dondurucu kısmı aşağıda olan buzdolabı

arkadaşım kullandı ama aldığına çok pişman. çünkü dondurucunun üst kısmına sebze bölümü geldiği için sebzeleri çabuk çürütüyormuş. bence normal tip buzdolabı al. zaten satıcılarda pek tavsiye etmiyor kardeş

sen bilirsin cnm arkadaşım çok şikayetçiydi. 2 günde sebzelerim çürüyo diye.
ama hevesin varsa kullan bence. sonradan aklın hep kalır. bi şekilde sebzeleri az falan alırsın.
çürütmemeye çalışırsın

Ben yaklaşık 8 aydır Bosch marka buzdolabını kullanıyorum vede çokkkkkkkkkkkk memnunum cnm.Sebzeleri ve meyveleri çürütmesi mümkün değil ömürlerini uzatıyor.Zaten alırken oradaki adamda söylemişti klasik satış tekniğidir herhalde demiştim günahını almışım.
Siz hiç yeşil fasülyenin semizotunun ...vs sararmadan çürümeden iki hafta dolapta kaldığını gördünüz mü?
ışte bu buzdolabında 1 ay yeşil kalan sebze vs görebilirsiniz.
Ayrıca kullanımı çok pratik buzluk çok az açılan kısımdır bu modellerde altte olduğu süper ötesi.

Karar tabi senin cnm

Ben yaklaşık 8 aydır Bosch marka buzdolabını kullanıyorum vede çokkkkkkkkkkkk memnunum cnm.Sebzeleri ve meyveleri çürütmesi mümkün değil ömürlerini uzatıyor.Zaten alırken oradaki adamda söylemişti klasik satış tekniğidir herhalde demiştim günahını almışım.
Siz hiç yeşil fasülyenin semizotunun ...vs sararmadan çürümeden iki hafta dolapta kaldığını gördünüz mü?
İşte bu buzdolabında 1 ay yeşil kalan sebze vs görebilirsiniz.
Ayrıca kullanımı çok pratik buzluk çok az açılan kısımdır bu modellerde altte olduğu süper ötesi.

Karar tabi senin cnm

bende bosh düşünüyorum modeli nedir seninkinin?

şekil olarak hiç begenmiyorummmm reklamda dedigi gibi tepetaklak dönmüş gibi duuruyorrrr...mantık olarak güzel bi tasarımm ama klasik modeller tercihimdir:)

Ben pek hoşlanmadım alt üst olayından bildiğimiz model aldım yalnız;
alt üstlerde iç alanı daha darmış diyebilirim.

bende bosch marka buzlugu altta olan modelden aldım altı üç çekmeceli olan buzlugu ama daha düğünüm olmadı kullanmaya başlamadık ama vestelde falan buzlukları çok küçüktü o yüzdn bosch ta görene kdr vazgeçmiştim ama bu modelim buzlugu geniş

bende tavsiye etmiyorum. Türkiye ortalaması 1.60 olan bir nesiliz :çok üzgünüm: boyu kısa olursa üst kısmı az şey alır uzun olursa bu seferde erişemeyeceğimiz bir yüksekliği olur diye düşünüyorum. Tasarım biz Türk kızlarına göre değil bence.

bu da doğru:lepi:

Ben 6 aydir kullaniyorum Bosch buzdolabini..dondurucu´da alt kisimda...Tavsiye edebilirim!

annemle 20 yıldır bosch kullanıyoruz
ilk çıkan dondurucu altta olan model
dışı deri kaplı

şiddetle tavsiyedir :)
bulsam ondan alcaktım..

bende yeni aldım bulaşık ve çamaşır makinası arçelikten gri renk.şimdi buzdolabı alacağım ama bi türlü altta mı üstte mi karar veremiyorum.birde gri olduğu için her ne kadar parmak izi belli etmeyende olsa iz kalıyor dediler düşünceler sardı tabi.

bende 7 aydır evliyim
bosch marka tepetaklaktan kullanıyorum:))))))) çokkk memnunum. sebzelerim 10 günden fazla dayanıyor vallahi. iki kişi olunca çabuk tüketemiyor insan müthişdayanıyor. yemekler bozulmuyor çok memnunum ben. aman allah nazardan saklasın. hatta evimin fotolarında da var modeli. evim evim güzel evimde var fotosu.

ama denildiği gibi 1.60 dan kısaysanız kullanımı sıkntı yaratabilir....

X