Çin takvimi

Üç tane bebeğim var hep yalnis ciktilar yalan zaten öyle şeyler bazen tutuyo oda tesadüf tabi doğru yazdım meraktan zaten inanmıyorum

Çin takvimi tutan varmı arkadaşlar 🫣😊
Merhaba her çin takvimi doğru değil. Yaşınızın çin ayına göre ayarlanması lazım şu çin takvimine göre bakar mısınız ama önce tablodan aşağı inip dogdugunuz yıla göre yaşınızı doğru hesaplayarak merak ediyorum ben de bu ay düşünüyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru baktığınıza emin misiniz? Tabloya bakmayacaksıniz aşağıda yaş hesaplama var doğum tarihinizi ay gün yıl ve hangi ay hamile kaldığınızı yazar mısınız ben de bakayim
evet doğru baktım doğum tarihimi ve hamile kaldığım ayı yazınca sonuç bu çıkıyor. ancak erkek bebeğim olacak. bu tür şeylere inanmayın. yukarıda yazdığınız websitesine bakınca 31 yaşındakilerin nisan-kasım arası hamile kalınca kız çocuğu oluyor. ben de ağustosta hamile kalmıştım zaten.

Çin Takvimi’ne Göre KIZ Çocuğunuz Olacak…

Gerçek Yaşınız: 31
Çin Takvimine Göre Şimdiki Yaşınız: 32
Çin Takvimine Göre Bebeğinizin Cinsiyeti: KIZ

evet doğru baktım doğum tarihimi ve hamile kaldığım ayı yazınca sonuç bu çıkıyor. ancak erkek bebeğim olacak. bu tür şeylere inanmayın. yukarıda yazdığınız websitesine bakınca 31 yaşındakilerin nisan-kasım arası hamile kalınca kız çocuğu oluyor. ben de ağustosta hamile kalmıştım zaten.

Çin Takvimi’ne Göre KIZ Çocuğunuz Olacak…

Gerçek Yaşınız: 31

Çin Takvimine Göre Şimdiki Yaşınız: 32

Çin Takvimine Göre Bebeğinizin Cinsiyeti: KIZ

Gerçek yaşınız 31 demişsiniz 31 yaşına bakmışsınız 31 yaşına bakmayacaksıniz ki yanlış bakıyorsunuz işte. Doğum tarihiniz nedir ?

Hesaplamayı otomatik yapan sitelerde yanlış çıkıyor genelde. Onun tablosu var oradan manuel bakmak gerekiyor benim çevremde en az 10 kişiden tuttuğunu duydum

Gerçek yaşınız 31 demişsiniz 31 yaşına bakmışsınız 31 yaşına bakmayacaksıniz ki yanlış bakıyorsunuz işte. Doğum tarihiniz nedir ?
10 nisan 1991 dogum tarihim, hamile kaldığım ay ağustos. buna göre baktığınızda hangi cinsiyeti görüyorsunuz?

Merhaba rica etsem benimkini de hesaplar mısınız🙏🏻 23 Kasım 1995 doğum tarihim, hamile kaldığım ay ocak ayı, teşekkürler 🥰

Merhaba arkadaşım ben de merak ediyorum yardımcı olabilir misin acaba 18 Ocak 1997 doğum günüm hamile kaldığım ay Ocak yalnız şöyle hamile kaldığımız ayı yumurtadığımız ay olarak mı sayıyoruz yoksa hamileliğimizi
öğrendiğimiz ay mı sayıyoruz

X