Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Arkadaşlar ovülasyon testime bakabilir misiniz ? Sadece 5 gün yapabildim ama öncesi ve sonrasında sık ilişki oldu bat 21 mayıs 9 gün kala yani ayın 14 ünden beri kaset testlerde silik çizgi görmeye başladım bugün sabah yaptığım en son olanı atıyorum 5 gün kala yaptığım gebelik testim erken mi yumurtlamış oluyorum yoksa bütün testler hatalı mı ilk 5 dk da çıkıyor çizgi en son yüklediğim bu sabah ki yorumlar mısınız rica etsem

Eklentiler

• IMG_7354.jpeg
    IMG_7354.jpeg
    163,3 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_7307.jpeg
    IMG_7307.jpeg
    122,7 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_7311.jpeg
    IMG_7311.jpeg
    64,6 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_7366.jpeg
    IMG_7366.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 39
24 Nisan sat.29 unda spiral çıkardım sonrasında gün aşırı birliktelik oldu sürekli ovulasyon testinde yumurtlama göremedim.
Göğüsler de hassasiyet kasık ve bel ağrısı olunca dayanamadım 13 Mayıs'ta evde erken test yaptım ve silik çıktı kanda çıkmadı.Bugün tekrar test yaptım evde belirtiler devam ediyor hem de artarak silik bir şekilde yine pozitif çıktı.
Acele mi ediyorum acaba 3.hamileliğim olacak bu

Merhaba negatif çıkan mı albi idi ? Bende kaç gündür albi yapıyorum sürekli pozitif çıkıyor
Pozitif çıkan albi idi diğer freegly mi neydi. Albi bugün tekrar yaptım hayali çizgi göründü ilk 5 dakikada ama hiç pembe olmadı. Sol kasığımda ağrı var ozellikle tuvalet ihtiyacını giderigimde ya da eğilip kalktığımda oliuor anlayamadim bı turlu

Pozitif çıkan albi idi diğer freegly mi neydi. Albi bugün tekrar yaptım hayali çizgi göründü ilk 5 dakikada ama hiç pembe olmadı. Sol kasığımda ağrı var ozellikle tuvalet ihtiyacını giderigimde ya da eğilip kalktığımda oliuor anlayamadim bı turlu
Ben bi kaç tane daha denedim pozitif ama hiç belirtin yok hafif göğüs hassasiyeti dışında. Sizin adet gününüze çok var mı ?

Adetim düzenli değil ama en geç gelen halini geçti şimdi. Benim de meme uclarim açıyor özellikle göğüslerimde isi artışı oldu

Kızlar benimde adetim 2 gün gecikti. Biraz önce test yaptım silik çizgi var. Sizce gebelik olabilir mi. 1. Dakikada çıktı çizgi hemen. Adet olacakmisim gibi ara ara ağrilarim oluyor kan vermeli miyim
IMG_20240518_102716.jpg

Kızlar benimde adetim 2 gün gecikti. Biraz önce test yaptım silik çizgi var. Sizce gebelik olabilir mi. 1. Dakikada çıktı çizgi hemen. Adet olacakmisim gibi ara ara ağrilarim oluyor kan vermeli miyim
Eki Görüntüle 3429002
Var bence hayırlı olsun, mutlaka kan verin. :) Adet günü adet olacakmış gibi ağrılar normal hamileliğin başlangıcında. Bu arada testinizin markası neydi?

Benim reglime 6 gün var test yapayım dedim yaptım sonuç negatif bi daha da değişmez diye düşünüyorum bi dahaki aya artık 🥹

Teşekkür ederim ben de güvenilir bir test arıyorum da o yüzden sordum☺️ Kan testi bugün verecek misiniz?
Kan verdim sonuç bekliyorum :) Spermiyogram testi vermiştik onu yorumlatacaktik doktora,gitmisken test de verdim. Rabbim hayırlısı ve kolaylıkla olumlu sonuçlar almamızı nasip etsin inşallah. Bu da ovulasyon testim hemen kipkirmizi oldu. Kuzeniminde silik çizgi çıkıp ovulasyonu bu kadar koyu çıkmısti,hamile. İnşallah benimde öyledir:)
17160244157395181925921692322205.jpg

X