En beğendiğiniz kore dizileri

Secret Love bitti. Eğlenceli bir dizi tavsiyesine ihtiyacım var şimdi. Dinlenmelik :)

Merhaba hanımlar keşke burayı daha önce kesfetseymisim bende bir kore manyagiyim:)
Şuan çarşamba ve perşembe akşamları yayınlanan "touch your heart" i izlemekteyim. 6 bolumu yayınlandı.
Siz neleri izliyorsunuz ?
Ben uzun süredir Kore dizisi izlemiyorum. En son birkaç sene önce izlemiştim.

Slm bayanlar ben bir filme başladım tayvan galiba prince of Wolf ama Türkçesi yok herhalde çok güzel hem komik hem dramatik tavsiye ederim Türkçesi çıkınca

Moon lovers
Tek geçerim
The wampire prosecutor
Scandal hasta olursunuz ağlamaktan ama
Bi de so ji sub un ünlü dizisi adını hatırlamıyorum ama korenin en unutulmaz dizisidir

Ayy tabi ki Habil ve Kabil
I m sorry I love you dediğim dizi bunu izlemeyen dram izledim demesin :KK43:

Slm bayanlar ben bir filme başladım tayvan galiba prince of Wolf ama Türkçesi yok herhalde çok güzel hem komik hem dramatik tavsiye ederim Türkçesi çıkınca
İyi akşamlar herkese size bahsettiğim filmin türkçe çevirisi varmış izlemek isterseniz ben çok beğendim komiklik yani sıra duygu yüklü bir film

Tayland ile devam ediyorum ben kızlar devil lover bitirdim şimdi dram romantik gençlik gizem. Güzel bir film

Ben bir uzakdoğu sever olarak kore japon dizileri izleyerek ara ara dünyadan kopuyorum . En sevdiğim
GU FAMILY BOOK VE KILL ME HEAR ME olmuştu . Çıta çok yükseldiği için şimdi izlicek dizi bulamıyorum:mad: öneride bulunun bana :KK76::KK37:
O kadar dizi izledim gu family book gibisini daha görmedim:21:

X