dogum günü hediyem 5 kilo

Hayirli olsun tatlim insallah bu sefer inersin istedigin kiloya 💓💓
Ben seni hep 25 26 saniyorduum :KK1:
Ne zaman dogum gunun :)

günaydin günlük :KK16:
yine harika bir sabah, bugun yataktan kalkasim gelmedi ama bir süre :) o yüzden biraz gec kaldi kahvalti. bakma 10 lari bulduugna kahvaltinin, ben 1 senedir sabahin 6 sinda kahvalti yapiyorum :KK76: simdi tatil ya tadini cikarayim dedim gec yapilan kahvaltilarin.
okul acilana kadar insallah istedigim kiloya ulasirim, cok kararliyim bu kez. okul acildiktan sonra da salmayi düsünmüyorum artik kendimi. zaten gecen seneden bu yana iyi kahvalti yapma aliskanligi edindim hatta kahvalti etmeden evden cikamaz oldum. :KK16:
e bir de yurttayim bence oturur bu yemek düzeni.. su memlekette kilo verme olayina iyice odaklanmam lazim yoksa annem ve tanidiklar her an sabote etmek icin hali hazirda bekliyorlar :) onlari da kirmadan ama kendime de haksizlik etmeden yiyicem tabi istedikleri her seyi. :KK16: geldin 55 li kilolar.. sonra belki hirs yappar 50 kiloya kadar inerim yaza kadar belli mi olur :KK1:

Eki Görüntüle 956439
kahvalti(10:15-11:50) arasinda yavas yavas yenildi :)
yarim greyfurt,
yarim armut,
1 elma,
1 kk tam yagli b.peynir,
1 tatli kasigi tahin(sekersiz)
10 findik,
10 badem,
sade nescafe (sekersiz ve suyla yapildi sadece)

Eki Görüntüle 956440 Eki Görüntüle 956440
saat(15:15)
2 domates(orta boy)
4 findik,
4 badem

Eki Görüntüle 956442
aksam(18:20)
1 kase yayla corbasi,
5 yk bezelye yemegi(suyunu yemedim)
150 gr yogurt

:KK8::KK8:sporlarim,
80 tane mekik cektim ve 7. günü tamamladim :)
80 tane squat cektim ve 7. günü tamamladim :)
45 ser saniyeden 6 hareket plank yaptim ve 7. günü tamamladim :)
jillians 30 days shered level 1 in 4. gününü tamamladim

simdiye kadar 2.25 lt su ictim, 3 e tamamlarim onu :)
bugun yeme islemim bitmis durumda :KK16:

günaydin günlügüm :KK16:
yine tek basimayim burda ama olsun bu benim icin engel degil :KK34:
bugun saglikli yasam tarzimin 5. günü simdiye kadar hersey planladigim gibi yolunda gitti :21: umarim bundan sonra da böyle devam eder. bu hafta biraz daha hafif geciyor farkindayim bu vucudumun arinmasi icin ayirdigim 1 hafta, pazartesiye kadar kahvaltim hep bu tarzda olacak, pazartesiden sonra daha kahvaltilik seyler yiyerek basliycam güne. zaten haftaya persembeden itibaren ailemin yaninda olucam, onlarin yanindayken ay bunu yemem diyemem uzun zamandir görmüyoruz birbirimizi. :KK14:
bugun mekik ve squat programimin dinlenme günü yani bugun sadece plank ve jillians var. su icmeye iyice alistim, öönceden abartisiz 3 gün su icmesem susamazdim, simdi sabah uyandigimda direk suya sariliyorum. böbreklerim biraz fazla calisiyor ama umarim onlar da alisir bu duruma, zira disaridayken cok zor oluyor :KK1:
sabah uyaninda ilk is pencereyi acip bu serin havanin kokusunu icime cekmek oluyor. harika bir his.. daha önce niye denemediysem bunu :KK30:
harika bir sekilde basliyorum bu sayede güne. ardindan hemen plank imi yapiyorum ben genelde. sonra ise kahvalti..
kahvaltidan 2 saat sonra jillians yapiyorum. sonra bir ara da squat ve mekik yapip sporumu tamamlamis oluyorum :KK8:
hayat cok güzel günlük.. Sükürler olsun Rabbime, bize bunca imkan ve nimet verdigi icin..:KK16:

