha önce onlardan kullanmadığım icin bilmiyorum da🙈🙈 şimdiden çok teşekkür ederim :)

Koku delisi olan birine denk geldin 😅
Oncelikle evde dus sonrasi kullanacaksan, victoria secrets in 6 siseli vucut spreyleri var, istedigin gibi. Vucutta bekledikce de guzellesiyor bayiliyorum ben.
Disarda kullanacagim dersen,
Burberry classic
Carolina herrera good girl
Calvin klein euphoria
Calvin klein beauty geldi aklima
Ben cok agir koku kulllanmiyorum. Ama bu yazdiklarimi en az bir kez kullandim canim.

Iyi alisverisler.

Teşekkür ederim ben bunları değerlendireceğim mutlaka 🙈 ama ben kocamın yanında sadece ona kullanabileceğim kokularda istiyorum da 🙈🙈🙈 utandım 😊😊

Sıktığım anda enfes ve buram buram dişi kokan parfümlerim jadore ve mugler alien 😍 bunlarida bi dene canım.biri cicek kokusu biri oryantal bi koku.ikisine de aşığim ben :KK66:

En sevdiğim koku türü ya gerçekten bayılıyorum böyle kokulara 😊Peki açığını kullandınız mı, malum şu an orjinallerin fiyatı uçtu:KK64::KK35:
Ben acigini kullaniyorum canim dp den orjinaliyle birebir 🥰 orjinali suan cep yakiyo yanasilmiyo yanina 😒 acik olarak loristede guzel cok iyi yapmislar ama loristeki hic kalici degil verilen paraya degmiyo.. en iyisi dp 🤗

İvroşşşşeeeee derim durdukça güzel kokan parfüm ve Rihanna var oda çok iyi

Ben acigini kullaniyorum canim dp den orjinaliyle birebir 🥰 orjinali suan cep yakiyo yanasilmiyo yanina 😒 acik olarak loristede guzel cok iyi yapmislar ama loristeki hic kalici degil verilen paraya degmiyo.. en iyisi dp 🤗
Dp'de parfüm denerken kadına '' Böyle hem pudralı olsun, ama bir yandan da vanilyalı gibi sıcak olsun, şeker şeker baymasın ama tatlı da olsun kremsi pudralı da''😂 Bana hem pudralı hafif hem vanilyalı koku bir arada olmaz dedi😂ama varmışşş en kısa zamanda deneyeceğim 😊🌼

Dp'de parfüm denerken kadına '' Böyle hem pudralı olsun, ama bir yandan da vanilyalı gibi sıcak olsun, şeker şeker baymasın ama tatlı da olsun kremsi pudralı da''😂 Bana hem pudralı hafif hem vanilyalı koku bir arada olmaz dedi😂ama varmışşş en kısa zamanda deneyeceğim 😊🌼
tamda dediğim gibi bi koku denediğin zaman bana hak vericeksin yorumunu bekliyorum mutlaka :KK19:

X