K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz çok acil !!! sesim kısılsın istiyorum

reyhoo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
56
9
merhaba arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var :KK43: salı gününe sesim kısılmalı sunum ödevim var yetişmedi ve senem uzayabilir anca bu şekilde uzatabilirim süreyi :KK70: lütfen en pratik kolay ve kesin çözüm olucak yöntemi söyler misiniz soğuk su içiyorum ama işe yaramıyor sanırım :KK43: çok teşekkürler şimdiden :)

konsere git avazın çıktığı kadar şarkıları söyle. sonra konserde 3-5 tane soğuk bira iç ertesi sabaha kısılır. :KK53: ödev ne ki 2 gün sabahlayıver.

yok mümkün değil tez teslimi ve sunumnu yapmam lazım :KK43: bu durumda konseri bulamam ama sizce soğuk su tek başına yeterli olur mu :KK70:

Buz ye bol bol sonra üstüne sıcacık bir su iç :)) Okula giderken çok yapardım bende işe yarıyordu ama sende dene bi:)

Ses kısılmasını kendinde yapabilirsin gırtlagınla oynama yapabılıyorsan. Once vır oksuruk krizine gır ama ciğerlerin sokulur gıbı degıl boğazın gıcık yapıyor gıbı. Surekli tekrarla 2 3 dk boyunca sonra ses tellerınle oynayabılırsın zaten okusurulten sonra ses tellerin garıplesıyo. Boylece sure uzatabilirsin

X