Eki Görüntüle 957696
kahvalti(09:45-10:15)
1 elma,
yarim armut,
yarim greyfurt (kücüktü greyfurt)
1 kücük kivi,
1 tatli kasigi tahin (sekersiz)
yarim kk tam yagli b.peynir,
9 findik,
9 badem
nescafe (sade,sekersiz,suyla yaptim)

Eki Görüntüle 957694
saat(15:20)
2 orta boy domates,
1 kk tam yagli b.peynir

Eki Görüntüle 957693
aksam(18:25)
1 kase mercimek corbasi,
5 yk zeytinyagli kabak yemegi (suyunu yemedim)

:KK55::KK55:
sporlarim,
45 ser saniye 6 hareket plank yaptim ve 8. günü tamamladim.
mekik bugun mola günüydü, 8. gün
squat bugun mola günüydü 8. gün (mola günleri programda kendi var)
jillians 30 days shred level 1 in 5. günü tamam :)

simdiye kadar 2.5 lt su ictim 3 e tamamlarim yatana kadar :)
:KK16::KK16:

insallah canim :KK16: yok yaa kücügüm daha ben :KK1: 25 subat canim. bu arada sen naptin ? en son dukan yapiyordun sanirsam
Simdiden dogum gununu kutlarim canim :)

Dukani biraktim ve hizla kilo almaya basladim bugun testler yaptirdim hipoglisemi cikti diyetisyene gidicem canim bu yuzden malesef bu hastalik yapiyormus kiloyu
Bakarsin gelirim buraya bende :) ama once su diyet listesini almam gerek dökuluyormusum resmen haberim yokmus :KK1:

Simdiden dogum gununu kutlarim canim :)

Dukani biraktim ve hizla kilo almaya basladim bugun testler yaptirdim hipoglisemi cikti diyetisyene gidicem canim bu yuzden malesef bu hastalik yapiyormus kiloyu
Bakarsin gelirim buraya bende :) ama once su diyet listesini almam gerek dökuluyormusum resmen haberim yokmus :KK1:

cok gecmis olsun canim, acil sifalar versin Rabbim. kapim her zaman acik biliyorsun :KK16:

Selam.
Çok istikrarlısın :) tebrik ediyorum
Yaptığın egzersiz sporlardan bana da bilgi verir misin ? Ne zaman ne kadar yapiyorsun :)

günaydin günlügüm, nasilsin? ben cok iyiyim. sana yine bir kahvalti masasindan yaziyorum :KK1:
az önce herseyi uzun uzun anlattim ama tam gönder tusuna basinca forum kapandi ve hepsi uctu gitti :KK25:
neyse kisaca anlatayim bari hissettiklerimi. bugun yataktan hic kalkasim gelmedi nedense, biraksalar ögleye kadar yatardim yani (ki ben en gec 8 de uyanan biriydim 1 hafta öncesine kadar) ama neyse dedim biraz tatilin tadini cikarayim :KK16:
bugun 6. gündeyim, her sey simdiye kadar cok güzel ve yolunda gitti, bundan sonra da böyle gider umarim. sabah kalkip plank yaptim, bu defa cok zorlandim nedense, hatta bi ara biraksam mi diye düsündüm, sonra kendi kendime hayir baloncuk, simdi birakirsan bir daha asla baslamazsin biliyorsun. hemen devam ettim o yüzden..
pencereyi acip nefes alma seanslarim halen devam ediyor, harika bir sey bu :KK16:
ne uyku kaliyor insanda ne yorgunluk o an.. herkes denesin bunu ! :KK24:

