Devlet hastanesinde karın germe ameliyatı olan var mı?

Değilim açıkcası dikişler eğri yukarı doğru çıkarmış dikişleri yanlar büzüştük 3 ay sonra düzeltme yapacak

Merhaba. Ben de Ankara'da 3 nisan da oldum. Soru ve öneri isteyenlere yardımcı olabilirim 😊
Bende nisan ayında meme küçültme karın germe oldum
Karın hala gergin ve korse var gibi biraz yorulunca ağrı oluyor
Göğüste de sütyen varmış hissi oluyor takmasam bile
Sizde de oluyor mu
Ameliyat tarihlerimiz aynı
İnşaAllah sizde bende diğer arkadaşlarda istediğimiz vücuda kavuşuruz 🍀🙏🏻

Merhaba. Ben de Ankara'da 3 nisan da oldum. Soru ve öneri isteyenlere yardımcı olabilirim 😊
Teşekkür ederm . Hangi doktora oldunuz?.ne kadar zamanda toparladiniz.? Bende daha önce göğüs estetiği yaptirdm buda gerekli ama buna pek cesaret edemiyorum nedense.)) .

Teşekkür ederm . Hangi doktora oldunuz?.ne kadar zamanda toparladiniz.? Bende daha önce göğüs estetiği yaptirdm buda gerekli ama buna pek cesaret edemiyorum nedense.)) .
Yağmur Reyyan Ünal. 1 haftada kendi işlerimi halledebiliyordum. Ben de göğüs düşünüyorum. Eylül Ekim gibi. Zor ameliyat evet ama şükür ve iyi ki diyorum. Sonuçtan çok memnunum. Doktorumdan da. Hep kendisiyle muhattabım direkt. Her soruma aninda cevap alıyorum. Bir de yanlış anlamayın ama hemcinsim olunca herşeyi rahat rahat sorabiliyorum. 😊🤗

Bende nisan ayında meme küçültme karın germe oldum
Karın hala gergin ve korse var gibi biraz yorulunca ağrı oluyor
Göğüste de sütyen varmış hissi oluyor takmasam bile
Sizde de oluyor mu
Ameliyat tarihlerimiz aynı
İnşaAllah sizde bende diğer arkadaşlarda istediğimiz vücuda kavuşuruz 🍀🙏🏻
Ben 3 hafta korse taktım. Şuanda çok nadir batma şeklinde ağrım oluyor. Karnımda gerginlik yok, hatta spora başladım ve şimdiye kadar kaslarımı hiç hissetmemişim dedim resmen yanıyorlar 😊 daha kolay yapabiliyorum haraketleri. Ben çok ama çok memnunum 😊😍🤗

Bende bayrampasada oturuyorum cerrahpasada randevu aldım bugün öğlen gidecem bakalım hayirlisi

Bende istanbuldayim bir bilginedinemedim okadar arastriyorum gostepe sehir hastanesine aldim randevuyu ama yaparlarmi fiyat ne bilmiyorum kesin yapiliyorsa bende cerrah pasaya randevu alim gitiyseniz benide bilgilendirirmisiniz rica etsem

Cerrahpasada 25bin istedi hasekiye gittim 3bin istedi tahliller yaptırdı Çarşamba çıkacak sonuclar karar veremedim

Özeller 25 milyar ve 30 milyar istiyor bende devlette olmak istiyorum ama çok korkuyorum komple kesilecek ve yeniden göbek deliği oluşacak o yüzden korkularım var

X