Eşim ailesine çok düşkün

Anneci herif baştan böyleyse sonradan da böyle oluyor
Keşke evlenmeyip annenizle babanızla otursaydınız ama olmuş bir kaza evlenmişsiniz daha çok gençsiniz
Hamilelikte istenmeyen bir bebekse kürtaj olabilirsiniz
Sonuçta böyle berbat bir evliliğe çocuk dünyaya getirmek sizi x10000 derde daha boğacak
Net hamileyseniz aldırıp boşanın inan bir daha sevmek çok zor değil

Hayatı yeterince zor gidiyor burada yardım ararken çok linçlenmişsin. Canım konu çok ciddi o yüzden uzun uzun açıklıyorum. Dikkatli oku. Evlilik kötü olabilir, herkes sana sırtını dönebilir, ailen bile. Ama bunu anlatmadan bilemezsin. Ailene durumları anlat anlatınca tutumlarına bak. Durum çok ciddi eşin sana elini kaldırıyorsa sandalyeler kırılıyorsa, sonrasında şiddet de gösterir. Eğer bunlara devam ederse sınır çiz, sana yaklaşamasın ve bir yakınına mutlaka söyle acil durumlar için aranacak yerleri telefonda acil aramalara koy. Nerelerden yardım alabileceğini araştır morçatı falan var diye biliyorum ve daha fazlası vardır. Mutlaka ama mutlaka kendini koru çocuk olsunn yada olmasın. Ailen bile sırtını dönerse ki bu en kötü ve zor ihtimal yine de kendine hep a b c planı oluştur. Analitik düşün analiz et ve gerekirse akıllı oyna o adamı manipüle bile edebilirsin bu halde. Ama gerek var mı yok, böyle biriyle olmaktansa bekar olmak her Çocuklu bir sürü bekar anne var zor tabi ki ama böyle bir insandan eş olmaz, sana yeni evlenmişken böyle yapan 5 10 senede neler neler yapmaz. Böyle biriyle olmaktansa kaliteli bir şekilde bekar anne olmak daha iyidir her zaman. Aynı zamanda kararı verecek olan yine sensin. İnşallah bu senaryoların hiç biri olmadan eşin sana iyi davranır ve aranız iyi olur

X