Selam.
Çok istikrarlısın :) tebrik ediyorum
Yaptığın egzersiz sporlardan bana da bilgi verir misin ? Ne zaman ne kadar yapiyorsun :)

cok tesekkür ederim :) ay istikrarli durduguma bakma,3 ayda 14 kilo verdim. temmuzdan beri aman sonra veririm diye diye 5 kiloyu erteledim durdum :KK1:
plank programi 30 günlük bi program, belli hareketler var onlari her gün kac saniye durman gerekiyorsa o kadar duruyorsun her birini,
squat hani su cömelme hareketi var ya o iste, onunda 30 günlük programi var her gün kac tane squat cekmen lazimsa o kadar cekiyorsun ara vermeden,
mekikle squat programinin cekilmesi gereken sayilari ayni :)
ben planki sabah uyanir uyanmaz ardindan hemen squati ekleyerek yapiyorum,
kahvaltidan sonra jillians 30 days shred yapip bi ara bos vaktim olunca da mekik cekiyorum.
her birini internetten bulabilirsin diye düsünüyorum ama ben sana plank hareketlerinin resmini yüklüyorum asagiya,
Eki Görüntüle 958233 Eki Görüntüle 958234 Eki Görüntüle 958235 Eki Görüntüle 958234 Eki Görüntüle 958235 Eki Görüntüle 958236 Eki Görüntüle 958237 Eki Görüntüle 958238
bunlar plank hareketleri iste, sonundaki tablo da hergün her bir hareketi kacar saniye durman gerektigini gösteriyor, sirasiyla her bir harektein pozisyouna gecip o gün kac saniye beklemen gerekiyorsa o halde beklemen lazim, bi hareket bitince ara vermeden digerine geciyorsun.

$30-day-squat-challenge-670x438.jpg bu squat programi, yine her gün kac tane cekmen gerektigini gösteriyor. eger hareketi bilmiyorsan internetten bakabilirsin :) mekik programi da bununla ayni sayida her gün ayni tablodan takip edebilirsin yani.
jillians 30 days shred ise 25 dk lik bi spor videosu, 3 levelden olusuyor, her bir leveli 10 ar gün yapiyorsun. kadinlar kulubunde de bunla ilgili bir konu var zaten :)

Ah, ah, ben seni artık yalnız bırakır mıyım? :)
1 şubatta tartılacağım demişsin ilk yazında ama daha sonuç yok. Başka güne mi erteledin tartılmayı? Doğumgününe de pek bir şey kalmamış, hadi bakalım, en hızlısından gitsin kilolar... :21:

Ah, ah, ben seni artık yalnız bırakır mıyım? :)
1 şubatta tartılacağım demişsin ilk yazında ama daha sonuç yok. Başka güne mi erteledin tartılmayı? Doğumgününe de pek bir şey kalmamış, hadi bakalım, en hızlısından gitsin kilolar... :21:

hahah tesekkür ederim :KK16: planimda degisiklik oldu, regliyim suan :) birde bulundugum yerde tarti yok. o yüzden carsambaya kaldi tartilma isi :KK1: ama zaten pek de merak etmiyorum kilomu nedense ya. ilk defa böyle bisey oluyor ama ilgincc

bugun ilk kez yavas yavas kahvalti etmeyi denedim :) harika biseymis. hem yiyeceklerin tadina variyorum hem de gözüm doyuyor.haftanin 5 günü saat 8 de baslayan dersler yüzünden hizli hizli yemek yemege iyice alismistim. ama böyle daha güzelmis. internette takildim yemek yyerken aslinda yanlis bir sey ama diger türlü dikkatimi yemege verince 5 dk icinde bitiyor önümdeki tabak,simdi ise tam yarim saat sürdü kahvaltim :KK16: aksam yemeginde de ayni seyi deniycem artik. hazir tatildeyken alistirayim kendimi buna :KK16:

Ben de aynen öyle yapıyorum kahvaltımı, internetin başında en az 30 dakika... :KK70: Ama insan doyduğunu anlyıoru en azından. :)

sporlari eksik yazmisim yaa 75 squat, 75 mekik cektim :)
:KK16::KK16::KK16: harika gidiyorum 3 gündürr :KK9::KK9::KK9:

:nazar::nazar::nazar: Hep böyle gitsin.

