Eşimde erken boşalma sorunu var /tatmin etmiyor

Böyle azmış hayatı sadece cinsellik gören kadınlara sinir oluyorum nolmuş zevk alamıyorsan öldün mü yemeyince işiniz gücünüz o 25 yaşındayım taş gibi kadınım zorla eşimin ısrarıyla birlikte oluyorum canım bile istemiyor ayrıl deki kocam beni tatmin etmiyor du siz çok aciz ve zavallısınız gerçekten kırmak istemiyorum ama acıyorum git namaz kıl dua et nolmuş nefsinin. İsteklerini yerine getirmesen
Hiç aşkla öpülmemiş, sevilmemiş, sevdiceğinin teniyle "bir" olmayı tatmamış bir zavallı daha...
Sen git namazını kıl annem, ne işin var cinsellik forumlarında. Çok günah.

Cinsellik olmadan evlilik olmaz cinsellik olmadan kadın kadın olmaz. Çiçek gibi solar gider. Orgazm yaşamayan kadın endorfin ve oksitosin hormonu mutluluk hormonları ile tanışamaz. Cinsel ilişki sıklığı en az haftada 3 gün ve düzenli olmalı yoksa erken boşalma olur. Ayrıca erkeğin kendisini tanıması ve boşalmayı geciktirici yöntemleri uygulaması gerekir

Cinsellik olmadan evlilik olmaz cinsellik olmadan kadın kadın olmaz. Çiçek gibi solar gider. Orgazm yaşamayan kadın endorfin ve oksitosin hormonu mutluluk hormonları ile tanışamaz. Cinsel ilişki sıklığı en az haftada 3 gün ve düzenli olmalı yoksa erken boşalma olur. Ayrıca erkeğin kendisini tanıması ve boşalmayı geciktirici yöntemleri uygulaması gerekir
Erkegin erken boşalmayi geciktirici yöntemleri nasil uygulanasi gerekiyo,doktora gitmesi gerekiyo gibi mi

Tabiki öncelik doktor ama eşimden gördüğüm başka türlü yöntemlerle de kendini kontrol edebiliyor.

Böyle azmış hayatı sadece cinsellik gören kadınlara sinir oluyorum nolmuş zevk alamıyorsan öldün mü yemeyince işiniz gücünüz o 25 yaşındayım taş gibi kadınım zorla eşimin ısrarıyla birlikte oluyorum canım bile istemiyor ayrıl deki kocam beni tatmin etmiyor du siz çok aciz ve zavallısınız gerçekten kırmak istemiyorum ama acıyorum git namaz kıl dua et nolmuş nefsinin. İsteklerini yerine getirmesen
Çüş

siz eşinizin ısrarı ile birlikte olup bu konuşmayı yapmanız yanlış. sizin eşinizin böylee bir durumu olmadığı için anlamamanız normal eğer öyle olmasaydı şuanda siz böyle bir dertten muzdarip bir şekilde konu açıp bizde size tavsiyeler veriyor olurduk. namazın da duanın da bu hayatı yaşamanın da yeri çok ayrı

