diyet tarifler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
En basitini buldum sodalı ayran kürü onu yapıcam bakalım 😊sabah yoğurt kürü akşam normal öğün ekmeksiz tabi gecede sodalı ayran yapıcam bakalım

Bugünkü menüm
Sabah 3 dilim kepekli ekmek,beyaz peynir zeytin 1 kaşık reçel 1 yumurta
Ara türk kahvesi ve leblebi
Öğlen tavuk sote ve salata
Ara muz ve ceviz
Akşam kuru fasülye yemeği,bulgur pilavı ve cacık
spor 40 dk hiit videosu ve yürüyüş:
Screenshot_2020-09-04-21-48-43.png

Akşam yemeğini çok geç saate bırakmışım tek kötü yanı o oldu tatlım birazdan sodalı limonlu ayran yapıp deniycem bakalım. Maşallah tatlım sporu düzenli yapıyorsun çok özendim sana
Kendimi zorluyorum cnm yani eklemlerimi değil de,kalk yap hadi diyorum.Kilolardan çok sıkıldım çünkü artık :'((

Bugünkü menüm
*bugün reglim başladı ve iştahım çok açılıyor :olamaz: ama yarın toparlıcam
Kahvaltı kaşarlı tam buğday tost, yumurta zeytin yeşillik 2 kaşık reçel
Ara türk kahvesi,2 züber bar
Öğlen hindi sote, tam buğday ekmek salata ayran
Akşam nohutlu pilav salata
Sporum 1 saat leslie, yürüyüş 8300 adım,20 dk kol,10 dk bacak ve 10 dk karın videosu yaptım

Bugünkü menüm :
Sabah yulaf lapası yaptım muzlu
Öğlen et sote ve salata
Ara türk kahvesi,ceviz fındık
Akşam taze bezelyeli salata ve ayran
Spor: sadece yüryüş :6900 adım

Merhaba kızlar bugün 74.6 kg geldim. 7-8-9 eylülde şu menüyü uygulamayı planladım:

uyanınca sirke limonlu su
kahvaltı yulaf lapası
ara kahve ceviz
öğlen tavuk/ et sote ve salata
ara kahve meyve
akşam soda+limon+yoğurt

spor da 4 bin adım yürüyüş ve 15 dk leslie planladım :) hadi bakalım nolcak sonuç :KK39:
Bu sefer uyarım inşallah :olamaz:

Merhaba kızlar bugün 74.6 kg geldim. 7-8-9 eylülde şu menüyü uygulamayı planladım:

uyanınca sirke limonlu su
kahvaltı yulaf lapası
ara kahve ceviz
öğlen tavuk/ et sote ve salata
ara kahve meyve
akşam soda+limon+yoğurt

spor da 4 bin adım yürüyüş ve 15 dk leslie planladım :) hadi bakalım nolcak sonuç :KK39:
Bu sefer uyarım inşallah :olamaz:
Tatlım maşallah 1 hafta olmadan 1 kilo vermişsin ne güzel. Ama sencede çok sağlıksız değil mi bu diyet zaten sağlıklı olarak düzenli veriyorsun tatilde aldığın sayılmaz ki. Bende çok sağlıklı beslenmiyorım ama bence bu çok ağır akşam birşeyler yemen lazım. Zaten soda limon yatmadan içilen bir şey ki hassas mideye dokunuyor boş mideye Allah korusun daha çok dokunur.

Tatlım maşallah 1 hafta olmadan 1 kilo vermişsin ne güzel. Ama sencede çok sağlıksız değil mi bu diyet zaten sağlıklı olarak düzenli veriyorsun tatilde aldığın sayılmaz ki. Bende çok sağlıklı beslenmiyorım ama bence bu çok ağır akşam birşeyler yemen lazım. Zaten soda limon yatmadan içilen bir şey ki hassas mideye dokunuyor boş mideye Allah korusun daha çok dokunur.
Kuzum bunda yoğurt da var, rahatsız olursam sonra leblebi filan yerim ama merak etme :KK39:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X