Eşim beni istemedi ağrıma gitti

Bizim zaten bir çocuğumuz var afedersiniz ama öyle ilişkiye falan sık giremiyoruz çok çok nadir dünde kızımı erkenden uyutmuştum pazar pazarteside aramız iyi olunca eşimi çağırdım geleceğini düşündüm Salı ne değişti birden hala
Bilmiyorum. Doğumdan sonra vücudum bozuldu eskisi gibi fit değilim vücudum çok güzeldi bakımlıydım hala bakımlıyım ama ne yazıkki selülitlerim çatlaklarım emzirmekten sarkmış göğsüm veremediğim kilolarım bunlar sebep olabilir mi onuda bilmiyorum
Mesajla garip olmuş yanına gitseydiniz olurdu bence . Ama eşiniz aile olamamış biri malesef

İlişkide inişler çıkışlar elbette olur ama karısını sırf annesini sevmiyor diye cezalandırıyorsa bir erkek gitsin anasının evinde yaşasın.. ben olsaydım elinde çayla uzun uzun düşünmene gerek yok al bavulunu git ananın yanına derdim çok net.

çekirdek ailesini korumayı bilmeyen , aile olduğunu idrak edemeyen en ufak sorunda anamda anam diyen erkekler midemi bulandırıyor.

Merhaba buraya konu açmak için geldim. Eşimle zor bir süreçten geçiyoruz bayadır kavgalıyız aramız eskisi gibi değil (son 2 gündür iyiydik ) (pazar ve pazartesi) sebepleri ise çok karışık hangi birini yazsam inanın bilmiyorum. Kısaca özet geçeyim eşim çok anneci. Sevgiliyken annesini çok sevip şuan sıcak davranmadıgımdan şikayetçi değişeceksin annemi seveceksin diyor. Evet eşim ne yazıkki haklı ben artık kayınvalidemi sevmiyorum saygıda kusur etmiyorum ama yüzümde gülmüyor haklı sebeplerim var buraya yazardım ama sabaha kadar sürer. Neyse biz 1 haftaya yakın birlikte olmuyoruz ve aramız açık. Dün kızımı etkenden uyutup eşime mesaj attım çabuk gel kızımız uyudu seni istiyorum diye. Gerçekten eşimi özledim ve arzuladım. Eşim gelmedi çok gücüme gitti. Tabi bunun üstüne dahada küstük yani ben gücendiğim için yüzüne bakmadım. Eşimde üstelemedi zaten. Neyse bugün sordum sana açık açık gel seni istiyorum dedim niye gelmedin dedim aramız bozuk senle o yakınlığa girmek istemedim dedi. Ama pazar ve pazartesi iyiydik Salı birden ne oldu dedim.
Yaptıkların aklıma geliyor işte düşünmeden edemiyorum dedi. Annesini istemiyormuşum falan filan yalanda değil kayınvalideme kalsa hetgün bize gelir hatta öyleydi ben surat asa asa ayağını kestim. Sanki annene iftira mu attım kuyusunumu kazdım saygıda küsür mu ettim dedim. İşte dengesini bozmuşum hayattan zevk almıyormuş dün kahvede oturup çay içip uzun uzun düşünmüş yaşama hevesini çalmışım falan bi tripler
Şimdi bazılarınızın aklına başka biri mi var acaba diye gelir öyle bişey olduğunuda sanmıyorum evden işe işten eve ama artık evimizde huzur kalmadı
Beni istemedi artık daha ben onu ister miyim hevesim gururum kırılmış gelse yanaşabilir miyim
İçimi dökmek istedim
Nasıl bir yol izlemeliyim
Sorun sanki anne düşkünlüğünden farklı gibi duruyor , eşinizi tam bilemediğimiz için emin olamadım.Aran iyiyken anneyi düşünüp eşini reddeden erkek pek samimi gelmedi.

Üzerine gitmeyin,o size yaklaşana kadar uzak durun bence .Hatta aynı hissi yaşaması lazım.

Bende kırgınken gel sevişelim demedim biz pazar pazartesi arayı düzeltmiştik iyiydik hatta eşim Allah neşemizi bozmasın hep böyle kalalım demişti salı ne oldu ne değişti hala aklım almıyor kahvede oturup çay içip düşünecek kadar hayattan zevk almayacak kadar ne yaşattım bende bilmiyorum
Kahvede birileri bi sey demistir sokma akıllıya. Biranda degistigine göre baskasi müdahil olmus demektir fikirlerine. Belki de anasi?

Anasını danasını bilemem ama
Cinsellikte her gel dediğinizde gelen bir eşiniz mi vardı ki,gelmeyince sorun oldu? Eşim hadi sevişelim dese hemen soyunmaya başlamıyorum ben şahsen. Siz öyle misiniz? Her hadi dediğinde okey gel mi diyorsunuz? İnsanın canı istemez,belki o havada olmaz. Kabul edip sevişmek zorunda mı?

