Bölgesel İncelme Dilan Polat rasping yaptıranlar? Rasping nedir?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
Merhaba 8 seans rasping 8 seans elektro stimulasyon var almak isteyen ulaşabilir 1200 e aralehirdeki şube için

Paketiniz hala duruyo mu verdiniz mi birilerine
Merhaba ben kızımı okula yollayacaktım ve gidicektim ama adapte olamadı paketim duruyor 4 seans rasping 4 seans G5 4 seans dipotens ve 4 seans ta elektro(sıkılaşma) var hepsini1000 tlye bırakırım ben 1250 ye almıştım hiç gidemedim

Ankarada 12 ser seans rasping, sıkılaşma, g5 , selülit paketim var devretmek istiyorum ilgilenirseniz ozelden ulasin bana lutfen

İyi günler aceba kaça veriyorsunuz seanslarınızı ben almak istesem sağlık durumum kötü biraz özel gereksinimli bebeğim olduğu için onunla ilgilenmem zor oluyo bütçeme uyarsa ben kullanmak istiyorum onunla ilgilenebilmem için belki rahatsızlığım destekler 🙈

Merhaba ben bugün yaptırdım 8 seans paket aldım yani ilk seans vaov olmadım ama yamuna korsemin ilk kopçasına zor takıyordum dün bugün 2. Kopçaya geçmişim.bende çok araştırdım gerçek yorum va görüp alayım diye yani tek sıkıntı size hiç bilgi verilmemesi işlemle ilgili o da ramazan ayı insanlar pek diyalog kurmak istemiyorlar diyebiliriz kısacası şimdilik memnunum yine güncellicem 10 gün bekleyin derim:)
Merhaba ne oldu ise yaradi mi memnun kaldimizmi

Merhaba, 8 seans rasping paketi aldım. Dün başladık işleme göbek bölgesi 108 cm di 93 cm me düştü ilk seansta. Yol uzun bakalım 8 seanstan sonra sonuç ne olacak.Bodrum Dilan Polat şubesi, çalışanlar çok ilgili ve bilinçli.

Merhaba, 8 seans rasping paketi aldım. Dün başladık işleme göbek bölgesi 108 cm di 93 cm me düştü ilk seansta. Yol uzun bakalım 8 seanstan sonra sonuç ne olacak.Bodrum Dilan Polat şubesi, çalışanlar çok ilgili ve bilinçli.
Ben de bugün başladım, bacak bölgesine uyguladılar toplamda 9 cm gitti bi sonrakilerde elektrostimülasyon da eklencek :KK49:

X