Eşimde cinsel isteksizlik

Corlun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2018
304
203
Merhaba, burada actıgım birçok konu var.
Yine kendimi çok mutsuz ve bıkkın hissettiğim bir günümdeyim. Yine bir nebze rahatlamak için size sıgınıyorum.

2 yıllık evliyim. 1.5 yıl kadar vajinusmus, eşimin çözüm için sürekli ertelemeleri sertleşme sorunu vs derken birlikte olamadık. Şubat ayından itibaren benim vajinusmus sorunum bitti fakat eşimde sertleşme problemimi desem bosalamama mı desem penis acısı mı desem tam bilemiyorum nedenini isteksizlik var. Ayda bir kere deniyoruz nerdeyse onda da kendisi üst pozisyonda olmak istemiyor. Ben üste geciyorum birkaç gitgelden sonra penisi acıyor. Yarıda kesiliyor. Bu arada eşiminde benim de ilk cinsel ilişkimiz birbirimizle. Vajinusmus sürecinde terapiye gittik birlikte. Bu sorunkar olunca tekrar terapiste gitmesi için yönlendirdim eşimi bir kere gitti sonrasında sürekli erteliyor ben sorunca da baskı yapma aklımda bişey bidahaki hafta gidicem vs diyetek erteliyor. O kadar mutsuzumki bir türlü düzene girmiyor. Evliyim yanımda eşim var ama tek basıma mastürbasyonla cinsellik yaşıyorum. Hiçbi zaman bu sorunları aşamayacakmışız gibi geliyor.

Ben bunların hepsini düşünürken eşimin hiçbir sorunumuz yokmus gibi kariyerine odaklanmasına, gelio gidip sırnasıp öpmesine, çok sevdiğini vs söylemesi bile o kadar gözüme batıyorki. Çok gıcık oluyorum. Belki ben sorunluyumdur bilmiyorum ama gerçekten çok tükendim. Sürekli iteklemekten düzene sokmaya calısmaktan o kadar bunaldımki televizyonda sex sahnesi gördügümde bile mutsuz oluyorum ben yasamıyorum diye. :KK43:

Öneriniz olabilir belki diye yazıyorum buraya.

Terapiste beraberde gittik ama terapist artık eşimin tek gelmesini ve sadece o isterse basarılı olabilecegini söylüyor. Önceki hafta eşimi ikna ettim onun adına randevu alacaktım ancak kendisi ararsa randevu olusturabilirim dedi. Eşimde güya alacaktı 2 haftadır türlü bahanelerle almıyor. Bir kere gitti gitmedi birdaha söyledigimde de beni baskıcılıkla sucluyor hiçbişey diyemiyorum artık

evlilik için 2 yıldır cinselliğin oturmaması çok uzun süre :/ yeterince ıslaklık oluyor mu, yoksa iki taraf için de zımpara etkisi yapar gerçekten.kayganlaştırıcı kullanmayı denediniz mi?

evlilik için 2 yıldır cinselliğin oturmaması çok uzun süre :/ yeterince ıslaklık oluyor mu, yoksa iki taraf için de zımpara etkisi yapar gerçekten.kayganlaştırıcı kullanmayı denediniz mi?

Evet denedim, ıslaklık problemim ilk zamanlar vardı ama vajinusmusu yendikten sonra kalmadı. Su an benimle ilgili hiçbir problem yok ben cok savas verdiö cok ugrastım ama hep tek ugrastım anca 2 yılda olabildigini anladım belki cok daha önce anlayabilirdim oldugunu fakat esim hep sık denemyelim özleyelim vs vs ıvır zuvır bahanelerle erteledigi için denemeyi anca oldu. Şimdide kendisi sogudu zamanla düzelir mantıgıyla bakıyor ama zaman daha da sarpa sardırır anlatamadım ona

