Kontakt Lens en rahat en iyi marka lens

incirlibitter

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Mart 2009
1.181
20
46
numarasız renkli lens deneyimlerinize göre gözde en rahat batma yapmayan ve varlığını unutturacak derecede memnun kaldığınız lens markası hangisidir.. ve lens alırken göz çapınızı ölçtürüpmü alıyorsunuz.. ben fresh look kullandım ve gozlerim çok yandı battı kurudu... kanlandı... suni gözyaşımı kullanmak lazım lens takınca bu sorunları yoketmek için... bilen buyursun aydınlatsın :1ninca:

kontak lens uygulamada olduğum için ben cevap vereyim.kullandığın marka kısa süreli renkli lens.açıkça söylemek gerekirse hiç bir renkli lenste gözün rahat etmez.çünkü renkli lensleri gün içreisinde en fazla 5-6 saat kullanman grekir.renkli olduğu içinde materyalinden kaynaklı daha çabuk kuruma problemi doğar.suni göz yaşı ile bunu bertaraf edebilirsin.kısa süreli renkli lensler kısa süreli olduğu için daha kalitesiz uzun süreliler daha kaliteli anlamına gelmiyo..konfor bakımından hepsi aynıdır..ama biraz daha pahalı lensler var sophistic gibi bunlar uzun süreli lenslerdir senelik diyoruz biz bunlara en konforlu lenstir.sıkıntılarına cevap verebilmişimdir umarım...

Benim en rahat edebildiğim lens freshlook günlük lensler oldu. Fakat onunda çıkarması ayrı bir problem. Gözüme yapıştı, zaten incecik birşey, çıkarmaya çaılşırken gözümü çizdim, sonra da tövbe ettim bir daha lens macerasına girmemeye :KK43: Yine de merak ettim, sophisticler freshlooktan daha mı rahattır acaba???

batma yanma acısından da en rahatı sofistik mi.. sofistiklerin bi de amazon die ürünü cıktı 1 aylık.. onlar nasıl... amazon blue almayı dusunuyorm.. renk ve rahatlık olarak nasıllar..

Ben amazon green kullanıyorum 1 yıldır .Çok memnunum kulladığım en doğal lens diyebilirim .Kendi gözlerim bal rengi bu lensle birlikte açık yeşil bazen de gri görünüolar kimse de anlamıo lens olduğunu =) uzun süre freshlook kullanmıştm sürekli yırtılıodu ama bunda öyle bi sorunla karşılaşmadım .Gayet rahat hiç batma yapmıo .

karakedy senın amazonlar numaralımı ve suresı ne kadar....ve fıyatı
angel sen memnun kalmadınmı amazondan... rainbow dahamı ıyı sence

Ben amazon green kullanıyorum 1 yıldır .Çok memnunum kulladığım en doğal lens diyebilirim .Kendi gözlerim bal rengi bu lensle birlikte açık yeşil bazen de gri görünüolar kimse de anlamıo lens olduğunu =) uzun süre freshlook kullanmıştm sürekli yırtılıodu ama bunda öyle bi sorunla karşılaşmadım .Gayet rahat hiç batma yapmıo .

süresi ne kadar.. aylık mı yıllıkmı.. bende amozon blue alcam

evt bu konu çok önemli ..... lens deneyımlerınbızı ve rahatlık derecelerini paylaşın lütfen

bn freshlook kullandım bi daha da asla kullanmam bugulu görüyorum onları takınca.. şimdi de alcam ama bu kez kullanım acısından hangisi ii bilmiyorum arastıryorum =) batma genelde lenste toz falan kalınca olur diye biliyorum..

kontak lens uygulamada olduğum için ben cevap vereyim.kullandığın marka kısa süreli renkli lens.açıkça söylemek gerekirse hiç bir renkli lenste gözün rahat etmez.çünkü renkli lensleri gün içreisinde en fazla 5-6 saat kullanman grekir.renkli olduğu içinde materyalinden kaynaklı daha çabuk kuruma problemi doğar.suni göz yaşı ile bunu bertaraf edebilirsin.kısa süreli renkli lensler kısa süreli olduğu için daha kalitesiz uzun süreliler daha kaliteli anlamına gelmiyo..konfor bakımından hepsi aynıdır..ama biraz daha pahalı lensler var sophistic gibi bunlar uzun süreli lenslerdir senelik diyoruz biz bunlara en konforlu lenstir.sıkıntılarına cevap verebilmişimdir umarım...

sagol cok güzel bilgiler vermişsin.... yani şimdi kozmetik amaçlı numarasız renkli lens kullananlar için rahat bi lens markası yokmu.... paris hiltonun natural touch baby blue lensleri 400tl... onlardamı rahat değil..... sürekli lens kullanan insanlar var .. renkli lens.. mesela ajda pekkan.. 60 yaşını geçti.. gözyaşı kuruluğu da var yaştan dolayı.. ajda pekkan nasıl kullanıyor renklı lensleri .... başka bi soru daha numaralı ve renkli kullananlarda var onlar hergün takıo lenslerını gözlük gibi.. o kadar uzun süre sabahtan akşama onlar nasıl renli numaralı kullanabiliyorlar.... bu sorularımada tek tek cevap verebilirsen çok makbule çeçecek canım:1hug:

neden herkes bakıp geçiyor.... denetımlerınızı paylaşmıorsunuz rahatlık kokusunda...

Ben amazon lagoon green kullanıyorum. toz olmadıgı sürece gayet rahat dıyebılırım. rengıde cok dogal, makyajla falan harıka oluyor

X