Deodorant önerisi

Nivea black and white kullanırdım kokusu çok kalıcı asla ter kokmuyo üstelik beyaz tişörtlerde sarı siyah giysilerde beyaz leke yapmıyor aşırı memnundum. Boykot nedeniyle 1 senedir emotion love ve emotion ocean kullaniyorum love olani daha kalıcı kokusu ter kokmuyo hiç fakat koruyuculuk yani terleme olarak cokda memnun kalmadım. Nivea ya dönmeyi çok istiyorum 🫤

Lazer epilasyon sonrası koku artışı yaşadım daha önce kullandığım deodorantlar yetmemeye başladı rexonayı severdim ama artık yeterli değil emotion baya yetersiz kalacak gibi ama nivea denemedim ona bakabilirim .Karbonat hindistancevizi yağı karışımı kullandım koku engelledi ama kuruluk kaşıntı ve renk değişimi yaptı gözler görülür şekilde pişman oldum yani kesinlikle önermem.Teşekkür ederim önerileriniz için.😊

Bi dönem alüminyum ve içerikteki zararlı kimyasallar yüzünden roll on tuz kullanmıştım.Kötü koku hiç olmamıştı.Ama temiz koku sevgisi beni yine pudralı deodorantlara itti.Yves roche nin roll on deodorantları koku olarak güzel.leke de yapmıyor.garnier beyaz giysilerde sararma yapıyor.Emotion ne terlemeyi nede kokuyu azaltmıyor.Bence leke ve koruyuculukta Nivea Black and white en iyisi.Lazer epilasyona gidiyorsanız ter bezleri etkilendiği için terleme çok artabiliyor.Eğer böyle bir durum söz konusuysa da bi süre tereson kullanabilirsiniz.Bir uyarım daha olucak eğer bu yorumu okuyanlar arasında hamile olanlar var ise hamilelik ve yenidoğan sürecinde başta diş macunu,oje ve pudralı deodorantları hayatınızdan çıkarmanız bebeğiniz için sağlıklı olucaktır.içeriğindeki ftlat bebeğinizin hormonları üzerinde zararlı etkilere sebep olabiliyor.

Deotak kullaniyordum ben gecen sene
Kokusuz ama teri onlemesi yeterli oluyordu kiyafetime parfum sıkıyordum zaten

Emetion şu mavi olanından memnunum. Nivea da kullandım ama beğenmedim ya ben deodorantta koku seviyorum.

Kafam karıştı şimdi😁kokuyu en uzun süre engelleyen markalar hangileri yazabilirseniz çok memnun olurum

En az 15-20 sene olmuştur aralıksız Rexona stick deodorantlarını kullanıyordum. Yıllar önce lazer epilasyon yaptırmış biri olarak da son derece memnundum Rexona dan. Günlerce duş alamasam hatta kıyafetimi değiştiremesem bile (kendi evimde olamadığım zamanlar vb gibi durumlarda) asla ama asla ne ter ne ter kokusu yaşamadım. Bu arada koku konusunda aşırı hassas biriyimdir belirtmeden geçmeyim.
Ancak bir yandan da içeriğindeki zararlı kimyasallardan dolayı son yıllarda bırakmayı düşünüp bir türlü cesaret edemiyordum. Ama artık yaşanan olaylardan dolayı boykot ediyorum.
Yeşil marka isimli bir deodorant (temiz içerikli) aldım onu kullanıyorum, tabiki bahsettiğim boykot markası kadar teri önlemiyor ama en azından kokuyu kısmen önlüyor, bir süredir bu şekilde idare ediyorum bakalım belki ilerde başka ürünler denerim.

Eşim için old spice marka stick ve deodorant denemiştik. Stik olanı çok güzel ben kullanmaya başladım sonradan. Kokusu da taze erkeksi değil asla (wolf olan) ve hiç ama hiç koku terleme yapmıyor. Normalde deodorant terleyince eşki ekşi kokutur bunda hiç öyle bir sorun olmuyor nerdeyse 2 gün kadar etkili

ben içeriğine çok dikkat ediyorum. stick deodorant kullanıyorum. caudalie vinofresh doğal stick deodorant ve l'occitane markasının Cédrat stick deodorant. Bir de sanırım türk yeni bir marka loupe organics. bunu deneyeceğim 100% bitkisel. hepsi içeriği tertemiz ürünler. l'occitane caudali'den daha başarılı baya iyi ama 2-3 katı fiyatı.

En az 15-20 sene olmuştur aralıksız Rexona stick deodorantlarını kullanıyordum. Yıllar önce lazer epilasyon yaptırmış biri olarak da son derece memnundum Rexona dan. Günlerce duş alamasam hatta kıyafetimi değiştiremesem bile (kendi evimde olamadığım zamanlar vb gibi durumlarda) asla ama asla ne ter ne ter kokusu yaşamadım. Bu arada koku konusunda aşırı hassas biriyimdir belirtmeden geçmeyim.
Ancak bir yandan da içeriğindeki zararlı kimyasallardan dolayı son yıllarda bırakmayı düşünüp bir türlü cesaret edemiyordum. Ama artık yaşanan olaylardan dolayı boykot ediyorum.
Yeşil marka isimli bir deodorant (temiz içerikli) aldım onu kullanıyorum, tabiki bahsettiğim boykot markası kadar teri önlemiyor ama en azından kokuyu kısmen önlüyor, bir süredir bu şekilde idare ediyorum bakalım belki ilerde başka ürünler denerim.
lazerden sonra yetersiz kaldı bana rexona diğerleri de öyle daha iyi olan garnier gibi şu an

X