Elektrikli Süpürgeler Dyson elekktrik süpürgeleri..

merhaba. dyson dc33c origin supurgem geldi. ama ben supurme basliginda firca olmamasini sevmedim.firca yerine slikon var. halilardaki saclar nasil temizlenir boyle. sizin kullandiginiz da ayni sekildemi? fircali olan modeli hangisi acaba. internet sitelerindeki aciklamalar cok yetersiz.fotografta fircali baslik var bana gelen slikon baslik.
Mesajlarınızı okudum ben de dyson aldım ancak sizinle aynı fikirdeyim siz ne yaptınız acaba dysondan memnun musunuz . Ben de verip phlips 9923 mü alsam

Mesajlarınızı okudum ben de dyson aldım ancak sizinle aynı fikirdeyim siz ne yaptınız acaba dysondan memnun musunuz . Ben de verip phlips 9923 mü alsam
Dyson yeni aldık ancak ben başlığından memnun değilim 2700 e aldık. Pnömotik başlık var . Düşük ayarda süpürünce halıda toz bulaşığı kalıyor yüksek ayara getirince de halıya yapışıyor süpürücem diye kolum ağrıyor. Yani başlık kötü sadece tirubin başlık belki iyidir ama o da 350 lira ve iyi midir bilemedim

merhaba. dyson dc33c origin supurgem geldi. ama ben supurme basliginda firca olmamasini sevmedim.firca yerine slikon var. halilardaki saclar nasil temizlenir boyle. sizin kullandiginiz da ayni sekildemi? fircali olan modeli hangisi acaba. internet sitelerindeki aciklamalar cok yetersiz.fotografta fircali baslik var bana gelen slikon baslik.
Biraz zaman olmuş ama cevap yazabilirseniz çok sevinirim

Bildirim geldi, demek ki daha önce yazmışım.
Ne kadar oldu Dyson alalı hatırlamıyorum, düz hesap 4 diyelim. Bundan önceki süpürgem Karcher idi. Her ikisi de benim için harika süpürgeler, artık başka marka ile macera yaşamam. Karcher'in ömrü dolduğu için Dyson almıştım, Dyson'ın ömrü dolunca da Karcher alırım; böyle sürer gider.

5DF00F88-7195-4370-87FC-C009413B52E9.jpeg

Merhaba arkadaşlar. Dyson up top 2 aldım ve ilk olarak koltukları süpürdüm. Henüz çok kirlenmemiş olmasına rağmen bir sürü toz çıktı. Resimde gördüğünüz gibi . Çekiş gücü iyi. Karbon fiber başlık ve fırçalı başlık çok iyi. Artık o aparatlarla toz alıyorum.

• Merhaba ben dyson big ball animal pro 2 yeni aldım 3 hafta kadar oldu.kutusunu atmasaydım hemen iade edecektim.maalesef attım tabi öok iyidir diye.emiş gücünü hiç beğenmedim ben.o paraya değmez.10 sene miele kullandım miele almadığım için çok pişmanım.almak istryenler ikisini deneyip öyle karar verin derim

Ben de yorumlarda hep övgü okudum ve aldım. bugün mecbur kullanacağız artık alışsam iyi olur dedim makinanın sap kısmı dönüyor ve oraya kolumun derisi sıkıştı baya bir morardı derisini kaldırdı.daha önce kullandığınız makina iyi değilse bu çok iyi gelebilir .Sonuç olarak bu fiyata satılıyorsa iyi makinadır yanılgısına düşmeyin derim.Diğer markaları da araştırın öyle karar verin

Bende iki gün önce aldım,emiş gücü hiç iyi değil,çok pişman oldum,3700 lira boşa gitti,keşke philips marathon alsaymışım.Önceki philips marathon 7 yıl önceki modeli idi,o bile daha iyi süpürüyor.Kullanılan ürün iade edilir mi acaba?

X