Derideki kucuk kirmizi noktalar

endoplazmik retikulum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2016
86
17
28
Arkadaslar gercekten cok kotuyum vucudumda boynumda sirtimda omzumda gogsumde ama ozellikle kollarimda birsuru kirmizi noktalar cikti. bir tane gorsel ekleyecem altina bir kac tane kendini belli edenlerin yaninda toplu igne ucu gibi kucuk kucuk olanlar var cok fazla onlar fotoda gozukmuyor diye eklemiyorum. beyaz tenliyim isin tuhafi birden cikmaya basladilar ve giderek cogaliyolarlar o kadar fazlaki suan sayamam bile gozden kacirdigim cok vardir. Nokta gibi bircogu. Cildiyeye gozuktum kan degerlerinde bi sorun yok dedi karacigerde baktirdim fakat hala devam etmesi yuzunden icim hic rahat degil doktorlar bir sey olmaz diyip yolluyor kucuklerde gozukmuyor damar benidir diyorlar ama yuzumde bile cikti 3 4 tane bu kadar cok cikmasi yuzunden cilt kanseri yada kan kanseri dusunmeye basladim kan tahlilinde kan kanseri belli olurdu belki yalniz cilt kanseri cikabilir diye cok korkuyorum bu yuzden sormak istedim hic boyle bir drumla karsilasan var mi nedendir ne olur ? kasinti yapmiyolarlar ama uzerlerini tirnaklarimla zorlarsam belirginlesiyorlar
Birde eklemeyi unuttum 20 yasindayim

Eklentiler

• IMG-20161009-WA0095-1.jpg
    IMG-20161009-WA0095-1.jpg
    31,1 KB · Görüntüleme: 22.758
doktora gitmişsin zaten, sakinol, şunu anlamıyorum hemen kendi kendine muayeneni yapıp teşhisi koymuşsun, en iyisi bir hoca bul ünv de ona göster

Doktor diyorki cildiyenin en gereksiz ve onemsiz bolumudur bu damar benleri cikar yapacak bisy yok fakat surekli cikmasi yuzunden kanserdir diye dusunmeye basladim gecmedigi icinde kendim arastirmaya calistim elimden bir sey gelmiyorki

Kilcal damar catlamasi diye biliyorum ama emin degilim aniden cikmasi tuhaf doktora gidin acilen.

Bircok kiside var bunlardan.

Evet bende ondan korkuyorum hem aniden cikti hemde surekli cogaliyor yani 1 2 tane ciksa tabikide sorun yapmam ama saysak 40 50 tane cikar ve cok kucukler doktorlarda goremedigi icin onemsemiyo kandada bisey cikmadi napalim diyorlar ciksin diyorlar

Evet bende ondan korkuyorum hem aniden cikti hemde surekli cogaliyor yani 1 2 tane ciksa tabikide sorun yapmam ama saysak 40 50 tane cikar ve cok kucukler doktorlarda goremedigi icin onemsemiyo kandada bisey cikmadi napalim diyorlar ciksin diyorlar
Doktor onemsiz demis ciksinlar bendede var ama aniden cikmadilar doktoru dinle ne olabilirki baska.

Doktor onemsiz demis ciksinlar bendede var ama aniden cikmadilar doktoru dinle ne olabilirki baska.

Iste kanser olabilir diye korkuyorum doktorda bir anda 30 tane cikarsa kanserdir zaten dedi ama kan sonuclarin temiz dedi icimde kusku var ama sonucta hala cikiyolar ve cok fazla oldular nokta seklindeler suan resimdeki gibi degiller

Doktora gittim kan tahlili aldi hemogram ve karacigere bakti icten bi sikinti yoktur dedi ama sikintimda gecmiyor ne yapacagimi bilemez haldeyim cok kotuyum gercekten
Benim annemdede var annemin goz kapaginda bile var. Genckende varmis. Ama yaslandikca cogaldi. Bendede var benimkiler daha kucuk

Nereye gittin bilmiyorum ama en iyisi tıp fakültesine veya araştırma hastanesine gitmek.orda mutlaka bulurlar geçmiş olsun.ama kanser diye düşünme öyle olsa mutlaka cildiyeci suphelenirdi merak etme

Nereye gittin bilmiyorum ama en iyisi tıp fakültesine veya araştırma hastanesine gitmek.orda mutlaka bulurlar geçmiş olsun.ama kanser diye düşünme öyle olsa mutlaka cildiyeci suphelenirdi merak etme

Cildiyeci sadece buyukleri gordu birden cogaldiysa bilemedim kan alalim dedi iste hemogram ve karaciger temiz cikinca onemsemedi ben bi semt polikinligine gitmistim olmazsa birde universitr hastahanesine randevu alayim boyle olmayacak cunku

Benimde hem annemde hem babamda var bendede vardi zaten ama sorunum birden cikti ve cogalmaya basladi kucuk kucuk her yerde cok fazlalar
Genetikte olabilir o zaman. Daha iyi bi doktora git ve annende babanda oldugunuda soyle. Benim boyle kirmiziliklarim bi sivilce hapi kullandiktan sonra cikti. Oyle hap falan kullandin mi sende

Genetikte olabilir o zaman. Daha iyi bi doktora git ve annende babanda oldugunuda soyle. Benim boyle kirmiziliklarim bi sivilce hapi kullandiktan sonra cikti. Oyle hap falan kullandin mi sende

Doktora ailemle gittik zaten ailem cok onemsemiyo aman ciksin kucucuk rahatsiz oluncak durum yok bizdede kirmizi ben var diyorlar onlara birden arttigi ve kucuk kucuk cok fazla oldugunu soyluyorum gormuyoz bisey senin kuruntun diyolarlar doktorda annemlerin yaninda kan tahlili temiz diyince kanser olsan kanda cikardi bir sey olmaz diyip gecistiriyorlar ciksin diyorlar

Doktora ailemle gittik zaten ailem cok onemsemiyo aman ciksin kucucuk rahatsiz oluncak durum yok bizdede kirmizi ben var diyorlar onlara birden arttigi ve kucuk kucuk cok fazla oldugunu soyluyorum gormuyoz bisey senin kuruntun diyolarlar doktorda annemlerin yaninda kan tahlili temiz diyince kanser olsan kanda cikardi bir sey olmaz diyip gecistiriyorlar ciksin diyorlar
İcini rahatlatmak icin baska bi doktora daha gorun cnm.

X