Çin takvimi

Gerçek yaşınız 31 demişsiniz 31 yaşına bakmışsınız 31 yaşına bakmayacaksıniz ki yanlış bakıyorsunuz işte. Doğum tarihiniz nedir ?
Ben eylul dogumluyum 1989 gunu tam bilmiyorum bu ay hamile kalirsam ne cikiyor acaba hesaplayabilirmisiniz siz ama 20 leri falan diye biliyorum .

Merhaba her çin takvimi doğru değil. Yaşınızın çin ayına göre ayarlanması lazım şu çin takvimine göre bakar mısınız ama önce tablodan aşağı inip dogdugunuz yıla göre yaşınızı doğru hesaplayarak merak ediyorum ben de bu ay düşünüyorum
Burdakine göre bebegim erkek ama diğer bütün sitelere göre yapınca kız çıkıyo hepsinde de yaşımı doğru hesapladım bir eklemem gerekiyo bu sitedeki diğerlerinden farklı acaba gercek cin takvimi hangisi

Son düzenleyen: Moderatör:
Doğru baktığınıza emin misiniz? Tabloya bakmayacaksıniz aşağıda yaş hesaplama var doğum tarihinizi ay gün yıl ve hangi ay hamile kaldığınızı yazar mısınız ben de bakayim
Banada yardimci olurmusun her program farklı sonuç verdi 12.09.1986 doğumluyum son adet günüm 27 mart 2024 benim için n hangi sonuç cikiyor

X