Cilt Bakımı Ürünleri Cilt bakım kremleri tavsiyesi..?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

laleenver

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2011
164
0
Merhaba arkadaşlar,

20 li yaşlardayım ama şimdiden temel bakım ve göz altı kremleri kullanmak istiyorum, vichy yada benzeri markaları kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsanız sevinirim..:KK43:

canım bunun için ozon yağı kullanabilrsin.ozon yağı çok etkili ben kendim de arkkadaşlarım da kullanıor.çok etkili.yalnız orjinalini almaya dikkat.istersen sana benim aldığım yeri önerebilirm.

arkadaslar çok kuru bir cildim var belli ürünlerde cildim de kabarmalar oluyor bana ne önerırsınız ya :/

arkadaslar çok kuru bir cildim var belli ürünlerde cildim de kabarmalar oluyor bana ne önerırsınız ya :/

kuru ciltler için decleor markasının cilt bakım kremleri çok iyidir, benim cildim de hassas ve kışın kızarıklık pulanma oluyor, decleor kuru ciltler için olan nemlendiricilerini kullanıyorum bu marka sevilde ve bellamola sitesinde satılıyor. bir de laroche posay kerium ds çok iyi geliyor eczanelerde satılıyor daha uygun fiyat

Size verebileceğim en iyi kırışıklıklara ve kurumuş ciltlere birebir bir yağ
hem cildi yeniliyor sivilce,güneş lekeleri ve gözle görülür kırışıklıları yok ediyor kimyasal içermediği için herkes
kullanabilir. evet tabi ki BUĞDAY yağından bahsediyorum :KK70:

ARKADAŞLAR EN İYİ CİLT KREMLERİ İTALYADAN ÇIKIYOR. VE ÜLKEMİZDEKİLERİN FİYATLARINA GÖRE DAHA UCUZ VE YÜZDE YÜZ ETKİLİ BEN KENDİM GÜMRÜKÇÜ OLDUĞUM İÇİN GETİTTİRİYORUM. HERHANGİ BİR PROBLEMİ İÇİN ÜRÜN İSTEYEN ARKADAŞLARLA İRTİBATA GEÇEBİLİRİM. AYRICA VİTİLİGO KREMİ VAR 15 GÜN İÇİN YÜZDE YÜZ ETKİLİ ARKADAŞLAR BEN DENEDİM GÖRDÜM.

Uygun fiyatlı ve etkili bir ürün düşünürseniz Diadermine'in nemlendirici yüz kremini tavsiye edebilirim. Gerçekten en kuru cildi bile yumuşacık yapıyor, bayılıyorum. :)

Merhaba arkadaşlar,

20 li yaşlardayım ama şimdiden temel bakım ve göz altı kremleri kullanmak istiyorum, vichy yada benzeri markaları kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsanız sevinirim..:KK43:

Ben her akşam yatmadan gülsuyu ile yüzümü temizliyorum. Banyodan banyoya peeling yapıyorum. Ve her gece gülsuyundan sonra nemlendirici sürüyorum. Haftada bir de maden suyu sürüyorum yüzüme. Çok da memnunum.

Merhaba arkadaşlar,

Ben her akşam yatmadan gülsuyu ile yüzümü temizliyorum. Banyodan banyoya peeling yapıyorum. Ve her gece gülsuyundan sonra nemlendirici sürüyorum. Haftada bir de maden suyu sürüyorum yüzüme. Çok da memnunum.

göz altı kremi olarak farmasinin göz altı krem serisini önerebilirim, hem morluk ve torbalar, hem ince çizgiler hem de gece kullanımı için çeşitli ürünleri mevcut, reklam gibi olmasın ama :)

pure beauty nemlendiriciden, argan yağından, göz çevreme üzüm çekirdeği yağımdan, maden sodasını yüzüme püskürtmekten, banyoda ölü deriyi keseleyip soymaktan çooookkk memnunum...

Göz altı için avakado
Kırışıklık için avakado
Nemlendirici avakado
Hücre yenilenmesi avakado

Birde ben daha kaç kere diyeym hanımlar cosmed nem maskesi paraben yok içn.haftada 2 kre kullanysun.tavsye ediyorum çok etkili.nemsizlikten gelen kırışklara bire bir.ince cizgileri yumuşatıyor

Ben cilt temizleme jeli olarak vichnin temizleme köpüğünü kullandım kuru ve hasas cildim var memnun kalmıştım. Şu aralar clinique in yüz yıkama jelini kullanıyorum bundan da çok memnunum. Göz altı ve çevresi için ddf i kullanıyorum hem güneş koruyucu içeriyor. Dışarı çıkacaksam güneş koruyucu olarak daylong almıştım çok övmüşlerdi kullanıyorum ama bana pek iyi gelmedi. (Vichinin ve avene nin ki daha iyiydi) Evde gül yağı kullanıyorum yatmadan önce yüzümü jelle yıkadıktan sonra sürüyorum ondanda memnunum. Elimde olsa hiç bir kozmetik kremi kullanmak istemem ama güneş için mecburum.

X