Cuma Zayıflama Yarışması'na Katılmak İsteyenler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Herkese iyi akşamlar uzun süredir KK takipçisiyim burada çok şeyler öğrendim doğumumdan sonra çok kilo aldım geri verdim ve şimdi tekrar istemediğim kilolara geldim ve burası motivasyon için çok iyi geliyordu bana mümkün olursa ben de bir gruba dahil olmayı çok isterim boy 162 kilo 74
5. Takıma gelebilirsiniz

Kızlar zayıflama Grubuna katılmak istiyorum 63 kiloyum
Gunaydin
4.takima gelebilirsiniz.

Arkadaşlar,

Bizler takımlar kurduk ve her Cuma günü tartılarak en çok kilo veren üç takımı belirliyoruz.

Kilo probleminiz varsa, takım ruhu desteğine ihtiyaç duyuyorsanız ve katkıda bulunabilecekseniz sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Cuma Yarışmacısı olmak isteyenler lütfen bu topiğe, kilo bilgilerini ve kilo alma özgeçmişlerini içeren bir mesaj yazsınlar. Mesajlarınızın kapsamı, öncelik hakkı almanız için önemlidir.

Yeni üyeye ihtiyaç duyan takımların liderleri sizleri davet edecekler ve deneme süresi sonrasında, kesin üye olup olmayacağınıza karar verecekler. (Bu konuda yetkili olanlar takım liderleridir, konuyla ilgili bana özel mesaj lütfen atmayınız).

Ayrıca yarışmacı olmadan önce sistemin nasıl çalıştığını öğremek için aşağıdaki topiği okumanızda fayda var:

Karar Defteri

ıyilikler diliyorum.
Bende katılmak istiyoru. Ama burada yeniyim ne yapmam lazım😔

Bende katılmak istiyoru. Ama burada yeniyim ne yapmam lazım😔
5. Takıma gelebilirsiniz

Merhaba, 165 boy 86 kiloyum. Oldum olasi hep topluydum zayıf halimi hic bilmiyorum. O yuzden zayiflamayi cok istiyorum. Daha once 90 dan 80 dustumm. En sonda 105 den 86 ya düştüm hic ek bir ürün kullanmadan. Motive olmaya cok ihtiyacim var. Baya sıkıntıli stresli zamanlar gecirdim. Kendi basima guzel olmuyor duzen tutturamıyorum. Duzenli diyet vs yapmam icin gruba girmek istiyorum.

Merhaba, 165 boy 86 kiloyum. Oldum olasi hep topluydum zayıf halimi hic bilmiyorum. O yuzden zayiflamayi cok istiyorum. Daha once 90 dan 80 dustumm. En sonda 105 den 86 ya düştüm hic ek bir ürün kullanmadan. Motive olmaya cok ihtiyacim var. Baya sıkıntıli stresli zamanlar gecirdim. Kendi basima guzel olmuyor duzen tutturamıyorum. Duzenli diyet vs yapmam icin gruba girmek istiyorum.
Konu Mesajı '6. Takım' Cuma Zayıflama Yarışması - 6. Takım

6.takima gelebilirsiniz

Ben de zayıflamak istiyorum , iki hamileliğim arası çok olmadı, kilo aldım çok
Doğumdan sonra katılmak isterim inşallah

kilom 58 ben de katılabilir miyim
Merhaba güncel kilonuz 58 ise yarışma kuralı kapsamında hedef kilonuzun 52.2 olması gerekiyor ama bu sizin için az ise listeye girmeden de takım içinde motive olabilirsiniz bekleriz :)

Merhaba. İsmim Meltem. 35 yaşındayım. 1.60 boyunda, 73 kiloyum. Pcos'luyum.

Hayatım hep kilo alıp vermekle geçti. Akupunktur ile 25 kilo vermiştim 5 sene önce. Pandemide sekiz kilo aldım.

Ben de grup bilinci ile katılmak istiyorum :)...

Merhaba ben gülşen 30 yaşındayım boyum 1.56 güncel kilom 76 benide yarışmaya dahil edermisiniz
5. Takıma gelebilirsiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X