Çatlaklar Dermaroller kullanıp sonuç alanlar buraya :)

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Nasıl gidiyor canım? ?? Ben burayı unutmuş gitmişim.yazılsn messjlar da gelmiyor bildirim olarak. Kalıp gidiyor takip ettiğin topik:26:

Nasıl gidiyor canım? ?? Ben burayı unutmuş gitmişim.yazılsn messjlar da gelmiyor bildirim olarak. Kalıp gidiyor takip ettiğin topik:26:

$img1387276889195[1].jpg yüzümün son hali. 4 kere roler yaptım. son rollerdan sonra e vitamini kullandım. yaklaşık 1 buçuk haftadır. yüzümü dinlendiriyorum. yüzüm şu anda iyi durumda. inşallah daha da iyi olacak. yorumlarınızı bekliyorum. :KK16:

Eki Görüntüle 898848 yüzümün son hali. 4 kere roler yaptım. son rollerdan sonra e vitamini kullandım. yaklaşık 1 buçuk haftadır. yüzümü dinlendiriyorum. yüzüm şu anda iyi durumda. inşallah daha da iyi olacak. yorumlarınızı bekliyorum. :KK16:

Resimler ortada.söylencek tek şey 'süpperrrr olmuş' Harika yyaaaa.bayıldım.benim için de umut oldun.benim seninkiler gb değil. Eskiden kalma sivilce lekeler, yağ bezeleri var.sence geçer mi canım? ? Bi de hangi markaydı seninki? Kaç iğneli, nerden ve ne kadara almıştın?? Kaç günde bir yapmıstın, kaç dk yaptın? Işlem sonrası yüzüne ne sürdün? Ohhh ne kadar çok sormuşum :KK17::KK54:

Resimler ortada.söylencek tek şey 'süpperrrr olmuş' Harika yyaaaa.bayıldım.benim için de umut oldun.benim seninkiler gb değil. Eskiden kalma sivilce lekeler, yağ bezeleri var.sence geçer mi canım? ? Bi de hangi markaydı seninki? Kaç iğneli, nerden ve ne kadara almıştın?? Kaç günde bir yapmıstın, kaç dk yaptın? Işlem sonrası yüzüne ne sürdün? Ohhh ne kadar çok sormuşum :KK17::KK54:

canım iğne sayısını bilmiyorum, markasını da hatırlamıyorum. ama verdiğim numaradan bilgi alabilirsin roler hakkında. bende haftada bir yada 10 günde bir yapıyorum. süre tutmuyorum ama belli bölgelere dört beş kere yan, dört beş kere dik ve aynı sayıca çapraz uyguluyorum. üstüne regenyal krem uyguluyorum, ama geçen sefer e vitamini yaptım. e vitamini direk yüze sürülmez diyenler var ama bir kerelik denedim. iki günde birde yüzüme sirkeli su buharında 15 dk tutup sirkeli suyla yüzümü siyah noktalardan arındırıyorum. :21::21: sivilce lekeleri derken kastın kahverengi lekelerse benim lekelerimdeki değişikliği gördün ama gözenekleri sıkılaştırıcı etkisi de var. benim cildimdeki değişim bu şekilde ama senin cildin için yanlış bilgiilendirme yapmıyım. yine dediğim gibi verdiğim numaradan bilgi alabilirsin. yanlış bilgilendirme ve yönlendirme yapmak istemem. kadınlar klübünden aldım numaranızı dersen yadımcı olacaktır sana:KK16::KK16:

canım iğne sayısını bilmiyorum, markasını da hatırlamıyorum. ama verdiğim numaradan bilgi alabilirsin roler hakkında. bende haftada bir yada 10 günde bir yapıyorum. süre tutmuyorum ama belli bölgelere dört beş kere yan, dört beş kere dik ve aynı sayıca çapraz uyguluyorum. üstüne regenyal krem uyguluyorum, ama geçen sefer e vitamini yaptım. e vitamini direk yüze sürülmez diyenler var ama bir kerelik denedim. iki günde birde yüzüme sirkeli su buharında 15 dk tutup sirkeli suyla yüzümü siyah noktalardan arındırıyorum. :21::21: sivilce lekeleri derken kastın kahverengi lekelerse benim lekelerimdeki değişikliği gördün ama gözenekleri sıkılaştırıcı etkisi de var. benim cildimdeki değişim bu şekilde ama senin cildin için yanlış bilgiilendirme yapmıyım. yine dediğim gibi verdiğim numaradan bilgi alabilirsin. yanlış bilgilendirme ve yönlendirme yapmak istemem. kadınlar klübünden aldım numaranızı dersen yadımcı olacaktır sana:KK16::KK16:

