Elektrikli Süpürgeler Dyson elekktrik süpürgeleri..

Phoenix_em

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2008
5.878
13
kızlar yeni bir elektrik süpürgesi almayı düşünüyorum...baya bi araştırmadan sonra philipsler ve dysonlar hoşuma gitti,,özellikle dyson süpürgeler çok güzel...ama kullananların fikirlerini almak istedim almadan önçe...?varmı arkadaşlar aranızda dyson kullananlar..memnunmusunuz?biraz fiyatlı bir ürün..o parayı vermeye değermi?

kesinlikle alacaksan dyson almalısın ben temmuz ayında aldım ve evim cadde üzeri eski bir ev pencerlerden kapalı olsada sürekli toz girer inanılmam memnun kaldım zatensüpürünce ne kadar pasaklıymısım dedim halılarım shaggy ve benim saçlarım hep aralarına dolanırdı çok şikayetçiydim eski sürpürgemde süpürdükten sonra elimle saç kıl toplardım şimdi hiç yormuyorum kendimi zaten o kadar pislik çıkıyorki şaşırıyorsunevi süpürünce silmesende olur yani o derece temzi süpürüyor birde ecenlerde hastaydım toz alma aparatı ile toz aldım 15 gun temzi kaldı
benimki animal pro dc 23 modeli cnm ço para verdim aldım ama değdi inan

kesinlikle alacaksan dyson almalısın ben temmuz ayında aldım ve evim cadde üzeri eski bir ev pencerlerden kapalı olsada sürekli toz girer inanılmam memnun kaldım zatensüpürünce ne kadar pasaklıymısım dedim halılarım shaggy ve benim saçlarım hep aralarına dolanırdı çok şikayetçiydim eski sürpürgemde süpürdükten sonra elimle saç kıl toplardım şimdi hiç yormuyorum kendimi zaten o kadar pislik çıkıyorki şaşırıyorsunevi süpürünce silmesende olur yani o derece temzi süpürüyor birde ecenlerde hastaydım toz alma aparatı ile toz aldım 15 gun temzi kaldı

evet çanım sana katılıyorum bende bir hafta öne aldım ve inanılmaz memnun kaldım..hatta ilk süpürdüğümde çıkardığı pisliğe inanamadım halılarımdan..çöp evmiş evimde haberim yokmuş...kaydirigubbakcemile3 demekki önceki süpürgem süpürge değilmiş..benim evimde otoyol kenarında çok toz alıyor...ama ne var ne yok temizledi....bu arada bende aynı modelden aldım...vereliniortak

ben de elektrikli süprüge alıcam philips ve dyson arasında kararsız kaldım kullananlar ikisinden de memnun. phılıps te 6 ay yada 1 senede filtre değiştirmek gerekiyomus dyson da ömürlük diyolar ne yapsam karar veremedim. pahalılar ama mafoldumben yeni almışsınız fiyatı ne kadar acaba?

ben de elektrikli süprüge alıcam philips ve dyson arasında kararsız kaldım kullananlar ikisinden de memnun. phılıps te 6 ay yada 1 senede filtre değiştirmek gerekiyomus dyson da ömürlük diyolar ne yapsam karar veremedim. pahalılar ama mafoldumben yeni almışsınız fiyatı ne kadar acaba?

canım ben nakitte animal pro olanını 1250 ye aldım.pazarıkla.yalnız bu modelin döver başlığını halı dışındaki yerlerde değiştirmen gerekiyor..yoksa alt kata falan çok ses gider.ama halılarım çok temiz oldular :)...ve çok memnun kaldım..filtresiylede açıkcası uğraşamam ben 6 ayda bir..o nedenle philipsi tercih etmedim..yoksa plips kullanan arkadaşlarım var çok memnunlar...bende 2 sinin arasında kararsız kalmıştım...5 yıl garantisi var ayrıca dysonun...birde allergie modeli var onuda 1150 ye bırakmıştı adam bana.....

Son düzenleme:

Ben de dyson süpürge almaya karar verdim. Ancak yeni çıkan 32 serisinin alergy ve animal pro modelleri arasında karar veremedim. Halılar için türbin başlık animal pro da var. Ama sert zeminler için olan aparat da alerji modelinde var. anima pro kullanan arkadaşlar halı dışındaki zeminler için ne gibi bir çözüm buldunuz? Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Merhaba. Bunu yazalı uzun zaman olmuş fakat dysondan hala memnunmusun? Shaggylerin ne durumda? Türbin başlıklamı süpürüyorsun halılarını? Bazıalrının türbin başlığın halılara zarar verdiğini düşünüyor. Doğrumudur? daha doğrusu shagylere zararlımı sence? Umarım görüp cevaplarsın

dyson süpürge almayı düşünenler karasız kalanlar, size kesinlikle tavsiye ediyorum. Dün DC32 Animal Pro modelinden aldım. Eve gelir gelmez denedim. Halımdan çıkan toza ve pisliğe inanamadım. Bundan sonra kesinlikle başka bir süpürgeyi eve sokmam. Bütün tanıdıklarıma şiddetle tavsiye ediyorum.1500 Tl para verdim ama helal hoş olsun. Gerçekten sokağa atılan bir para değil bence hakediyor. Bazı sitelerde yüksek sesle çalıştığından bahsedilmiş. süpürgenin üzerindeki motor hiç bir markada yok uçak motoru teknolojisyle yapılıyormuş. Eşim 3 yıldır alalım diyordu ben pahalı diye erteliyordum. Keşke şimdiye kadar alsaymışım. Gerçekten muhteşem bir ürün. Herkese tavsiye ederim. Sevgiler...:KK16:

