Doğum sonrası tüylerde azalma

rabia5009

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
12
2
31
Hanımlar şuan 3 aylık bebeğim var doğumdan sonra genital bölgemde ki tüyleri bı kaç kere aldım ayrıca bayramda oğlumda henüz 2 aylıkken kaplıcaya gittik ve ben suya girdim doğumdan sonra girildiğini de söylediler fakat kaplıcadan sonra benim genital bölgemden tüy çıkmadı bende endişe ettim aceba hormonal mi diye tiroidlerime baktırdım normal ve su an hala şaşkınım ve sebebini bilemiyorum kaplıcadan mi, doğumdan sonrası mi, emzirme döneminde olduğum için mi bilemedim başına gelen var mı böyle ?

Hanımlar şuan 3 aylık bebeğim var doğumdan sonra genital bölgemde ki tüyleri bı kaç kere aldım ayrıca bayramda oğlumda henüz 2 aylıkken kaplıcaya gittik ve ben suya girdim doğumdan sonra girildiğini de söylediler fakat kaplıcadan sonra benim genital bölgemden tüy çıkmadı bende endişe ettim aceba hormonal mi diye tiroidlerime baktırdım normal ve su an hala şaşkınım ve sebebini bilemiyorum kaplıcadan mi, doğumdan sonrası mi, emzirme döneminde olduğum için mi bilemedim başına gelen var mı böyle ?

Tüylerinizin çıkmamasına üzülmüyorsunuz değil mi ?

Hangi kaplıca söyle de ben de gireyim suyuna 😂😂😂😂

Hayır tabiki iyi birşey olacaksa hep böyle gitsin benim için çok iyi birşey 😉 ama bunun hormonal hastaliksal sorunları olmasından korkuyorum
Değerlerinize baktırdığınız için bir sağlık sorunu eşlik etmiyorsa, sevindirici bir gelişme olarak düşündüm; o yüzden sormuştum.

Zamanında forumda, evlenmeden önce lazer yaptırmış; evlendikten sonra eşi bu durumdan hoşnut olmadığı için bikini bölgesi tüylerini yeniden nasıl çıkarabileceğini soran bir üye olmuştu da.

Son düzenleme:
Değerlerinize baktırdığınız için bir sağlık sorunu eşlik etmiyorsa, sevindirici bir gelişme olarak düşündüm; o yüzden sormuştum.

Zamanında forumda, evlenmeden önce lazer yaptırmış; evlendikten sonra eşi bu durumdan hoşnut olmadığı için bikini tüylerini yeniden nasıl çıkarabileceğini soran bir üye olmuştu da.
Lazere gittim 18 seans faydasını görmedim mesela bı anda kesildi ben şok
Demek ki herkesin sorunu farklı farklı

Yani en azından geciktirdi deriz ama en önemlisi de şu ben ilk oğlumda 1 sene adet görmedim doğum sonrası bu suya girdikten sonra adet gördüm beklemedi fazla faydasını da gördüm

Yani en azından geciktirdi deriz ama en önemlisi de şu ben ilk oğlumda 1 sene adet görmedim doğum sonrası bu suya girdikten sonra adet gördüm beklemedi fazla faydasını da gördüm
Geciktirmesi bende cok ise yaramaz ama bitirecekse kosa kosa giderim 😂

X