Elektrikli Süpürgeler Dyson almayın

Nicimiki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2018
93
55
32
Arkadaslar şu dyson şarjlı süpürgeyi abartıyorlar ya almayın artık evlerinize. Aldığımdan beri zaten memnun olmadığım süpürgenin bataryası duvarda durup dururken bozuldu ve ekstra garanti yaptırmamıza ragmen garanti dışı diye tabiki karşılamıyorlar ve 1300 lira batarya alin diyorlar. Zaten çekim gücü bi halta yaramaz, boşu boşuna aldım saçma süpürgeyi. Tüketici heyetine başvurduk bakalim .

Ben dyson big ball allergy almıştım zamanında. Çekim gücünden hiç memnun değilim. Çok aşırı, halıyı geçtim bildiğin laminanta bile yapışıyor. Çok yoruyor insanı. Hamileyken kullanamadım, robot süpürge aldım da rahatladım.
Servisi konusunda bir şey diyemem. Çekim gücü azalmıyor dedik hemen normalde 600 küsür TL olan dönen başlıklardan gönderdiler bedavaya. Yine işe yaramadı ama olsun.

Ben dyson big ball allergy almıştım zamanında. Çekim gücünden hiç memnun değilim. Çok aşırı, halıyı geçtim bildiğin laminanta bile yapışıyor. Çok yoruyor insanı. Hamileyken kullanamadım, robot süpürge aldım da rahatladım.
Servisi konusunda bir şey diyemem. Çekim gücü azalmıyor dedik hemen normalde 600 küsür TL olan dönen başlıklardan gönderdiler bedavaya. Yine işe yaramadı ama olsun.
çekim gücü niye azalsın ya özelliği kalitesi buradan geliyor zaten, o kadar para verip aldığım süpürgemin gücü düşşe sinir krizi geçirirdim :KK70:

Tabii ki denemeden aldım 😂 internette indirim vardı yapıştırdım geçtim. Aslında çekim gücünü azaltma yeri var başlık üzerinde ama en düşüğü bile aşırı çekiyor
evet evet motoru çok güçlü, annemde kullanıyordu oradan idmanlıyım ben. sadece sesi aşırı geliyor ama alıştık . artık kaslı bir ev hanımıyım hdgfajdhfj

çekim gücü niye azalsın ya özelliği kalitesi buradan geliyor zaten, o kadar para verip aldığım süpürgemin gücü düşşe sinir krizi geçirirdim :KK70:
Çekim gücü ayarları oluyor normalde (diğer süpürgelerde) az-orta-yüksek gibi. Siz ayarlıyorsunuz. Yorum sahibi onu kastetmiş herhalde.

Dyson almayın derken ashshdj dünyada dyson dan memnun olmayan ilk insan sizsiniz galiba.aşkım o benim 5 yıldır kullanıyorum neden daha önce almadım diye çok üzüldüm hatta

Biz küçükken evde dysonın eski modelinden vardı yıllarca kullandı annem (fotodan hatırlarsınız) o zamanlar da çok iyiydi :) v11 kullanan bir arkadaşımız da çok yorduğunu söylemişti. 🤷🏼‍♀️
149B261A-2AF8-4DE7-B829-CD3C61A04659.jpeg

Valla ilk defa dyson almayın diyen görüyorum. Parçası kırılsa bile ücretsiz gönderiyorlarmış. İlk fırsatta almayı düşünüyorum hatta😂

Valla ilk defa dyson almayın diyen görüyorum. Parçası kırılsa bile ücretsiz gönderiyorlarmış. İlk fırsatta almayı düşünüyorum hatta😂
annem süpürgenin üstüne düştü bir parçası kırıldı, servisi arayıp söyledi , görevli size bir şey olmasın diyip parçayı ücretsiz yolladı. başka marka olsa kullanıcı hatası der

annem süpürgenin üstüne düştü bir parçası kırıldı, servisi arayıp söyledi , görevli size bir şey olmasın diyip parçayı ücretsiz yolladı. başka marka olsa kullanıcı hatası der
Kesinlikle öyle. Bende instagramda görmüştüm bi fenomen kırmış parçasını ücretsiz gönderdiler diye paylaşmıştı. Yani hani marka gönderir ki? Kullanıcı hatası olmayana bile kullanıcı hatası kaynaklı diyorlar da😂

Ben de Dyson almak istiyordum deneme şansı buldum. Parmaklarım koptu, sürekli basmaktan. Evim büyük bi ev ve süpürgeyi çalıştırma düğmesi yok, sürekli parmağınla basmak zorundasın. Ben zaten bi ev süpürünce perti çıkan anormal yorulan bi insanım dedim, vazgeçtim Dyson almaktan. Kabloluya devam.

Arkadaslar şu dyson şarjlı süpürgeyi abartıyorlar ya almayın artık evlerinize. Aldığımdan beri zaten memnun olmadığım süpürgenin bataryası duvarda durup dururken bozuldu ve ekstra garanti yaptırmamıza ragmen garanti dışı diye tabiki karşılamıyorlar ve 1300 lira batarya alin diyorlar. Zaten çekim gücü bi halta yaramaz, boşu boşuna aldım saçma süpürgeyi. Tüketici heyetine başvurduk bakalim .
Valla yillardir memnun kalarak kullandigim tek ev esyasi. Servis, urun kalitesi, her anlamda cok memnunum. Siz ya cakma aldiniz ya da kullanmayi beceremediniz. Su yazdiklarinizi global bi alisveris sitesinde yorum olarak yazsaydiniz seri - yorum alirdiniz, o derece yani

Dyson V10 şarjlı süpürge aldik, çok memnunum, elim ayağım oldu resmen,
Bugün koltuk temizleme aparatıyla yatakları çektik, nasıl toz çıktı anlatamam,toz içinde uyuyormuşuz resmen, yarında koltukları süpürtedecegim eşime

X