Ellerdeki tüyler

IntheStarss

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2023
386
86
21
Ellerim ve kollarımı şuana kadar hiç almadım ama artık kimsenin kolunda tek bir kıl bile görmeyince kötü hissetmeye başladım ya alsam mı diye düşünüyorum herkes alma diyor sarı ve ince tüylerim ama yine de bakınca görüyosun çünkü varlar djsşkd. Alırsam çok rahatlıcak gibi hissediyorum ama siyah çıkmasından da korkuyorum. Bi deee şimdi kolumu alırsam elimi de alıcam ve bi anda elimin üstünde siyah siyah tüyler çıkma ihtimali de geriyor var mı bi tavsiyeniz? Ne yapmalıyımmm

Sarıysa neden alacaksın??? Öyle aşırı göze batan şekilde değilse hiç uğraşmayın bence doğal haliyle kalsın.Sonra sürekli alman gerekecek

Ben jiletle alıyorum kollarımı herkes şaşırıyor nasıl ya diye ama herkeste bir olmaz tabi çabuk uzayan kıllarım yok belki ondan anlaşılmıyor

Sarıysa neden alacaksın??? Öyle aşırı göze batan şekilde değilse hiç uğraşmayın bence doğal haliyle kalsın.Sonra sürekli alman gerekecek
Göze batmıyor ama mesela biri elime koluma özel baksa görünüyo sonuçta geriliyorum ben de. Herkes alıyor kollarını ne bileyim

Arkadaşımında sarı tüyleri. alıyor 3 ay çıkmıyor çıksa da aynı tüy bi siyahlaşma olmadı .

Belli olmuyorsa almayın ben kollarımı yıllardır alıyorum hemen çıkmıyorlar zaten çıksa da alıyorum hemen siyah siyah olup almayanlar var sarıysa sorun olmaz

Ben de kollarımı arada epilatorle arada jiletle alıyorum. Jileti başka bölgelerde kullandığımda kalınlaşma oldu fakat kollarımda olmadi.

Ay bi de kollardaki tuylerle mi ugrasicam, bu nedir kadinlar tuysuz olur muhabbeti. Erkekler koca koca killarini gozumuze sokuyorlar, bacaklar yetmedi bi de kol killarimizla mi ugrasicaz. Bosver kuzum hic girme bence o islere.

Ellerim ve kollarımı şuana kadar hiç almadım ama artık kimsenin kolunda tek bir kıl bile görmeyince kötü hissetmeye başladım ya alsam mı diye düşünüyorum herkes alma diyor sarı ve ince tüylerim ama yine de bakınca görüyosun çünkü varlar djsşkd. Alırsam çok rahatlıcak gibi hissediyorum ama siyah çıkmasından da korkuyorum. Bi deee şimdi kolumu alırsam elimi de alıcam ve bi anda elimin üstünde siyah siyah tüyler çıkma ihtimali de geriyor var mı bi tavsiyeniz? Ne yapmalıyımmm
Kol kıllarımı seviyorum ya soğukta ısıtıyorlar. Böyle bi rüzgar esti mi irkiliyorsun kılların dikiliyor. Ama kılların olmayınca sanki daha bi üşümüş hissiyatı oluyor bende, tüylerin diken diken de olmuyor. Kendimi yolunmuş tavuk gibi hissediyorum. Başkaları aldıysa beni ilgilendirmiyor sonuçta rahatsız etmiyor. Erkek gibi kıl yoksa kolda da dursun yani kıl ne var? "Bence".

X