Baloncuğum bir şey rica edeceğim senden. Gillian'ın 30 day shred'ini ben de yapıyordum bir aralar ama o zamanlar çalışıyordum ve bir süre sonra o yorgunluğu kaldıramayıp bırakmıştım. Sonuç almaya başlar gibi olmuştum. Karnım biraz daha sıkılaşmıştı, bacaklarım incelmişti sanki... Ama devam edemediğim için 30 günlük bir sonuç göremedim. Şimdi de bu kilodayken hoplayıp zıplarsam bir yerimi kırarım diye başlayamıyorum. :KK9: Sen sonuç gördükçe yazar mısın buraya? Gerçi yanında başka hareketler de yapıyorsun ama yine de yaz. :KK70: Tartı sonucundan ziyade, görüntüsel sonuçtan bahsediyorum... Çünkü zaten bayağı az yiyorsun, tartı illaki fark edecektir, spor yapmasaydın bile bayağı bir fark olurdu diye düşünüyorum.

Aslında bu kadar az yiyene cırlardım ben ama sen hem kısa süreliğine böyle yapacaksın hem de işin ucunda doğumgünün var diye bir şey demiyorum. :) Yol boyunca yanındayım.

Daha dün "Şu koca kk'de düzenli takip edebileceğim bir tane günlük yok." diyordum, bugün seni buldum. :KK70:

Ben de aynen öyle yapıyorum kahvaltımı, internetin başında en az 30 dakika... :KK70: Ama insan doyduğunu anlyıoru en azından. :)

:nazar::nazar::nazar: Hep böyle gitsin.

Baloncuğum bir şey rica edeceğim senden. Gillian'ın 30 day shred'ini ben de yapıyordum bir aralar ama o zamanlar çalışıyordum ve bir süre sonra o yorgunluğu kaldıramayıp bırakmıştım. Sonuç almaya başlar gibi olmuştum. Karnım biraz daha sıkılaşmıştı, bacaklarım incelmişti sanki... Ama devam edemediğim için 30 günlük bir sonuç göremedim. Şimdi de bu kilodayken hoplayıp zıplarsam bir yerimi kırarım diye başlayamıyorum. :KK9: Sen sonuç gördükçe yazar mısın buraya? Gerçi yanında başka hareketler de yapıyorsun ama yine de yaz. :KK70: Tartı sonucundan ziyade, görüntüsel sonuçtan bahsediyorum... Çünkü zaten bayağı az yiyorsun, tartı illaki fark edecektir, spor yapmasaydın bile bayağı bir fark olurdu diye düşünüyorum.

Aslında bu kadar az yiyene cırlardım ben ama sen hem kısa süreliğine böyle yapacaksın hem de işin ucunda doğumgünün var diye bir şey demiyorum. :) Yol boyunca yanındayım.

Daha dün "Şu koca kk'de düzenli takip edebileceğim bir tane günlük yok." diyordum, bugün seni buldum. :KK70:
ah sagol canim :KK16: tamam ben sonuc aldikca yazarim :KK34: kiz az yemiyorum aslinda yaa, ne zaman doyduysam o zaman kesiyorum yemek yemeyi :KK1: bi gideyim memlekete de kahvaltilar baya yogun olacak :KK1:

Eki Görüntüle 958778
kahvalti(10:15-10:45)
1 elma,
yarim armut,
yarim greyfurt,
1 kivi,
8 siyah zeytin(ev yapimi kendimiz yaptik)
10 findik,
10 badem,
nescafe(her zamanki gibi)

Eki Görüntüle 958779
saat(15:15)
150 gr yogurt

Eki Görüntüle 958781
aksam(18:30)
1 kase domates corbasi,
5 yk pirinc pilavi,
150 gr yogurt

sporlarim,
100 tane squat cektim ve 9. günü tamamladim :)
100 tane mekik cektim ve 9. günü tamamladim,
60 sar saniyeden 6 hareket plank yaptim ve 9. günü tamamladim,
jillian 30 days shred level 1 in 6. gününü tamamladim

simdiye kadar 2.5 litre su ictim, yatmadan 3 e tamamlarim :KK16:
cok enerjigim belki 300 tane ip atlarim (ki atlarim cok büyük ihtimal)
bugun yeme islemim de bitti :KK55:

X