Bir de shagy halılara zarar veriyormuş diye düşünenler o kadar halıları hırpalamıyor. Korkmayın çok da güzel süpürüyor. Halıyı kabartıyor resmen:)

Son düzenleme:
Şükür soruma cevap veren biri çıktı :KK76: bende nerdeyse yazdıkalrım sadece benim bilgisayarımda görünüyor diye düşünmeye başlamıştım. Güle güle kullan. ohhhh tertemiz oluyordur halıların şimdi. bende alacağım kısmet olursa. Dener denemez yazarım bende.
dyson süpürge almayı düşünenler karasız kalanlar, size kesinlikle tavsiye ediyorum. Dün DC32 Animal Pro modelinden aldım. Eve gelir gelmez denedim. Halımdan çıkan toza ve pisliğe inanamadım. Bundan sonra kesinlikle başka bir süpürgeyi eve sokmam. Bütün tanıdıklarıma şiddetle tavsiye ediyorum.1500 Tl para verdim ama helal hoş olsun. Gerçekten sokağa atılan bir para değil bence hakediyor. Bazı sitelerde yüksek sesle çalıştığından bahsedilmiş. süpürgenin üzerindeki motor hiç bir markada yok uçak motoru teknolojisyle yapılıyormuş. Eşim 3 yıldır alalım diyordu ben pahalı diye erteliyordum. Keşke şimdiye kadar alsaymışım. Gerçekten muhteşem bir ürün. Herkese tavsiye ederim. Sevgiler...:KK16:

Bir de shagy halılara zarar veriyormuş diye düşünenler o kadar halıları hırpalamıyor. Korkmayın çok da güzel süpürüyor. Halıyı kabartıyor resmen:)

Şükür soruma cevap veren biri çıktı :KK76: bende nerdeyse yazdıkalrım sadece benim bilgisayarımda görünüyor diye düşünmeye başlamıştım. Güle güle kullan. ohhhh tertemiz oluyordur halıların şimdi. bende alacağım kısmet olursa. Dener denemez yazarım bende.

Açıkcası ben halı yıkama süpürgesi alma taraftarı değilim .. Ben evimde küçük bir makine olsun istiyorum her yere girsin çıksın, hortumuyla çektiğimde gelsin peşimden :) diğer makineleri kaldırmak bile mesele...

dediğim gibi küçücük olucak,o zaman tamamdır :)

Halı yıkama makinesinide istemememin sebebi ise... Halı yıkama fabrikaları çıktı çok çok iyi yıkıyorlar kurutup gönderiyorlar yetiyor bize :)

Bende bugün dyson dc32 allergy aldım çok araştırdım çok fikir değiştirdim hep aklımda vardı dyson ama fiyatından dolayı yaşadım bu fikir değişimlerini. ama bugün gözümü karartıp aldım umarım pişman olmam :26::KK34:

Bende bugün dyson dc32 allergy aldım çok araştırdım çok fikir değiştirdim hep aklımda vardı dyson ama fiyatından dolayı yaşadım bu fikir değişimlerini. ama bugün gözümü karartıp aldım umarım pişman olmam :26::KK34:

Şekerim Evini süpürünce çok mutlu olacaksın ve hiç pişman olmayacaksın emin ol :) güle güle kullan...

Dyson bilindik bir marka olmamasına rağmen en pahalı ürünlerden biridir. Alırken memnun kalmayan yoktur ama fiyatları uçuktur. Alanlar güle güle kullansın. :)

güle güle kullan.kullandıktan sonra beğenip beğenmediğini yazmaya unutma:KK54:

güle güle kullan.kullandıktan sonra beğenip beğenmediğini yazmaya unutma:KK54:

teşekkür ederim canım. valla dayanamadım denedim. çeyize almıştım. evde bir kızım(kedi)var. normalde halının canını çıkarana kadar süpürürüm. ama gördüm ki kendimi hırpalıyormuşum. bir halıdan öyle şeyler çıkarttı ki ve ayrıca hiç zorlamadım kendimi. iyi ki almışım dedim. :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

Ben de Dyson motorhead modeli var esim Ankaraya gittiginde gormus telefonda alayim mi diye sordu 1600 tl idi ama arkadasiyla birlikte iki tane alinca 1200 tlye anlasmislar .Hic duydugum bir marka degildi acikcasi cok tereddut ettim esim deneyelim dedi aldi.İyi ki almis inanilmaz temizliyor hali basliginda ayri bir motoru var ve halilarin tozunu resmen somuruyor :))

Bu markayı ben ilk dayımdan duymustum. Herzaman rainbowum olsun ıstedım tabi cok pahalı 8000 tl civarıyda dayım isvicrede yasıyordu ve dyson almıslar bende ceyızlık bakıyordum dyson al dedı kesınlıkle o ne ya dedım hıc duymadım marka:))markete göturdu ve gösterdı fıyatları da ucuz değildi ben dayımı dınlemedım rowenta aldım ama onlar hala dyson kullanıyolar cok memnunlar.alanlara hayırlı olsun.

X