Elektrikli Süpürgeler Elektrik süpürge önerisi

Tewekkurler canim) aslinda benimki wimdilik caliwiyor ama birkac kez tamir etdirdik bu defa bozulsa almam gerekicek. Tesadufen bu konuyu okudum bilip aklimda tutayim diye ben internetden baktiklarimda sessizler hep torbayla ama ben torbasiz ve sessiz istiyorum)

Merhaba,
Şöyle bir yorum buldum, bir inceleyin isterseniz.
Alıntı:
600-700tl arasına "Rowenta ro6477" öneririm kesinlikle şu an en sessiz süpürge olarak geçiyor ve çok güçlü, hayran kalacaksınız, turbo başlıkla kedilerinin tüylerini halıdan daha iyi temizler fakat turbo başlık ile daha fazla ses çıkartıyor..

Tewekkurler canim) aslinda benimki wimdilik caliwiyor ama birkac kez tamir etdirdik bu defa bozulsa almam gerekicek. Tesadufen bu konuyu okudum bilip aklimda tutayim diye ben internetden baktiklarimda sessizler hep torbayla ama ben torbasiz ve sessiz istiyorum)
Vactom var makina dışarı montalandığı için süpürgenin sesini hiç duymuyosun torbalı modeli de var torbasızı da var ve saç, kedi köpek tüyleri için turbo başlık alabiliyorsun. Süpergenin gücüde çok iyi ben nefes aldıran delik varya onu açmadan süpüremiyorum gücünü düşürüyorum fazla güçlü geliyo bana :bicak:

Merhaba,
Şöyle bir yorum buldum, bir inceleyin isterseniz.
Alıntı:
600-700tl arasına "Rowenta ro6477" öneririm kesinlikle şu an en sessiz süpürge olarak geçiyor ve çok güçlü, hayran kalacaksınız, turbo başlıkla kedilerinin tüylerini halıdan daha iyi temizler fakat turbo başlık ile daha fazla ses çıkartıyor..
Cok sagol canim baktim guzel ama torbasiz olursa daha iyi olur benim sik sik bozuliyor bu defa bozulunca yenilemeliyim onun icin arawtiriyorum wimdiden tewekkurler

Vactom var makina dışarı montalandığı için süpürgenin sesini hiç duymuyosun torbalı modeli de var torbasızı da var ve saç, kedi köpek tüyleri için turbo başlık alabiliyorsun. Süpergenin gücüde çok iyi ben nefes aldıran delik varya onu açmadan süpüremiyorum gücünü düşürüyorum fazla güçlü geliyo bana :bicak:
tewekkurler oncelikle baktim super biweymiw ilk defa gordum bunu kullaniwli olmali kimsedede gormedim ama pahali bir weye benziyor)

Elektrikli süpürgeden yana bir yüzüm gülmedi benim de.
Evlendiğimde Arçelik marka almıştık. Berbat ötesi bir makine ama senelerce idare ettim derken motoru yandı. Motorunun yandığına resmen sevindim. Bu sefer Arnica aldım. Gelen gideni aratır misali bu daha berbat çıktı.
Şimdi Philips Marathon Ultimate almayı düşünüyorum 9923 model olanından. Aranızda kullanan var mı?
Merhaba bende yeni bi supurge almak istiyorum 7yildir arceligin bi supurgesini kullandim siz bunu aldinizmi nette yorumlar hep cok guzel aldiysaniz fyati neydi acaba sessizmi birde ayy cok sordum :olamaz:ama herzman alinmiyor hak verirsiniz ucuz da degil almisken iyi olsun istiyorum

Merhaba bende yeni bi supurge almak istiyorum 7yildir arceligin bi supurgesini kullandim siz bunu aldinizmi nette yorumlar hep cok guzel aldiysaniz fyati neydi acaba sessizmi birde ayy cok sordum :olamaz:ama herzman alinmiyor hak verirsiniz ucuz da degil almisken iyi olsun istiyorum

Merhaba. Evet ben supurgeyi aldim ve kullaniyorum. Arcelik fiyaskosundan sonra canavar diyebilirim. Ben cok memnunum. Alip memnun kalmayan da gormedim.
Makine normal basliklarini kullanirken cok sessiz fakat turbo basligini kullanirken basliktaki fircayi dondurdugu icin biraz daha sesli oluyor. Rahatsiz edici bir sesi yok.
Suan fiyati ne kadar bilmiyorum ama ben indirimli olarak 860 liraya almistim.