Merhaba buraya konu açmak için geldim. Eşimle zor bir süreçten geçiyoruz bayadır kavgalıyız aramız eskisi gibi değil (son 2 gündür iyiydik ) (pazar ve pazartesi) sebepleri ise çok karışık hangi birini yazsam inanın bilmiyorum. Kısaca özet geçeyim eşim çok anneci. Sevgiliyken annesini çok sevip şuan sıcak davranmadıgımdan şikayetçi değişeceksin annemi seveceksin diyor. Evet eşim ne yazıkki haklı ben artık kayınvalidemi sevmiyorum saygıda kusur etmiyorum ama yüzümde gülmüyor haklı sebeplerim var buraya yazardım ama sabaha kadar sürer. Neyse biz 1 haftaya yakın birlikte olmuyoruz ve aramız açık. Dün kızımı etkenden uyutup eşime mesaj attım çabuk gel kızımız uyudu seni istiyorum diye. Gerçekten eşimi özledim ve arzuladım. Eşim gelmedi çok gücüme gitti. Tabi bunun üstüne dahada küstük yani ben gücendiğim için yüzüne bakmadım. Eşimde üstelemedi zaten. Neyse bugün sordum sana açık açık gel seni istiyorum dedim niye gelmedin dedim aramız bozuk senle o yakınlığa girmek istemedim dedi. Ama pazar ve pazartesi iyiydik Salı birden ne oldu dedim.
Yaptıkların aklıma geliyor işte düşünmeden edemiyorum dedi. Annesini istemiyormuşum falan filan yalanda değil kayınvalideme kalsa hetgün bize gelir hatta öyleydi ben surat asa asa ayağını kestim. Sanki annene iftira mu attım kuyusunumu kazdım saygıda küsür mu ettim dedim. İşte dengesini bozmuşum hayattan zevk almıyormuş dün kahvede oturup çay içip uzun uzun düşünmüş yaşama hevesini çalmışım falan bi tripler
Şimdi bazılarınızın aklına başka biri mi var acaba diye gelir öyle bişey olduğunuda sanmıyorum evden işe işten eve ama artık evimizde huzur kalmadı
Beni istemedi artık daha ben onu ister miyim hevesim gururum kırılmış gelse yanaşabilir miyim
İçimi dökmek istedim
Sona
Bizim zaten bir çocuğumuz var afedersiniz ama öyle ilişkiye falan sık giremiyoruz çok çok nadir dünde kızımı erkenden uyutmuştum pazar pazarteside aramız iyi olunca eşimi çağırdım geleceğini düşündüm Salı ne değişti birden hala
Bilmiyorum. Doğumdan sonra vücudum bozuldu eskisi gibi fit değilim vücudum çok güzeldi bakımlıydım hala bakımlıyım ama ne yazıkki selülitlerim çatlaklarım emzirmekten sarkmış göğsüm veremediğim kilolarım bunlar sebep olabilir mi onuda bilmiyorum
Hiçbir alakası yok vücut özellikleriyle.neler okuduk, gördük.demek ki eşiniz jormalde de istekli değil cinsellik konusunda.ama öyle özel bir çağrıya karşılık vermemek de ağır bir durum bence

Anasını danasını bilemem ama
Cinsellikte her gel dediğinizde gelen bir eşiniz mi vardı ki,gelmeyince sorun oldu? Eşim hadi sevişelim dese hemen soyunmaya başlamıyorum ben şahsen. Siz öyle misiniz? Her hadi dediğinde okey gel mi diyorsunuz? İnsanın canı istemez,belki o havada olmaz. Kabul edip sevişmek zorunda mı?
Evet haklısınız gelmek zorunda değil ama eşim cinselliğe düşkündür eskiden sık sık yaptığımız şeyleri çocuktan sonra yapamaz olduk gelir diye düşünmüştüm bilemedim. Üstüne birde senle o yakınlığa girmek istemedim deyince bozuldum

Annesine "anneciğim" deyip sarılmadığınız için mi kahveye gidip çay eşliğinde hayattan soğuduğuna karar vermiş? yok arkadaşının karısı kayınvalidesine anneciğim deyip sarılmışta o da çok üzülmüş, nasıl feminen hareketler bunlar? Bence siz bir süre ondan soğuyun da yola gelmeyeceğinizi bir anlasın.