Evet denedim, ıslaklık problemim ilk zamanlar vardı ama vajinusmusu yendikten sonra kalmadı. Su an benimle ilgili hiçbir problem yok ben cok savas verdiö cok ugrastım ama hep tek ugrastım anca 2 yılda olabildigini anladım belki cok daha önce anlayabilirdim oldugunu fakat esim hep sık denemyelim özleyelim vs vs ıvır zuvır bahanelerle erteledigi için denemeyi anca oldu. Şimdide kendisi sogudu zamanla düzelir mantıgıyla bakıyor ama zaman daha da sarpa sardırır anlatamadım ona
zamanla düzelir deme soğursunuz daha beter mesafe girer.eşinizin davranışı da bi garip ama hele ki daha önce cinselliği tatmamış yeni evli adamın oldukça aktif olması gerekiyo.ıslanma problemi olmasa bile kayganlaştırıcı kullanılıyo bi yerden sonra kendi ıslaklığı yetmiyo mu desem tarif edemedim.siz yine de alın öyle deneyin, elinizi korkak alıştırmayın bolca eşiniz uygulasın kendine, zararsız bir ürün amacı o :) ama terapi konusunda akşam oturun ciddi ciddi konuşun, ara randevu al baskı yapmak için söylemiyorum ama bak ben böyle hissediyorum artık, biz seninle karı kocayız ev arkadaşı değiliz olmaz böyle diye.cinsellik evliliğin çok çok büyük bir parçası çünkü.

zamanla düzelir deme soğursunuz daha beter mesafe girer.eşinizin davranışı da bi garip ama hele ki daha önce cinselliği tatmamış yeni evli adamın oldukça aktif olması gerekiyo.ıslanma problemi olmasa bile kayganlaştırıcı kullanılıyo bi yerden sonra kendi ıslaklığı yetmiyo mu desem tarif edemedim.siz yine de alın öyle deneyin, elinizi korkak alıştırmayın bolca eşiniz uygulasın kendine, zararsız bir ürün amacı o :) ama terapi konusunda akşam oturun ciddi ciddi konuşun, ara randevu al baskı yapmak için söylemiyorum ama bak ben böyle hissediyorum artık, biz seninle karı kocayız ev arkadaşı değiliz olmaz böyle diye.cinsellik evliliğin çok çok büyük bir parçası çünkü.

Normalde geçen hafta aradım ben aldım ama terapist vermedi randevyu esinizin arayıp alması gerekiyor onun istekli olması önemli dedi. Bende esimin randevu almasını bekliyorum. Al al diye baskı yapamıyorum artık ters tepecek diy eo yüzden az öncr kendime randevu aldım terapiye gidicem dedim neden dedi, ihtiyacım var dedim bende haftaua gidicem dedi. Bakalım gidecek mi

Dikator

dilatör tedavisi mi gördünüz nasil iyilestiniz?

Parmak egzersizi yaptım ben, eşimke bile yapmadım düşünün ona ragmen otele gittik orda birden oldu farklı ortam vs derken. Ama bilişsel tedavi gördüm öncesinde. Ailevi problemlersen dolayı vajinamı özgürlük olarak görüyormusum ve özgürlüğümü eşim dahi olsa vermek istemiyormusum. Önce bunun üzerine yogunlasıp bir tedavi gördüm. En son asama olarka parmak egzersizi verdi ve oldı

Parmak egzersizi yaptım ben, eşimke bile yapmadım düşünün ona ragmen otele gittik orda birden oldu farklı ortam vs derken. Ama bilişsel tedavi gördüm öncesinde. Ailevi problemlersen dolayı vajinamı özgürlük olarak görüyormusum ve özgürlüğümü eşim dahi olsa vermek istemiyormusum. Önce bunun üzerine yogunlasıp bir tedavi gördüm. En son asama olarka parmak egzersizi verdi ve oldı
Ayy benim de boyle bir meselem var biliyorum. Ama köküne inemiyorum. Terapistin adini verebilir misiniz rica etsem?

Cok tesekkur ederim. Siz bana bir kapi actiniz. Umarim ne derdiniz varsa tez vakitte çözülür. Yaşadığınız derdi unutursunuz. ❤❤

İnşallah sizinde cok kısa zamanda çözülür, aslında gözümüzde cok büyütüyoruz bizler cok basit bişey ben eminim çözeceginize sizde kendinize güvenin 🥰

Hazır vajinismusu yenmisken çok aktif olmanız gerekirdi ikinizinde..Daha çiçeği burnunda sayılırsınız yahu.Eşiniz bi garip geldi bana.Paravan evlilik yapmış olmasın sizinle?

X