Düzenli Evimiz & Hayatımız

Günaydın ❤️

d9329924dcc262b519561105bb138f06.jpg

Gece telim kapanmış alarm çalmamış tabi.
NOrmalde eşimin giderken tıkırtısı bitmez onu da duymamışım.

Nerde olduğumu günü anımsamaya çalışarak uyandım 8.20 servis gelmiş bizi arıyormuş beklemediler sitem ettim biraz söylendim kapadım.

Kardeşime dedim sen büyük kızı götür küçükleri ben götürürüm diye.
Acele hazırlanıp çıktık hallettim şükür teli evde bırakmışım sağlık ocağına gitmem lazımdı her şey orda yazıyor geri geldim eve az dinlendim çıkıcam birazdan.

Bonus Bonus arkadaşlarla kahvaltıya gidiyorum :KK69::KK69:evrenden yeni enerji geldi benimki tıkalı arada bir çalışıyor 🥸
bundan sonra sen gittikcebenim sana laf sokmam lazım böylelikle benimki çalışıyor öğredim :cool:
Sana kaynalardan kaynana beğendireceğim :rolleyes:

bir nebze faydam olduysa ne mutlu bana

Benimki kumtel ama 🙃
Benim ki de kumtel .😀
Ama bu fırını evi satin aldigimız adam koydurtmus kendiliginden gömmeli kurulmali ocakta mermer ustu model. Öyle olunca bizim firin almamiza gerek kalmadi sadece annemgil bulasik makinesi camasir makinesi bulasik makinesi aldilar.

Benim ki de kumtel .😀
Ama bu fırını evi satin aldigimız adam koydurtmus kendiliginden gömmeli kurulmali ocakta mermer ustu model. Öyle olunca bizim firin almamiza gerek kalmadi sadece annemgil bulasik makinesi camasir makinesi bulasik makinesi aldilar.
Bizimde öyle sayılır canım memnunum sadece Fırını bi tık küçük onun harici güzel
Bide fırın kapağı tornavidali o zor geliyor baya
Ama fırının kendini temizleme özelliği varmi onu bilmiyorum 🙃🙃

Gece telim kapanmış alarm çalmamış tabi.
NOrmalde eşimin giderken tıkırtısı bitmez onu da duymamışım.

Nerde olduğumu günü anımsamaya çalışarak uyandım 8.20 servis gelmiş bizi arıyormuş beklemediler sitem ettim biraz söylendim kapadım.

Kardeşime dedim sen büyük kızı götür küçükleri ben götürürüm diye.
Acele hazırlanıp çıktık hallettim şükür teli evde bırakmışım sağlık ocağına gitmem lazımdı her şey orda yazıyor geri geldim eve az dinlendim çıkıcam birazdan.
Bundan sonrası güzel geçer inşallah
Benim günüm de iyi başlamadı aynı şeyi dusuwnewk uyandım saat kaç ben neredeyim diye
Daha vakitli uyumaya niyet aldım inşallah

X