Merhaba arkadaşlar,
eşimle evliliğimizin 4. Yılı. Erken boşalma diye bir sorunun vardlığından bihaberdim. Evlenmeden birlikte olduk yine erken boşalıyordu zaten tanıştıktan 5 ay sonra nişanlandık ,nişandan 2 ay sonra evlendik. Ben bir sorun olduğunu anlamıştım ama açıkçası işine gider,düzgün, içki kumarı yok ..vb diyerek kendime ‘cinsellikten feragat edersin nolacak’ demiştim. Bu arada bu 2. Evliliğim ve 31 yaşındayım. gelelim aradan 1 yıl geçti çok takmadım 2. Yıl çok takmadım. Ama 3. Yılın başında sinir gelmeye başladı. Bir kez bile orgazm olmadım. Kibarca onu uyardım oralı olmadı hep bahaneler buldu. Bir şekilde ikna ettim ama ikna etmem 8 ay sürdü üroloğa gitti şimdi ürolog çift terapisi önerdi . Bu çarşamba bize terapist önerecek. Gelelim sadede . Ben asla birlikte olmak istemiyorum patlayacak bomba kadar sinirliyim, ufacık 3 -5 penetrasyon yapıp kendini tatmin edip gitmesine tahammülüm sıfır. Ben ne yapayım. Şimdi terapi ile düzelmezse ayrılmalı mıyım . Burası türkiye ve ben 31 yaşımda 2. Boşanmamı mı yapayım. Çıkmazdayım . Yardım ve güzel fikirlerinizi beklerim sevgiler
Merhabalar,
Ben de 4 senelik evliyim ve sizinle aynı durumu yaşadım. Tek fark eşim de ben de ilk defa birlikte cinsellik yaşadık. Üçüncü yılımızda terapiye başladık. Uzun bir süre gittik. Kişisel olarak da çift olarak da çok çok faydasını gördük. Kesinlikle tavsiye ederim. Terapistle yaşadığımız süreçten bahsedeyim. İlk olarak sizin gibi yaşadığım sinir krizleri ve eşimin erken boşaldığını kabullenememesi üzerine uzun bir süre çalıştık. Zorlu ama ilişkimizi kesinlikle güçlendiren bir deneyim oldu. Terapistin önerisi ile ilişki sırasında vibratörü dahil ettik. Eşim bu durumdan pek mutlu olmadı çünkü kendini daha da yetersiz hissetti. Alışması baya zaman aldı. Sonrasında ise üroloji doktorunun önerisi ile geciktirici sprey aldı. Haplara nazaran fiyatı daha uygun. Ve son olarak internette araştırarak farklı farklı pozisyonlar denedik. Birisi beni gerçekten etkiledi. Orgazma ulaşabildim mi, hayır. Ama eşimin beni mutlu etmek için çabalaması beni bu konuda tatmin etti. Sizi çok iyi anlıyorum. Mesele boşalıp boşalmaması değil. Kendisi rahatladıktan sonra arkasını dönüp yatması ve sizin ihtiyaçlarınıza duyarsız davranması. Ama emin olun o da muhtemelen kendini yetersiz hissediyor ve utanıyor bu yüzden bu konuda bi aksiyon alamıyor. Empati şefkat ve sevgiyle çözülemeyecek hiçbir şey yok. Size iki önemli önerim var. İlki çift terapisine başlamanız. İkincisi de eşinizle duygularınız hakkında onu suçlamadan konuşmanız. "Senin yüzünden orgazm olamıyorum." Yerine "ilişki sırasında orgazm olamadığım için kendimi değersiz hissediyorum. " tarzında, duygularınıza hislerinize yönelik konuşmanız. Aslında onunla sağlıklı bir cinsel hayat istediğinizi, çünkü onu çok sevdiğinizi belirtirseniz şapkasını önüne koyup düşünmesine vesile olur diye umuyorum. İnşallah her şey gönlünüzce olur.

sizi anlıyorum cinsellik ekmek su gibi bir ihtiyaç. bir erkek evine bakma görevi olduğu gibi kadınının cinselliğini karşılamak ile de sorumludur. öncelikle ayda birkaç kez olması başlıca neden. bunun en azından haftada 3 olması gerekli. diğer bir tavsiye ön sevişme uzun uzun uzun olmalı. tecrübe ile sabit uzun ön sevişme uzun penetrasyon süresi demek ve kuvvetli boşalma demek. tabi birde bunların yanında takviyeler kullanılması iyi olur. bir başka tavsiyem ilk birleşmeden sonra erkekler genelde ikinciyi yapmazlar. bunun için hemen yerinden veya yataktan kaldırmayın. uzansın dinlensin bir iki dakika dokunmayın daha sonra yavaş yavaş dokunun ona tekrar sertleşmesini sağlayın. bu sefer ilkinden çok daha uzun süre olacaktır emin olun.

iyi de kadın dışardan bi adamı istemiyor ki kendi eşini istiyor bu çok normal insanlara bu şekilde azmış diyemezsiniz bu da bi günahtır ayıp ya kırıp kırıp kırmak istemiyorum demenizde ayrı bi ironi.

Merhaba arkadaşlar,
eşimle evliliğimizin 4. Yılı. Erken boşalma diye bir sorunun vardlığından bihaberdim. Evlenmeden birlikte olduk yine erken boşalıyordu zaten tanıştıktan 5 ay sonra nişanlandık ,nişandan 2 ay sonra evlendik. Ben bir sorun olduğunu anlamıştım ama açıkçası işine gider,düzgün, içki kumarı yok ..vb diyerek kendime ‘cinsellikten feragat edersin nolacak’ demiştim. Bu arada bu 2. Evliliğim ve 31 yaşındayım. gelelim aradan 1 yıl geçti çok takmadım 2. Yıl çok takmadım. Ama 3. Yılın başında sinir gelmeye başladı. Bir kez bile orgazm olmadım. Kibarca onu uyardım oralı olmadı hep bahaneler buldu. Bir şekilde ikna ettim ama ikna etmem 8 ay sürdü üroloğa gitti şimdi ürolog çift terapisi önerdi . Bu çarşamba bize terapist önerecek. Gelelim sadede . Ben asla birlikte olmak istemiyorum patlayacak bomba kadar sinirliyim, ufacık 3 -5 penetrasyon yapıp kendini tatmin edip gitmesine tahammülüm sıfır. Ben ne yapayım. Şimdi terapi ile düzelmezse ayrılmalı mıyım . Burası türkiye ve ben 31 yaşımda 2. Boşanmamı mı yapayım. Çıkmazdayım . Yardım ve güzel fikirlerinizi beklerim sevgiler
Düzenli ve sık ilişki şart, ayda 2-3 kez çok az, eşinde de doluluk olur erken boşalma kaçınılmaz olur, bununla birlikte 5 dk önce sadece flanş penis bölgesine uygulanan vemcaine pump sprey yuvanızı kurtaracaktır..