Bunu eşine anlattın mı? Benim babam seni arayıp sormuş muydu de bakalım ne cevap verecek…
Ne var annem o benim sorar diyor. Annesi bana değil eşimi arayarak eşime sormuştu hemen sabahında o andan itibaren buz gibi soğudum kadından dahasıda var tabi ama çook uzun şeyler

Annesine "anneciğim" deyip sarılmadığınız için mi kahveye gidip çay eşliğinde hayattan soğuduğuna karar vermiş? yok arkadaşının karısı kayınvalidesine anneciğim deyip sarılmışta o da çok üzülmüş, nasıl feminen hareketler bunlar? Bence siz bir süre ondan soğuyun da yola gelmeyeceğinizi bir anlasın.
Dahada soğumasın birde ters tepmesin

Sona

Hiçbir alakası yok vücut özellikleriyle.neler okuduk, gördük.demek ki eşiniz jormalde de istekli değil cinsellik konusunda.ama öyle özel bir çağrıya karşılık vermemek de ağır bir durum bence
Hayır çok isteklidir bende bundan çok bozuldum sanırım ne demek insanın eşiyle o yakınlığa girmek istememesi

İçimi dökmek istedim
Anacı eşlere asla ama asla yaranamazsın . Kendimden biliyorum onlar on kötülük yapar sen bir karşılık verirsin mesela bütün yıl senin yaptığın o şey konuşulur .

Eşinizin ailesini sevmek zorunda değilsiniz, saygı duymanız yeterli.
Hergun evinize geliyorsa suratınız asılır tabi. Bunun için size tavır yapıp, mesafe koyan eşinde üstüne gitmeyin. Cezalandırmaya çalışıyor sizi muhtemelen, böylece istediğini yaptıracak. Kahveye giden adamın orada karım anneme niye böyle davranıyor diye düşüneceğini de hic sanmıyorum. Şov yapmış.
İlk evlendiğimiz zamanlar hergün gelirdi yeni evli bunlar demezdi şimdi gelmiyor

Yaptıkların aklıma geliyor işte düşünmeden edemiyorum
aynı konuyu küçük bebeğim varken yaşıyorum. Karşına alıp madde madde anlatsanda annen şunu şunu yaptı ben bu yüzden böyleyim diye adamlar önce biraz seni dinliyor sonra o anneleri bi fırsatını bulduğu anda sokuyo tekrar fitneyi adamlara. Düzelmiyorlar canım. Benim umudum yok mesela artık. Bi de eskisi gibi olmak için annemle iyi olacaksın diye şart koşuyorlar. O kadınlarda sırf kendi bencillikleri için aman olsun oğlumun huzuru kaçmasın diye susmak yerine oğlanlarının huzurunu kaçırıp mutlu oluyorlar. Bi de eşin balık burcumu?

Dahada soğumasın birde ters tepmesin
ilişkinizi siz biliyorsunuz, sizin için bu yaptıkları tahammül edilir şeylerse ona göre hareket edin. ben kendi açımdan baktım olaya, ben bir noktada gözden çıkarırım artık kendisini. sonrası onun beni ne kadar sevdiği ve evliliğimize ne kadar değer verdiğiyle ilgili olur. Annesini sevmek zorunda değilsiniz zaten.saygısızlığınız da yokmuş dahasını isteyemez. Kaldı ki zorla sevmek mi olur, ancak rol yaparsınız mideniz alırsa. Annesinin karı koca oldunuz mu diye sorması normalmiymiş, buna bir cevabı var mı?

Kayinvalide var ya o kv sinsi 😂 her gün sana gelemedigi icin oglunu fisekliyor bence 🤷🏼‍♀️ hergün size gelmek zorunda mi ne alaka kendi evinde otursunda yasina göre cevre yapsin. Onun disinda baska sorunlariniz var mi fazla yorumlayamiyorum

ilişkinizi siz biliyorsunuz, sizin için bu yaptıkları tahammül edilir şeylerse ona göre hareket edin. ben kendi açımdan baktım olaya, ben bir noktada gözden çıkarırım artık kendisini. sonrası onun beni ne kadar sevdiği ve evliliğimize ne kadar değer verdiğiyle ilgili olur. Annesini sevmek zorunda değilsiniz zaten.saygısızlığınız da yokmuş dahasını isteyemez. Kaldı ki zorla sevmek mi olur, ancak rol yaparsınız mideniz alırsa. Annesinin karı koca oldunuz mu diye sorması normalmiymiş, buna bir cevabı var mı?
Evet normalmiş o onun anasıymış sorabilirmiş eşim için ters bir durum yok ama ben bunu içimde tutup bir gün kayınvalideme hayırdır anne karı koca olamasaydık gelip uygulamalı gösterecek miydin demiştim tek terbiyesizliğim bu oldu eşimin bundan daha haberi yok bilse hemen küser ama umrumda değil

Rezalet gerçekten de. Bunla sevismek istemek bile bi lütuf farkında degil.

X