Devamlı hasta gibiyim

nuresta

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
2
1
27
merhaba ben devamlı kendimi halszi yorgun bitkin hissediyorum doktora gittim doktor kan sonuçların temiz diyor birsürü test yaptık ama ben neden kendimi böyle halszi güçsüz hissediyorum bazen kalp atişlarimi hissediyorum gittim onun içinde doktor kalp temiz diyor ne yapcam artık iyileşmek güçlü sağlıklı olmak istiyorumm
bana yardimci olsamız çevremdiklerde yok bişeyin iyi duruyorsun diyor ama ben kendimi neden böyle hissediyorum acaba :KK43:

Mevsim geçişi depresyonu çok yaygın.Ne kadar zamandır böyle hissediyorsunuz?Psikiyatriste gittiniz mi?

gittim ama memnun kalmadim pek
anksiyete dedi
ilaç verdi
lustral 100 mg ama ben onu kendim 50 mg düşürdüm şimdi daha iyi bir yer arıyorum
Lustral bende kullanmistim .Başlarda sersem gibi yapiyordu.Mesela neleri anksiyete yapiyosunuz?Bende yeni yeni atlatiyorum anksiyeteyi😇

Lustral.... 3 gündür kullanıyorum
Yarım başladım, 25 mg. Sonra 1 hafta arayla 50 ve 100 mg yükselecekti. Doktor bana takıntılı davranışlarım için yazdı.2 gün başım ağrıdı, 3 gün baş ağrısı mide bulantısı sersemlik titreme yaptı. Kafamı duvarlara vurasım var. Kullanmayacağım, böyle alışma süreci mi olur intihar eder insan. Daha önce cipralex kullandım biraz uyku yapmıştı alışmıştım. Onu sinirli olduğum için yazmıştı doktor yıllar önce 2 yıl kullandım. Memnundum. Doktorumla beraber tedaviyi sonlandırdık. Ama lustral bana bir kabus oldu bugün 4. gün hala sersemim ve kullanmayacağım... Allah herkese şifa versin.

merhaba ben devamlı kendimi halszi yorgun bitkin hissediyorum doktora gittim doktor kan sonuçların temiz diyor birsürü test yaptık ama ben neden kendimi böyle halszi güçsüz hissediyorum bazen kalp atişlarimi hissediyorum gittim onun içinde doktor kalp temiz diyor ne yapcam artık iyileşmek güçlü sağlıklı olmak istiyorumm
bana yardimci olsamız çevremdiklerde yok bişeyin iyi duruyorsun diyor ama ben kendimi neden böyle hissediyorum acaba :KK43:
Geçmiş olsun şuan nasılsıniz
Bende sizin gibi aynı durumdayım o yüzden merak ettim nasıl oldunuz diye

Tiroid değeri ferritin b12 bunlar nasıl çıktı?ben de öyleyim o açıdan bunlar düşük bende hipotiroidi var aldığınız ilaç da sedatifse tam bilmiyorum lustrali ondan da olabilir uyku ve halsizlik

X