Dizi yorumlamamaması🎬

Kırmızılar kazandı nalet ossun ama yarın kesin mavi alır yani ünşşş😐 az önce kapattım yasak elmayı da habire reklam sokuyolar fox sitesinde sinir oldum yarıda kapattım yarın devam etcem kadın tonla test yaptı insanın aklına ilk çocuğu değiştirmek gelir zaten bunları da iyice salak yaptılar ya ama paranoya oldum he çocuğum olursa içimden çıkıp tekrar kucağıma gelene kadar başına bekçi dikecem😄 korkuyorum artık bu diziler yüzünden😄

Eskiden bazı hastanelerde bebek çalmaları çok olmuş Allah korusun korkunç bişey😳

Eskiden bazı hastanelerde bebek çalmaları çok olmuş Allah korusun korkunç bişey😳
Insan hep hamileyken o konuyu dusunuyor zaten ama kizimi kucagima verdiklerinde resmen babasiydi kiz olmasna ragmen babasna bukdr benzeyen bi bebek gormemstm icimde hic suphe yok o yuzden 😀😀 suanda da ayni benim ufaklgm

Kizlarrr bu aksam kadin var insallah aktif.olursa burasi yazarum bende ilk sayfada cikmiyorya unutuyorum yoksa denk gelsem yazarm

Insan hep hamileyken o konuyu dusunuyor zaten ama kizimi kucagima verdiklerinde resmen babasiydi kiz olmasna ragmen babasna bukdr benzeyen bi bebek gormemstm icimde hic suphe yok o yuzden 😀😀 suanda da ayni benim ufaklgm

Allah bağışlasın 🤗 benim oğlumda aynı benim bebekliğim ama babasına benziyor
Sağlıklı olsunlarda Allah esirgesin yavrularımızı 🤲💗

Kizlarrr bu aksam kadin var insallah aktif.olursa burasi yazarum bende ilk sayfada cikmiyorya unutuyorum yoksa denk gelsem yazarm

Bende gelirim büyük ihtimalle canım

Nurov Nurov bende ızlemedim henuz.
Bugün masterchef günü sonunda 😂😂
Dün abim çukur izledi
Deli etti beni 😈😈😈

Bende gelirim büyük ihtimalle canım

Nurov Nurov bende ızlemedim henuz.
Bugün masterchef günü sonunda 😂😂
Dün abim çukur izledi
Deli etti beni 😈😈😈
Ayy kesin izle yasak elmayı oturdum ağladım çok güzeldi ya baya sürpriz doluydu bu hafta haftaya artık benimkiyle savaş veririz master diye tutturcak yine😬

Ayy kesin izle yasak elmayı oturdum ağladım çok güzeldi ya baya sürpriz doluydu bu hafta haftaya artık benimkiyle savaş veririz master diye tutturcak yine😬

O yine iyi. Enazindan sende izliyorsun.
Ah ben napam nerelere gidem
😂😂
Netten izlerim bak merak ettim

He yaa valla😄😄 ama yerim ya dün bi modum düştü adet zamanım geldi diye kalktı o da bana supangle yaptı böyle zamanlarda çikolata severmiş kadınlar diye öğrenmiş sıpam😄

Wuhuuuu 😂😂😂
Helal olsun. Sende her istediğini yapıyorsun.
Kıymet biliyor kerata 😂😂😂

Sağolsun kelebeğim:KK68: yaa benim de temizlik yapmam gerek ama bu ara çok halsizlik var üstümde bide çok uyuyorum ondanmı ne ev beni bekliyo öyle😑

Sonbahar insanı böyle yapıyor kuzum.
Dikkat et kendine.
Vitamin al bol bol :-)
Ben bugun artık yeter diyerek kpss yi es geçerek temizlik yaptım.
Şimdi adacayimi aldım,
Yasak elmayı izliyorum 😂😂

Ay benim adamda çukur'u izliyor
yasak elma'yla aynı saatte çakışıyoruz
O diye bana show'u aç , ben diyorum ona fox'u aç birbirimize giriyoruz😂

Enver usuttu boyle ara ara hatice cikmaz umqrim karsisina sacma sapan hale girmez umarim

X