Merhaba. Evet ben supurgeyi aldim ve kullaniyorum. Arcelik fiyaskosundan sonra canavar diyebilirim. Ben cok memnunum. Alip memnun kalmayan da gormedim.
Makine normal basliklarini kullanirken cok sessiz fakat turbo basligini kullanirken basliktaki fircayi dondurdugu icin biraz daha sesli oluyor. Rahatsiz edici bir sesi yok.
Cok tesekkur ederim 9923 olan degilmi yanlis almayim yeni alacagim supurgenin evdekinden cok daha iyi olacaginfan eminim zatenn aslinda ben bu sefer torbali dusunuyordum ama bunun cekimi cok guzel diye yorumlarr varrr kullanan birinden bilgi almak cok guzelll :KK19:

supurge bu degilmi
Screenshot_2016-11-01-11-00-08.png

Cok tesekkur ederim 9923 olan degilmi yanlis almayim yeni alacagim supurgenin evdekinden cok daha iyi olacaginfan eminim zatenn aslinda ben bu sefer torbali dusunuyordum ama bunun cekimi cok guzel diye yorumlarr varrr kullanan birinden bilgi almak cok guzelll :KK19:

Benim Arçelik süpürgem toz torbalıydı illallah etmiştim.
Toz torbasız olması çok güzel bence.
Bir tuşa basıp toz haznesini çıkarıyorsunuz. Kapağı açınca kesinlikle toz kalkmıyor çünkü toz un gibi dibe çökmüş oluyor. Boşaltıp geri takıyorsunuz çok pratik.
Çekimi de gerçekten çok güzel.
Evet model numarası FC9923/07.

Benim Arçelik süpürgem toz torbalıydı illallah etmiştim.
Toz torbasız olması çok güzel bence.
Bir tuşa basıp toz haznesini çıkarıyorsunuz. Kapağı açınca kesinlikle toz kalkmıyor çünkü toz un gibi dibe çökmüş oluyor. Boşaltıp geri takıyorsunuz çok pratik.
Çekimi de gerçekten çok güzel.
Evet model numarası FC9923/07.
Cok mutlu oldum supurgemi buldumm artikkk supurge bi evde herseyy aylardir idare ediyorum esimde bana birakiyor iyide olsa kotude olsa sorumlusu ben olacammm
gercektenn çok çok tesekkurlerrrr

Cok mutlu oldum supurgemi buldumm artikkk supurge bi evde herseyy aylardir idare ediyorum esimde bana birakiyor iyide olsa kotude olsa sorumlusu ben olacammm
gercektenn çok çok tesekkurlerrrr

Ben o Arçelik süpürgeyi 7.5 sene kadar kullandım.
Ama her elime aldığımda resmen sinir krizi geçirerek kullanıyordum.
Bir gün ben köye gidince eşim süpürgenin motorunu yakmış sevinçten öldüm :KK70:
Gerçekten de evdeki en önemli şeylerden biri süpürge.
Sizin de memnun kalacağınıza eminim.

Ben o Arçelik süpürgeyi 7.5 sene kadar kullandım.
Ama her elime aldığımda resmen sinir krizi geçirerek kullanıyordum.
Bir gün ben köye gidince eşim süpürgenin motorunu yakmış sevinçten öldüm :KK70:
Gerçekten de evdeki en önemli şeylerden biri süpürge.
Sizin de memnun kalacağınıza eminim.
Benimde tam 7,5 oldu desemm :-)
benim bozulmadi ama supurmuyor duzgun esim sabret sabret deyip duuryor dun inanki alip yere vurup kiracaktimm bunaldim artikk iyiceeee esim ikna olmusken hemen almak istiyorum kırılacagi yok olmadi vurup kıracam ben sizi esesin sayfasindan hatirliyorum hamilleiginiz hayirli olsun Rabbim vaktinde kucaginiza almayi nasip etsin

Benimde tam 7,5 oldu desemm :-)
benim bozulmadi ama supurmuyor duzgun esim sabret sabret deyip duuryor dun inanki alip yere vurup kiracaktimm bunaldim artikk iyiceeee esim ikna olmusken hemen almak istiyorum kırılacagi yok olmadi vurup kıracam ben sizi esesin sayfasindan hatirliyorum hamilleiginiz hayirli olsun Rabbim vaktinde kucaginiza almayi nasip etsin

Benim 7.5 sene önce de süpürmüyordu ki.
Açıkçası duvara da fırlatmıştım yani :KK70:

Amin bu arada teşekkür ederim Esesin sayfası hangisi hatırlayamadım ama?

Arkadaslar atmış fotosunu Philips aldım bende süper halıları kemiriyor :KK53: ama benim kırmızı renkte vatan da indirime girmişti 8 ay oldum çok memnunum . Daha önce Arnica bora kullandım ilk başta iyiydi sonra çekim gücü düştü ve yıkamak ayrı bi dert. Okb hastasıyım hergün ev mutlaka supurulur şimdilik iyi kullanımı. :temizlik:

X