E. Coli kaynaklı idrar yolu enfeksiyonu için tavsiyeleriniz Acilll😔🙏

Denizzz76

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2021
33
7
47
Arkadaşlar 1 aydan fazladır idrar yolu enfeksiyonu ile mücadele ediyorum. Rahim alindi myom sebebi ile. Sonrasında olmuş ve geçmişti iki ay sonra tekrarladı. Aksef kullandim piyeloseptyl ile beraber fakat direnç kazanmış doktorum bactrim ve monurol verdi idrar kültürüne göre. Bol su içiyorum, akgünlük sakızı tavsiye ettiler onu yutuyorum günde bir defa . Başka tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim.. şimdiden teşekkürler herkese 🙏

Arkadaşlar 1 aydan fazladır idrar yolu enfeksiyonu ile mücadele ediyorum. Rahim alindi myom sebebi ile. Sonrasında olmuş ve geçmişti iki ay sonra tekrarladı. Aksef kullandim piyeloseptyl ile beraber fakat direnç kazanmış doktorum bactrim ve monurol verdi idrar kültürüne göre. Bol su içiyorum, akgünlük sakızı tavsiye ettiler onu yutuyorum günde bir defa . Başka tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim.. şimdiden teşekkürler herkese 🙏
Canım aylarca ben çektim çok çok geçmiş olsun benim yalnız idrar yolu enfeksiyonuydu ecoli dğldi. Ben iğne de kullandım tozda kapsül de fitilde bana msn demedi bitkisel ilaçlarla ve ayaklarımı sıcak tuttum soğuk suyu çıkardım hayatumdan ve hacamat ve sülük oldum asla iyileşmem dedim haöd olsun bazen çok nadir rahaysuz eder ama eskideki gibi dğl ağlardıö ben

Canım aylarca ben çektim çok çok geçmiş olsun benim yalnız idrar yolu enfeksiyonuydu ecoli dğldi. Ben iğne de kullandım tozda kapsül de fitilde bana msn demedi bitkisel ilaçlarla ve ayaklarımı sıcak tuttum soğuk suyu çıkardım hayatumdan ve hacamat ve sülük oldum asla iyileşmem dedim haöd olsun bazen çok nadir rahaysuz eder ama eskideki gibi dğl ağlardıö ben
Teşekkür ederim. Bitkisel olarak ne kullandınız?

Teşekkür ederim. Bitkisel olarak ne kullandınız?
Rica ederim. Bastan anlatayım işinize yarar belki yaptığım herşeyi yazayım
Boool bol su içtim
Asla soğul suyla taharetlenmedim ılık suya biraz elma sirkesi koyup öyşe taharetleniyordum

Ayaklarımı ve sırtımı sıcak tuttum ve iç çamasırı temixliğine önem verdim

Dut kurusu haslayıp günde iki drfa içiyordum
Hakiki udi hindi yağı günde iki tatlı kaşığı içiyordum

Ballı polenli propolis yağı kullandım

İdrara sıkısmamaya çalısın su içtikçe o idrar ile atılacak

Rica ederim. Bastan anlatayım işinize yarar belki yaptığım herşeyi yazayım
Boool bol su içtim
Asla soğul suyla taharetlenmedim ılık suya biraz elma sirkesi koyup öyşe taharetleniyordum

Ayaklarımı ve sırtımı sıcak tuttum ve iç çamasırı temixliğine önem verdim

Dut kurusu haslayıp günde iki drfa içiyordum
Hakiki udi hindi yağı günde iki tatlı kaşığı içiyordum

Ballı polenli propolis yağı kullandım

İdrara sıkısmamaya çalısın su içtikçe o idrar ile atılacak
Çok sağolun ALLAH razı olsun sizden. Dediklerinizi uygulayacağım. Size de çok geçmiş olsun 🙏🌸

Çok sağolun ALLAH razı olsun sizden. Dediklerinizi uygulayacağım. Size de çok geçmiş olsun 🙏🌸
Amin cümlemizden insaAllah tabi unutmadan söylim bunun yanında hacamat ve sülük de oldum onlarla da destekledim 😊

X