Düzenli Evimiz & Hayatımız

Aktif Lora Aktif Lora Lorik, tavsiye ettiğin evvahe koltuk altı şeysini aldım o zaman hemen.
O günden beri kullanıyorum.
Yaa harika bişey ama yaa, inanılmaz memnun kaldım.
İnstagram fenoları gibi abartıcam ama gerçekten hakkını vermişler maşallah.
Çok beğendim haa.

Teşekkürler canım, vesile oldoldun
Rica ederim canım benim
Ben markaya çok güvendim üreten kadının kitabi da var resmen savaş açmış fitrati bozmaya calisanlara çok aydınlandım.

7 güne kadar etkili yazıyor gülüyorum her gördüğümde ya hahahaha neden 7 günlük performans bekliyelim ki
Ay güldüm.🤣 7 gün duş almayanları dusunmuslerdirgdjdkdkld

Aktif Lora Aktif Lora Lorik, tavsiye ettiğin evvahe koltuk altı şeysini aldım o zaman hemen.
O günden beri kullanıyorum.
Yaa harika bişey ama yaa, inanılmaz memnun kaldım.
İnstagram fenoları gibi abartıcam ama gerçekten hakkını vermişler maşallah.
Çok beğendim haa.

Teşekkürler canım, vesile oldun.
Hangisi ooo bende bu hafta aldım bitane sonunda buldum galibaa de....tak diye bi marka kız yazılması yasak mı emin olamadım 🙄🙄

Yapacak bir şey yok 6 aydır bilerek hiç bir boykot ürününü almadım böyle de devam edicem
Bende nivea kullanırdım onun temiz kokusu hiç.yok ama almıyorum kaç aydır
Boykot olmayan da yok resmen
Emotion resmen kokutuyor kullanamadım
Gratis markası aldım onun da kokusu midemi bulandırdı en.son deotak aldım🙄🙄

Ben dayanamiyorum yaa.2 gundur az yemeye çalışıyorum. Az dedigim börek li kekli🤣
Basim dönüyo gibi bi mutsuzluk 🙄
Var ya yemenin sonu.yok ve karbonhidrat yedikçe acıkıyor insan bi kere açıldı mı o yol devamı geliyor
Ben kaç gündür ne.yesem hep eksik.gibi
Yani ne yemek istediğimi de bilmiyorum yiyorum ama doymuyorum gibi de değişik.bi sürece girdim
En son bugün böyle bi karar aldım

Var ya yemenin sonu.yok ve karbonhidrat yedikçe acıkıyor insan bi kere açıldı mı o yol devamı geliyor
Ben kaç gündür ne.yesem hep eksik.gibi
Yani ne yemek istediğimi de bilmiyorum yiyorum ama doymuyorum gibi de değişik.bi sürece girdim
En son bugün böyle bi karar aldım
Insallah başarırsın canim bende o irade yok malesef

X