Cocuklarim anlasamiyorlar

fatmanur66

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2006
26
3
merhaba meltem hanim bir sorunum var 10 yillik evliyim ve 2 cocugum var. allaha sükür evliligim tam istedigim gibi ama cocuklar yönündenbiraz sikintimiz var iki kardes cok kiskaniyorlar birbirlerini. hep birbirleriyle kavga icindeler.oglum 9 yasinda kizim 6 yasinda ne yapacagim bilmiyorum onlari öyle görünce bende sinirleniyorum.esim benden daha sabirli cok konusuyor ikisiylede 1 gun iyiler ertesi gün bakiyorsun hersey ayni.aslinda aile olarak cocuklarimiza cok zaman ayiriyoruz oyunlar oynuyoruz ,beraber gezmeye gidiyoruz ama ne yapip yapip yine birsey buluyorlar kavga icin bizmi bir yerde yanlis yapiyoruz bilmiyorum. ikiside birbirini istemiyor ogluma soruyorum neden anlasamiyorsunuz diye ben sizden kiz kardes istemedimki diyor ne yapacagimi bazen sasiriyorum

Merhaba Fatmanur Hanım,
Allah bağışlasın çocuklarınızı. Vereceğim cevabı sevmeyeceksiniz, ama oğlunuz ve kızınız arasındaki çatışma daha oldukça uzun seneler devam edecek, ta ki çocuklarınız büyüyüp hayatın zorluklarını yaşadıkça ve hayatlarını oturtmaya çalıştıkça birbirleri ile dayanışmaya başlayacaklar. O zamana kadar birbirleri ile anlaşamayacaklar. Merak etmeyin, bu doğal bir durum.
Kolay gelsin diyeceğim ben yine de, sevgiler,

X