Merhaba arkadaşlar,

Bilerek evlenmişsin.
Bukadar önemliyse senin için nişanlıyken arayacaktın çaresini ona göre evlenecektin.
Bilerek evlenip adama kızmak ne alaka.

Benim esimdede ayni.sorun var bu ilacmidir nedir tam olarak yazarmisiniz zararlari varmi.tesklr
Merhaba, lidokain içerikli cilt üzerine uygulanan bir spreyler, alerji durumlar, ciltte bir hastalık yada enfeksiyon vb. olursa kullanmayın..
Erken boşalma hususunda faydalı olur, ancak dikkat edin fazla kullanımda his kaybı fazla olacağından penis sertliğini kaybeder, sadece penis baş ve boyun bölgesine sıkılması yeterli olur..

aciz ve zavallı olan sizsiniz fıtrata aykırı sağlıksız toplumsal normlara saplanmış kalmışsınız. Bu kafayla ne mutlu olur ne de mutlu edersiniz . Dine bağlamışsınız ama dinen de haklı boşanma sebebi . Allah yarattığının fıtratını biliyor çünkü .

Merhaba arkadaşlar,
Ablacım 31 yaş nedir gözünü seviyim genceciksin daha bu detaya takılma bu kadar. Mutsuz olduğun bir evliliği sürdürmen kendine çok büyük haksızlık olur

Merhaba arkadaşlar,
eşimle evliliğimizin 4. Yılı. Erken boşalma diye bir sorunun vardlığından bihaberdim. Evlenmeden birlikte olduk yine erken boşalıyordu zaten tanıştıktan 5 ay sonra nişanlandık ,nişandan 2 ay sonra evlendik. Ben bir sorun olduğunu anlamıştım ama açıkçası işine gider,düzgün, içki kumarı yok ..vb diyerek kendime ‘cinsellikten feragat edersin nolacak’ demiştim. Bu arada bu 2. Evliliğim ve 31 yaşındayım. gelelim aradan 1 yıl geçti çok takmadım 2. Yıl çok takmadım. Ama 3. Yılın başında sinir gelmeye başladı. Bir kez bile orgazm olmadım. Kibarca onu uyardım oralı olmadı hep bahaneler buldu. Bir şekilde ikna ettim ama ikna etmem 8 ay sürdü üroloğa gitti şimdi ürolog çift terapisi önerdi . Bu çarşamba bize terapist önerecek. Gelelim sadede . Ben asla birlikte olmak istemiyorum patlayacak bomba kadar sinirliyim, ufacık 3 -5 penetrasyon yapıp kendini tatmin edip gitmesine tahammülüm sıfır. Ben ne yapayım. Şimdi terapi ile düzelmezse ayrılmalı mıyım . Burası türkiye ve ben 31 yaşımda 2. Boşanmamı mı yapayım. Çıkmazdayım . Yardım ve güzel fikirlerinizi beklerim

Son düzenleme:

Ne alakası var anlatayım aşkım nefis dediğin şey namaz la ibadetle meşgul olursan körelir yani seni azgın bir insan yapmaz ama sürekli onun isteklerini yapıp ye iç yat sürekli zevklen insan yoldan çıkar ki sen baş edemezsin bu arada cinsel isteksiz lik yok sadece dozunda olursa olur olmazsa sa ölmem yani herkesin bakış açısı farklı resmen boşancam diyor sence nefsin arzusu için buna değer mi
Şaşırıyım mi güliyim mi bilemedim. Hepsi birden
😲🤣:KK6::KK28:

Merhaba arkadaşlar,
Elalem siz onların lafına bakarsanız vardır. Sevisme süresini uzun tutup öncelikle siz bosalin sonra eşiniz bosalsin. Terapi iyi gelebilir. Belki çözümü vardır. Ama çözümü yoksa ve siz bu konudan mutsuzsaniz bosanin.

Canınızın istememesi normal değil ki ? Hele de taş gibi hatunsun kocan zorla yaptiriyor. Madem dine bagladin eşinin seni arzulamasi için çabala.

Pardon iyimisin ya evliliğin%90 ı cinsellik yatakta mutlu olmayan hiç mutlu olmaz şimdi gençsin anlamassin ama neyse

X