Güneş Kremleri Eda Taşpınar yoğun bronzlaştırıcı yağını kullananlarr ve sonuçları :)

Güneş kremleri, bronzlaşma

ozdens

sil baştan
Kayıtlı Üye
1 Mart 2012
605
11
Bu yağı deneyen oldu muuu cok merak ediyorum sonuclari paylasirsaniz sevinirimm :)

Son düzenleme:
aynen canım bende çıktığı ilk gün aldım fakat kullanmak nasip olmadı ama bu hafta sonu nasipse kullanacağım sonucu merak ediyorum

aynen canım bende çıktığı ilk gün aldım fakat kullanmak nasip olmadı ama bu hafta sonu nasipse kullanacağım sonucu merak ediyorum

Hemen yazar misinn ne kadar etkili cok merak ediyorum bende aldım 2 hafta sonra tatile gidicem sabirsizlaniyorummm :)

Bu yağ kalıcı mı bronzlaştırıyor yoksa fondöten gibi sadece sürdüğün an mı bronz gösteriyor kızlarr :)

Bu yağ kalıcı mı bronzlaştırıyor yoksa fondöten gibi sadece sürdüğün an mı bronz gösteriyor kızlarr :)

Kalıcı bronzlaştırıyo :) Ben 1 tane almistim ilk ciktigi zaman yetmez bu bana dedim gittim 1 tane daha aldim kokusu cok guzel :)

Son düzenleme:
Kalıcı bronzlaştırıyo :) Ben 1 tane almistim ilk ciktigi zaman yetmez bu bana dedim gittim 1 tane daha aldim kokusu cok guzel :)

Ooo kalıcı bronzlaştırıyorsa bende kullanıcam o zaman ya çook sevindim canım sağol :) besler hem cildimizi dee :) her yere sürülebiliyor demi yüz falan :) benim yüzüm çok hassas ya cildim hemen alerji falan oluyor kremlerden falan herhangi bi tehlikesi yoktur umarımm :)

Ooo kalıcı bronzlaştırıyorsa bende kullanıcam o zaman ya çook sevindim canım sağol :) besler hem cildimizi dee :) her yere sürülebiliyor demi yüz falan :) benim yüzüm çok hassas ya cildim hemen alerji falan oluyor kremlerden falan herhangi bi tehlikesi yoktur umarımm :)

Onu bilmiyorum iste denemek lazim :) 2 cesit var 15 faktor korumali ve yogun bronzlastirici ben ikisinide yogun olandan aldim eda gibi olmak tek hedefim :) cok sabirsizlaniyorum :) twitterda yazdiklarina gore hemen etkisini gosteriyomus yogun bi sekilde

kızlar ben pazar günü denedim sadece 1 saat sürüp yattom hemen farketti 3 gün üzerinde durulsa düzenli güneşlenilse süper olur ürün inşallah kalitesini bozmaz benimki kory-uma faktörlü değil. :KK14:

kızlar ben pazar günü denedim sadece 1 saat sürüp yattom hemen farketti 3 gün üzerinde durulsa düzenli güneşlenilse süper olur ürün inşallah kalitesini bozmaz benimki kory-uma faktörlü değil. :KK14:

Eylüle kadar hergun guneslensem bende bir eda olurum o zaman :)) benim aldigimda korumali degil.ilk bi kac gun 50 faktor gunes kremi surer oyle guneslenirim sonra sadece yagdan devam :) 2 tane yeter umarim :)

Bende haftaya tatile gidiyorum ve tek isteğim acısız ve kolay yoldan bronzlaşmak! Bütün gün bronzlaşıcam diye güneşin altında malak gibi yatıp tatilimi zehir etmek istemiyorum açıkçası?

Bu güneş kreminin sadece yoğun bronzlaştırıcısı mı? Yoksa korumalı bronzlaştırıcısı mı iyi olur sizce?

Son düzenleme:
eda taspınarınkini denemedım ama daha once bıyerde dha söylemıstım ELVE Sun dıye bır marka var marmarıste tatilde almıstım 4 gunde eda taşpınar gibi oldum ve ben beyaz tenlıyım ne soyulma ne kızarma oldu harika birşey kesinlikle tavsiye edıyorum kakao yağı 4 faktör kullanmıstım ben Eki Görüntüle 743051 işte bu ama istanbulda rastlamadım hiç buralarda var mı bilmıyorum

Ben eda taşpınar yoğun bronzlaştırıcı olandan aldım, bakalım artık. :KK34:

Son düzenleme:
Eda Taşpınar yoğun bronzlaştirici yag :)

Kullanan yok muu :) ben kullanamadan kizardim golgede yanmisim farketmeden 2 gundur afterbsun kullaniuorum acilar azaldi yarin denicem ins :)

Ben kullandım, ilk gün aman acı çekmeyim diye sadece faktörlü krem kullandım. 2 günde hava kötüydü zaten, çarşamba günü farketmemişim, 12 ile 2 arası güneşte kalmışım ve domates gibi oldum. :KK14:

Kulaklarım bile nasibini almış, şişmişlerdi yatamadım kaç gün. Şuan bakınca baya baya bronzum, ki yakınlarım ne kadar bronzlaşmışsın, seni ilk defa bu kadar bronz gördük dediler. Yani sadece güneşlenmekle olabilecek türden değil, sadece 3 gün denize girdiğimi, 1 gün güneşlendiğimi düşünürsek. ( kızardıktan sonra acı olduğu için çıplak tenimle güneşin yoğun ışınlarına maruz kalamadım, uzun tişörtle oturdum) :KK34:

Eda Taşpınar yoğun bronzlaştirici yag :)

Kullanan yok muu :) ben kullanamadan kizardim golgede yanmisim farketmeden 2 gundur afterbsun kullaniuorum acilar azaldi yarin denicem ins :)

ben koruyuculu olandan aldım 1 günde kızarmadan direk 2 ton attım süper memnunum bund

Merhaba arkadaşlar ben ilk kez kullanıcam çok iyi yorumlar aldım ama çok kötüleyen leke bıraktı allerji yaptı diye dava açanlar bile olmuş. Siz neler düşünüyorsunuz. Kullandıysanız nasıl kullandınız yüzünüze sürdünüz mü ben 15 faktörlüyü aldım ne olur ne olmaz 😊😊

Son düzenleme:
X