Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları Durmayan Çarpıntı

Gidiyorum zaten de inşallah işe yarar
İlaç kullanmaya başladınız mı?Eğer yeni kullanmaya başladıysanız ilk zamanlarda kalp çarpıntısı yapan ilaçlar var.15-20 gün dayanmaya çalışın Sonra geçer Eğer geçmezse doktorunuza anlatın ilacı değiştirir.Bana bir tane ilaç çok çarpıntı yapmıştı dayanamıyordum artık

İlaç kullanmaya başladınız mı?Eğer yeni kullanmaya başladıysanız ilk zamanlarda kalp çarpıntısı yapan ilaçlar var.15-20 gün dayanmaya çalışın Sonra geçer Eğer geçmezse doktorunuza anlatın ilacı değiştirir.Bana bir tane ilaç çok çarpıntı yapmıştı dayanamıyordum artık
6 ay kullandım ilaç onlardan kaynaklı birşey değil bitti tedavim zaten

Bende de vardı yıllar önce çarpıntı, tiroid testlerim çok yüksek çıkmıştı. Bir kaç yıl sonra da ameliyat olmak zorunda kaldım 😔 inşallah sizde öyle bir şey yoktur ama kontrol ettirmekte fayda var. Geçmiş olsun

Bende de vardı yıllar önce çarpıntı, tiroid testlerim çok yüksek çıkmıştı. Bir kaç yıl sonra da ameliyat olmak zorunda kaldım 😔 inşallah sizde öyle bir şey yoktur ama kontrol ettirmekte fayda var. Geçmiş olsun
İnşallah Yoktur çok sağolun

her kafein tüketende çarpıntı olacak diye bir kaide yok; her birey özeldir ve sağlık problemlerimiz de bize özel oluyor haliyle, doktoru ihmal etmeyin.

Boyunuz kilonuz kac. Bi de kansizlik carpinti yapiyor. Aneminiz varsa tedavi olun.

Merhaba gerekli fiziksel kontrolleri yaptırdıktan sonra geçmeyen çarpıntı için terapi aldım hala geçmiyordu sonra dr olan arkadaşım cok fazla su icmedigimi farkedip carpintiyi onun yapabileceği konusunda uyardı beni. Günde en az 2 lt su içmeye başlayınca sorunum düzeldi, su alımınızı bi kontrol edin derim

Merhaba gerekli fiziksel kontrolleri yaptırdıktan sonra geçmeyen çarpıntı için terapi aldım hala geçmiyordu sonra dr olan arkadaşım cok fazla su icmedigimi farkedip carpintiyi onun yapabileceği konusunda uyardı beni. Günde en az 2 lt su içmeye başlayınca sorunum düzeldi, su alımınızı bi kontrol edin derim
Hiç su içmediğim gün bile oluyor acaba ondan mı ki benimkide

Mutlaka birsey sebep oluyodur. Genis bir kan tahlili yaptirin tekrar. Gözden kacan basit birsey olabilir

Mutlaka birsey sebep oluyodur. Genis bir kan tahlili yaptirin tekrar. Gözden kacan basit birsey olabilir
Bende hep öyle düşünüyorum hangi doktora gitsem güvenmiyorum illaki gözden kaçırdıkları birşey vardır diyorum

Stres tetikliyor.. yatmadan 1fincan papatya cayi iyi geliyormus.

Bendede var ama zararsiz diyor kardiyologum bir suru test yapti. Kalp filmi ultrasonu vs vs. Onceleri cok korkuyordum olucem saniyordum:) simdi alistim.. dert 1 kez girdiyse cikmasi zor

Dide,,,l diye bir ilaç var hamileyken bile çerek kullanmıştım zararsız bir çarpıntı ilacı.aklınzda olsun.

X