epidural anestezi

omrum

Nirvana
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
1.050
223
kızlar bugün dr.la uzun uzun konuştuk,epidural anestezi olabilirim aklıma yattı hem normal doğum yapıcam(inşallah)hemde ağrıyı daha az hissedicem mart ayında her hafta nst ye bağlanıcam ona göre göre bi deperlendirme yapıcak Allah hepimizin yardımcısı olsun...

canım hayırlsı olsun hakkında......ınsanlah agrısız sızısız bebısını sağlıcakla alırsın kucagınaa

ya tatlım aslında bende aynı yöntemi düşünüyorum ama herkez çok sakıncalı diyo bide sanırım maaliyeti daha yüksekmiş

bende o yöntemi düşünüyorum ama herkes bişey söylüyo bazısı çok iyi bazısı saten o sancıyı çektikten sonra gerisi bişey değil normal olmak daha iyi diyo bende şaşırdım

kızlar ben epudurelle normal doğum yaptım.normal düşünüyorsanız tavsiye ederim

benim doktorumda bana epiduralli normal dogum yaptiricak. insallah piyango bize vurmazda ters bsiey olmaz

Küçük yerlerde eleman azlığından sanırım epidural normal yapmıyorlarmış,mesela burda.Ama ben korkuyorum epiduralden,uyanıkken kesilmek:KK43:Normalden de acayip korkuyorum.En iyisi kökten uyumak:)
Bakalım doktorumuz ne diyecek.Bebeklerimiz için ne iyiyse,Rabbim onu nasip etsin hayırlısıyla inşallah.

bende normal istiyorum ama doktorda ok verirse epidural istiyorum normal doğumu.sezeryanda olsa epidural istiyorum.ilk ağladığı anı duymak istiyorum

kızlar ben bir yan etkisini görmedim yanlız sordum sadece baş ağrısı yapıyormuş onda da bol bol kahve içmemi söyledi...

Eltimin kızı normal doğumu epidural anestezi ile yaptı gayet memnun.Ben sezeryanla olucam dr tavsiye etmedi epidurali, o yüzden istemiyorum.

X