Ekim Ayında tatil yapılır mı ?

Kısa kol ve Şort giyilir ama değil mi
Canım 4-5 yıl önce ekim sonu bodruma gittik,izmir'de yağış vardı ben çizmelerle gittim bodrumda hava güllük güneşlikti,herkes yazlık giysilerle dolaşıyordu ve bana uzaydan gelmişim gibi bakıyorlardı İlk mağazadan şort-tshirt ve terlik almıştım.ama ekim ortslarına kadar antalya side tarafları epey sıcak oluyor

Canım 4-5 yıl önce ekim sonu bodruma gittik,izmir'de yağış vardı ben çizmelerle gittim bodrumda hava güllük güneşlikti,herkes yazlık giysilerle dolaşıyordu ve bana uzaydan gelmişim gibi bakıyorlardı İlk mağazadan şort-tshirt ve terlik almıştım.ama ekim ortslarına kadar antalya side tarafları epey sıcak oluyor
Gerçi çok Değişken havalar ... Peki kalabalık oluyor mu ?

buaarada kapadokya demıssınız onada ekımde gittik balonlarada bınmıstık sıkıntı olmamıstı havadan ötürü tatılınızı hertürlü degerlendırebılırsınız yanı :) iyi eglenceler sımdıden
Çok tesekkür ederim :))
Kapadokya'ya nisan gibi bahar aylarında gidelim diyoruz

Bende genelde ekim ayına alıyorum tatillerimi Akdeniz o aylarda çok güzel oluyor ne çok sıcak nede soğuk hemde sessiz sakin oluyor.. Kıbrıs ve Antalya’ya gidin gidecekseniz

Biz balayi icin 20 ekimde antalyaya gitmistik otele ilk 2 gun iyiydi hava deniz biraz serindi 2 gunden sonra manyak yagmur yagdi simsekler hava baya sogumustu bu sene ne olur bilmem ama cok bi sicaklik beklemeyin gunes olursa girersiniz tabi denize havuza

Merhaba hanımlar ,
Ekim Ayında tatil yapılır mı denize girilir mi ? Iznimi ekimde kullanmak zorunda kaldım. Ekimde nereye gidilebilir önerisi olan var mı ?
antalya havalar mevsim normalin cok ustunde sicakmis egede cok fuzeldir fethiye hem daha ucuz olur

Çocuk kaç yaşında? Güral Afyon'da ılık termal var yüzülebilecek şekilde ılık yapmışlar düşünürseniz arayıp da sorabilirsiniz

Her oteli kapalı havuzu ılık olmuyor aksine bakteri birikimi olmasın diye soğuk yapıyorlar o nedenle kapalı havuz olayı biraz riskli
4,5 yaşında
Sadece sıcaklığı değil kimyasalı da çocukların böbreklerine karaciğerine zarar verir diye korkuttular beni termallerden.Ilık olanına sokuyordum aslında önceden
Soğuk havuzlarda çok soğuk oluyor

En güzel en sakin zamandır sezon sonları eylül ekim gibi çıkarız biz genelde güney sahillere hatta 2 sene önce kasımda antalya 28 30 derecelerdeydi..
Ekimin 2. haftası oteller sezonu kapatır genelde..

Biz balayi icin 20 ekimde antalyaya gitmistik otele ilk 2 gun iyiydi hava deniz biraz serindi 2 gunden sonra manyak yagmur yagdi simsekler hava baya sogumustu bu sene ne olur bilmem ama cok bi sicaklik beklemeyin gunes olursa girersiniz tabi denize havuza
Şans işi demek ki

X