Cevabın için teşekkür ederim canım. Kesinlikle dikkate alıcam. :KK54:

arkadaşlar herkese merhabalar. benimde roller hakkında sorum var yardımcı olursanız cok sevinirim. benim derdim aşırı kilo vermekten dolayı yuzum deki dolgunluk kayboldu ve gözaltlarımda gevşeme ve kırışıklıklar oluştu. akne sivilce leke gibi bir derdim yok. acaba bana da faydası olurmu yüzümdeki yorgun ifadenin giderilmesi için neler yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

arkadaşlar herkese merhabalar. benimde roller hakkında sorum var yardımcı olursanız cok sevinirim. benim derdim aşırı kilo vermekten dolayı yuzum deki dolgunluk kayboldu ve gözaltlarımda gevşeme ve kırışıklıklar oluştu. akne sivilce leke gibi bir derdim yok. acaba bana da faydası olurmu yüzümdeki yorgun ifadenin giderilmesi için neler yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

Regenyal krem ile kullanmanı tavsiye ederim. Alın bolgesi cildin en gergin olan bolgesiymis benim alnım berbat bir haldeydi, şimdi cildimde hafif pembemsi saglikli bir goruntu var ve alnimdaki gergin halin herkes farkina variyor. Acikcasi ben cok memnunum goz altlarin icinde ayri bir roler alman gerekiyor bildigim kadariyla ve iyi bir gozalti kremiyle kullanirsan cok iyi sonuclar alacagina eminim. Bu arada 5. Seansimi da yaptim üç gün sonra cildimin son halini tekrar paylaşıcam. Ben cok memnunum tavsiye ediyorum kessinlikle :KK66:

Eki Görüntüle 923753 arkadaşlar son halim 6. seans sonrası :21::21::21:

Bir yıldır kullanıyorum kaz ayağı çizgileri icin almıştım 0,5 mm çok hızlı bir gelişme sağladım diyemem düzenli kullanımda sabirli olursanız ve dikkatli olursanız temizliğin de özellikle basari kaçınılmaz hafta bir 1 mm goz altı icin vevtitanyum tercihenn. Roller sonrası mutlaka serum uygulayın sağlam bir serum olursa daha iyi olur.

akne çukurları ve lekeler için kullandım ardından gnc evitamini kapsül sürdüm lekelerde ve çukurlardan bir sonuç vermiyor. yapınca geçmiş gibi oluyor fakat 1 hafta sonra yine aynı eski duruma dönüyor.
20 seans uyguladım ve bu sürede 2 tane dermaroller eskittim . kalıcı bir çözüm değil maalesef .

Son düzenleme:
nereden alabilir ben dr roller marka istiyorum fakat türkiyeye yollamıyormuş o marka kullanan varsa söyleyebilirmi?

arkadaşlar çatlaklarla başım dertte derma roller duydum ama işe yarıyor mu bilmiyorum karnımdakiler yırtık dermaroller kullanıp başarı sağlayan var mı ?

istanbulda önereceğiniz yüzdeki sivilce lekeleri için bi merkez var mı

Bende 1 mm lik dermaroller aldım gece uyguladım.yuzum hala kizarik. uygulamadan sonra arı sütü sürdüm ben.bakalim nasıl bir etki olacak.

evet ,güncelleyelim.bugün 1 mm dermaroller uyguladım yüzüme ,ardından hyalunoric asid krem uyguladım .seans seans gözlemlerimi paylaşacağım bakalım.

Kızlar merhaba, denemeye değer olduğunu düşünüyorum. ama nereden alacağıma karar veremedim. uygun fiyata original nereden alacağız?

X