Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Yarın Meryemcim. :KK60:
Yarın 80' lere inmen dileğiyle 🤲
Hayir Meryem sensin 🤓😀

Oglumun adı Alperen. Küçükken arkadas tanismasi yaparken "merhaba arkadaşım adın ne?" Diye sorar karsidaki de tesadufen Alperen ciktiysa "hayır Alperen benim senin adın ne derdi" 😂😂😂 o ad sadece onun 😂😂😂😂

Afiyet olsun tatlım dolmalı kurabiyeli günde ekmek olmasaymış daha iyi olurmuş sanki kuzum ❤️bugün bol su hafif beslenme ile telafi edelim aşkitommmm

Canın sağolsun❤️

Afiyet olsun tatlım boyoz ve biber dolmasının adedi çok değilse sıkıntı yok bence bugün bol su hafif beslenme ile telafi edilebilir kuzum ❤️
Boyoz görünce ben❤️
(çok severim İzmir’e gelince yerim 😂😂😂)

Bence gayet güzel bir liste canım afiyet olsun şifa olsun ❤️

Kendini iyi hissediyorsan süper canım Şifa olsun inşallah 🙏

Günaydın canım hayırlı cumalar ❤️

Günaydın ablacım hoşgeldin ❤️
Gunaydın canım.
Yaa evet dün çok fazla oldu farkındayım.bu hafta tartıda eksiyi hiç göremedim moralim bozuldu. Yeme isteği geldi. 🙁

Şu yeni moda yapay tırnaklar üzerine...
Mezuniyet cekimlerinde 17 yaşındaki kizlarin tirnaklarini gormeniz lazimdi🤷🏻‍♀️🙈

Şu yeni moda yapay tırnaklar üzerine...
Mezuniyet cekimlerinde 17 yaşındaki kizlarin tirnaklarini gormeniz lazimdi🤷🏻‍♀️🙈

Benim tırnaklarım çok kırılır yamuk yumuk hep elimde törpüyle geziyordum ben de düzgün temiz sağlıklı görünsün diye yaptırdım protez ama en kısasından kadın dedi bu kadar kısa olmaz neyse olabildiğince yap dedim geldim eve ama bir rahatsızlık bir kalınlık tırnağımda ağır bir tabaka 1 hafta dayanabildim kenarından kanırta kanırta çıkardım hepsini 🤭 sonra bir daha yaptırdım bir daha dayanamayıp çıkardım 🤣
Saçlarım için biotin içince tırnaklarım da toparladı 😃

Canım yazık değil mi bedenini temizlemek için onca açlık yaptın bozma paketli gıdayla
Kuzum başka seçeneğim yok ki yemekhanede hep et yemeği cikiyor
Ete alerjim var
Bir çorbaya da o kadar TL vereceğime topkek yerim ne olacak
Yapacak bir şey yok evden yemek götür diyecekler olacaktır muhtemelen ,peşinen söyleyeyim evim uzak iki araç değiştiriyorum sabah kalkıp bir de yemek hazırlamakla ugrasamam

Hayir Meryem sensin 🤓😀

Oglumun adı Alperen. Küçükken arkadas tanismasi yaparken "merhaba arkadaşım adın ne?" Diye sorar karsidaki de tesadufen Alperen ciktiysa "hayır Alperen benim senin adın ne derdi" 😂😂😂 o ad sadece onun 😂😂😂😂
Yaaa çok tatlıymış özel olduğunu o yaşta biliyormuş kuzucuk. :KK9:
Ben Meryem anneyim :KK66:

Benim tırnaklarım çok kırılır yamuk yumuk hep elimde törpüyle geziyordum ben de düzgün temiz sağlıklı görünsün diye yaptırdım protez ama en kısasından kadın dedi bu kadar kısa olmaz neyse olabildiğince yap dedim geldim eve ama bir rahatsızlık bir kalınlık tırnağımda ağır bir tabaka 1 hafta dayanabildim kenarından kanırta kanırta çıkardım hepsini 🤭 sonra bir daha yaptırdım bir daha dayanamayıp çıkardım 🤣
Saçlarım için biotin içince tırnaklarım da toparladı 😃
Bak sen biotin toparladı demek :KK55:

Selam dün çok hastaydım serum yaptırdık bugün biraz iyiyim inşallah tekrarlamaz yine menümü yazayım
Sabah 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta 5 yeşil zeytin 1 dilim beyaz peynir domates salatalık tahin pekmez
Akşam 6 sarma ayran
Su 2 lt hastaydım canım pek bişey istemedi
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia
Canım çok geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. :dua:

Selam dün çok hastaydım serum yaptırdık bugün biraz iyiyim inşallah tekrarlamaz yine menümü yazayım
Sabah 1 tb ekmek 1 sahanda yumurta 5 yeşil zeytin 1 dilim beyaz peynir domates salatalık tahin pekmez
Akşam 6 sarma ayran
Su 2 lt hastaydım canım pek bişey istemedi
Elhan Elhan Jasminium84 Jasminium84 Cordelia Cordelia
Geçmiş olsun canım 💐🙏

X