Eşim boşanmak istiyor

bsra966

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2024
40
17
28
Merhaba 15 yaşında cahillik edip evlendim. Şimdi 28 yaşındayım. 12 yıllık evliyim, 2 tane kız çocuğum var 11 ve 8 yaşlarında. Eşim varlıklı mutlu sayılır bir evliliğimiz vardı. 3 yıl önce aldattığı için boşanmanın eşiğinden döndük. Ve şimdi hiç bir sebep yokken eşim boşanmak istiyor. Rahat olmak istiyormuş. Motor ve araba tutkunu. Yeni motor aldı ve ondan sonra boşanmak istedi. Bu gün avukatı aradı. Hiç bir şey bilmiyorum. Ananemle büyüdüm annem hasta. Kimsem yok. Nasıl yaparım ne olur bilmiyorum. Buraya yazmak istedim fikir ve cesaret istiyorum sizden.

Keşke aldattığında boşansaydınız nasıl devam edebildiniz ki zaten?Çocuk yaşta evlenmiş çoluk çocuğa karışmışsınız. İçinde yaşayamadıkları kalmış, hayatını yaşamak istiyor. Başlamış zaten aldatarak. Boşanıp hayatınıza bakmalısınız
Evet hayatıma bakmak istiyorum bende. Ama kolay değil şu an hissetiklerim. Çocuklarım düzenim. Nasıl başarırım bilmiyorum

Boşanmak isteyen insanla bir saniye durma derim, çok gençsin tekrardan cocuklarinla bir hayat kur kendine. Şanslisin cocuklarin en azindan buyumusler artik. Ben 29 yasindayim 5 yillik evliyim ve daha cocuga hala cesaret edemiyorum, gercekten 2 cocuk cok buyuk sorumluluk sizin icin ama sizi istemeyen biriylede devam etmeyin derim.
Kurulu eviniz varsa, cocuklarla siz kalmaya devam edin esiniz ayrilsin evden.

17 yaşında dogum yaparken, 16 yasindayken de gebelik randevulariniza giderken bir tek doktor dahi durumdan kolluk guclerini haberdar etmedi mi?

Siz hala daha kendiniz cocuksunuz, anneniz babaniz
17 yaşında dogum yaparken, 16 yasindayken de gebelik randevulariniza giderken bir tek doktor dahi durumdan kolluk guclerini haberdar etmedi mi?

Siz hala daha kendiniz cocuksunuz, anneniz babaniz nerde????
Kolluk küvetlerine gittik aile imzasıyla nikahımız oldu. Annem psikolojik rahatsız annemle babam ayrı. Babam hiç ilgilenmedi benimle

Nutkum tutuldu, ablacim, adamdan alabilecegin ne varsa al. Bir kiz cocugunu kucucuk yasta eve kapatip, hayat kurmasina engel olup canım sıkıldı bosuyorum demenin karsiligini odesin.

Esin varlikliysa avukatla tazminat uzerinden odeme yapacagim diyerek anlasirsin. Param yok avukata gidemem deme lutfen.

Merhaba 15 yaşında cahillik edip evlendim. Şimdi 28 yaşındayım. 12 yıllık evliyim, 2 tane kız çocuğum var 11 ve 8 yaşlarında. Eşim varlıklı mutlu sayılır bir evliliğimiz vardı. 3 yıl önce aldattığı için boşanmanın eşiğinden döndük. Ve şimdi hiç bir sebep yokken eşim boşanmak istiyor. Rahat olmak istiyormuş. Motor ve araba tutkunu. Yeni motor aldı ve ondan sonra boşanmak istedi. Bu gün avukatı aradı. Hiç bir şey bilmiyorum. Ananemle büyüdüm annem hasta. Kimsem yok. Nasıl yaparım ne olur bilmiyorum. Buraya yazmak istedim fikir ve cesaret istiyorum sizden.

Kimsem yok diyerek lütfen bahane bulmayın.
Bir an önce avukatınızı tutun.
Maddi manevi tazminatınızı nafakanızı alın ve boşanın.
Ona karşıda böyle yumuşaksanız zaten birşey yapamaz birşeyi alamaz diyerek güveniyordur kendine.
Herşeyin yarısı+ tazmınatı alınca hala böyle özgüvenli olacakmı acaba.

İlk okuduğumda bi oh çektim en azından kızlarınız büyümüş tüm haklarınızı alın boşanırken zor ama güçlü olmaktan başka çare yok

15 yaşındaki bir kız çocuğuyla evlenebilecek zihniyette ya da ailesinin zihniyetinde yetiştirilen bi insanın böyle şeyler yapmasına şaşırmadım. çok erken evlenmişsiniz çok.

X