Çukur Dizisi

Vartoluyla Emrah'ın karşı karşıya geleceği sahneyi sabırsızlıkla bekliyorum

Hayatımda gördüğüm en salak polis tiplemesi :KK70: iyice gıcık oldum ya

Aşırı gıcık hem de .. hani bi Behzatım Ç. Olsa neyse :))
Bir de o yaşta amir olmak sınırsız yetkinin dünkü tifila verilmesi acaip siritmis ..yanında ki poliste liseli gibi duruyor..

Hakikaten bacılar dogru yazmissiniz o polis ne öyle ıyy cok sırıtmıs diziyi yine tam izleyemedim ama bi kiside çıkıp demiyorki amir olunca makas atmak serbest mi oluyor yada daha mi tehlikesiz oluyor bide özendirme duyggusu var cık cık cık hic sevmedim itici tipp

Bu itici amir beyefendinin talimatıyla geldi. Selime bunun tiyosunu vermişti.vartolu ölmedi orası kesin ama nasıl plan yaptılar orası muamma çünkü biyerlerde plan ters tepti vartoluyu vuran maskeliler beyefendinin adamlarıydı büyük ihtimal.hem onun adamları hep böyle maskeli tipler hem de meke görevini yerine getiremedi.

İlk defa diziyi izlerken sıkıldım. Emrah amir fazla zorlama olmuş. Gerçekçi gelmiyor insana. Vartoluda yaşıyor zaten orası kesinde bu amirin olduğu sahnelerde değiştirmek lazım kanalı. Tahammülü zorluyor.

Vartoliyı bence yamaç saklıyor. Bı evde Meke ve Emmi dönüşümlü bırını beklıyorlar. Hatta son bölümde emmi Mekke’den devralıyor gorevı karanlık bı yere doğru ilerliyor bence orda vartolu var saklıyorlar onu.
Oldu süsü verdı ısler ıyıce karışmasın dıye.
Ole kışı de başkası bence. Benım tahmınım bu yönde.

Vartoliyı bence yamaç saklıyor. Bı evde Meke ve Emmi dönüşümlü bırını beklıyorlar. Hatta son bölümde emmi Mekke’den devralıyor gorevı karanlık bı yere doğru ilerliyor bence orda vartolu var saklıyorlar onu.
Oldu süsü verdı ısler ıyıce karışmasın dıye.
Ole kışı de başkası bence. Benım tahmınım bu yönde.
Ölen kişi Aliço'nun çöp toplayan arkadaşlarından birisi.bir önceki bölümde ondan sahipsiz evsiz birini istedi.aliço ben yapayım dedi.yamaç olmaz başka birisi olsun dedi.

Vartolu ölmedi kesin dediğiniz gibi ama beni meraklandıran asıl konu hapisteki cumali karekteri.yamaç ın abisi.onu kim oynayacak çok merak ediyorum.nette değişik isimler dolaşıyor

Ölen kişi Aliço'nun çöp toplayan arkadaşlarından birisi.bir önceki bölümde ondan sahipsiz evsiz birini istedi.aliço ben yapayım dedi.yamaç olmaz başka birisi olsun dedi.

Vartolu ölmedi kesin dediğiniz gibi ama beni meraklandıran asıl konu hapisteki cumali karekteri.yamaç ın abisi.onu kim oynayacak çok merak ediyorum.nette değişik isimler dolaşıyor

Onu ben de çok merak ediyorum...
sözde cumali kahramanın ikiz kardeşiymiş sanırım yine mustafa üstündağ oynayacak...

Onu ben de çok merak ediyorum...
sözde cumali kahramanın ikiz kardeşiymiş sanırım yine mustafa üstündağ oynayacak...
BEN de öyle sanıyordum ama onunla anlaşmazlık yaşamışlar oyun kadrosundan çıkarmışlar diye okudum biryerde.keşke o oynasa güzel oynuyor açıkcası

ayy çukurcular buradaymış. ya kızlar bu emrah içerde dizisindeki aras bulut iynemlinin karakter taklidi değil mi?

Ay bu ne kadar sıkıcı bir bölümdü Allah aşkına bitsin biran önce diye bekledim resmen.biraz sonlara aksiyon katmışlar neyseki:işsiz:

ayy çukurcular buradaymış. ya kızlar bu emrah içerde dizisindeki aras bulut iynemlinin karakter taklidi değil mi?

Ben de onu düşündüm :)
kötü bir taklit sadece.. daha özgün olmalısın emrahhhh:KK53:

Haftaya güzel bölüm olacak gibi...
Nede olsa vartoli göründü. :)
Selim ölecekmi acaba..
Gerçi üzülmem de anası babası var işte :))
Evet umarım öyle olur.selim de ölmez sanırım.yoksa yamaç ı kimse tutamaz vartoluyu kesin vurur.:)

Selim'i sırtından vurdular göğsünden ameliyat ettiler.sahneyi izlerken Allah Allah niye böyle yaptılar diye çok düşünüp bir anlam verememiştim:KK64:meğer çekim hatasıymış:KK70:

X