Days doctor erken gebelik testi kullananlar bir bakar mısınız lütfen

Bugün bana da aynısından oldu adetim 25 26 günde bir gelir adetime 4 5 gün var bu ayı hep değerlendirdik 10 gün geçti üstünden 10 günden beri ağrım var diye yapıyım dedim belki çıkar diye aynı bu şekil çıktı sevinçten elim ayağım titredi koştum kan vermeye ve sonuç 0.2 sinirden ağlayacaktım resmen nasıl olmayanı gösteriyor anlamadım kan testini erken yapmış olabilir miyim acaba çıkar mı ilk kez anne olucam olursa o kadar çok istiyoruz ki

Yok canım hala gebe kalmaya çalışıyorum:) yarın kan testi vereceğim aşılama oldum. Evde test yapmadım bu ay
Allah sağlıkla bebek nasip etsin inşallah size :) benimde ağrım hala devam ediyor 2 gün sonra adet olmam lazım bakalım ne olacak merak ediyorum

Allah sağlıkla bebek nasip etsin inşallah size :) benimde ağrım hala devam ediyor 2 gün sonra adet olmam lazım bakalım ne olacak merak ediyorum
Ay amin inşallah dün ben kan verdim 7.30 çıktı iki arada bir derede kaldım. Yarın tekrar vereceğim inşallah iki kat artış olur🤲🏻 inşallah rabbim hepimize sağlıklı gebelikler nasip eder 🤲🏻

Ama başka marka da negati

7.30 çıkmış ama kan sonucunuz kimyasal gebelik miydi
Aşılama yaptırmıştım 15. Gün kanda gebelik testinde pozitif olmuştu. Ya iğnenin etkisinden ya da kimyasal oldu. Ben o testi o ay yapmamıştım ama

X