Düzenli Evimiz & Hayatımız

Evlendiğimde 67 kiloydum şuan 82 yim diyeceklerim bu kadar 5 yıllık evliyim 😔😭
Kendimi kötü hissediyorum
Kötü hissetme kendini veririz motive ederiz birbirimizi :KK19: 54 kilo ile evlendim doğum yapmadım. 20 yıllık evliyim. şuan 72.6 kg 1.60 boy .... benimde diyeceklerim bu kadar :KK14:

Kötü hissetme kendini veririz motive ederiz birbirimizi :KK19: 54 kilo ile evlendim doğum yapmadım. 20 yıllık evliyim. şuan 72.6 kg 1.60 boy .... benimde diyeceklerim bu kadar :KK14:
İnşallah Rabb'im sağlıkla kolaylıkla uhulette hayırlı bir şekilde kilo vermeyi nasip etsin hepimize
Sağlığımıza kavuşmayı nasip etsin

2 gün önce tartılıp üzülüp diyete başlıycam dedim 2 saat sonra 1 paket cips yedim diyeceklerim bu kadar 🫠
Bu biraz depresyon ile ilgili bence tam olarak motive olamıyoruz diyet değil de sağlıklı yaşam sağlıklı beslenme düsturu edinsek daha kolay olacak gibime geliyor bilmiyorum
Herşey birbirini tetikliyor gibi mutsuzluk -depresyon-kilo alma veya kilo verme -sosyal yaşamda zorlanma vs vs

Hamdolsun canımız sağ dolabımız dolu kötü hissetme kilo verilir işler yapılır her şey olur Allah sağlık versin.
Kötü düşünceleri uzaklaştır mübarek saatlerdeyiz bir cumaya daha çıkmışız bundan daha güzel şükür olur mu 😍
Doğru diyorsun canım dua eder dua beklerim ❤️

Bu biraz depresyon ile ilgili bence tam olarak motive olamıyoruz diyet değil de sağlıklı yaşam sağlıklı beslenme düsturu edinsek daha kolay olacak gibime geliyor bilmiyorum
Herşey birbirini tetikliyor gibi mutsuzluk -depresyon-kilo alma veya kilo verme -sosyal yaşamda zorlanma vs vs
İnançlı insanlar ibadetlerdem uzak kalırsa zaten net depresyın sebebi bu.
Sen eksiklerim var yazmıştın bunları doldurmaya çalış bak nasıl farkedicek.

Hepimiz yaşıyoruz aynı şeyleri

Mutfak tezgahı silindi kahvaltı hazırladım eşimin camiden gelmesini bekliyorum
Sonrada oğlumu almaya gideceğim saat 3 4 gibi
İlaçlarımı alıyorum inşallah değerlerim normale döner
Hepinizden dua beklerim ❤️
Hepinizin Rabbim yuvalarıni cennet bahçesine çevirsin evlatlarınızla eslerinizle afiyet huzur içinde yaşayin
Rabb'im sıkıntılarınızı zorluklarınızi sevince hayra mutluluğa çevirsin

Ben hep yemeyi severdim yerdimde ama kilo almıyordum lisede hareketliydim üniversitede 4 yıl boyunca haftada 5 gün en az 7 8 bin adım atardım evimle okul arası uzaktı o yüzden almıyordum evlenince sürekli evdeyim hareket kısıtlı maalesef aldım

X