Eşimin depresyon hali ve umarsamazlığı

Evet biraz haklısınız ilgi istiyor ilgiye meraklı bir yapısı var ikizler burcu ayrıca ama narsist ve toksik bir kişiliği yok diye düşünüyorum kötü niyetli olsa hiç durmam boşarım
Gerçekten sen yazınca ikizler burcudur kesin demiştim,ister inanın ister inanmayın;çok yorucu bu burcun insanları.Saatlerce uğraşır kendine getirirsin, ertesi gün bakarsın yine aynı.(İki çok yakın arkadaşım ikizler burcudur,bazen takılıyorum,bir üçüncüyü kaldıramam artık diyorum )

Benden önce açıldığı bir kız vardı ondan red yemiş zamanında sonra ben buna açılınca benle olmuştu işin garibi ben de o kızla arkadaştım bu kız bizim olacağımızı fark edince benimkine yürümeye başladı ama bizimki ya gurur yaptı ya da beni düşünerek reddetti emin değilim bu konuda ama çok üzerine düşünmedim bunun benim de sevgililerim olmuştu
Sen bu adami pek tanimadan evlenmiş gibisin ha?

Anksiyete kroniktir muhtemelen, majör depresyon da az buz teşhis değildir, sık tekrarlar o yüzden bir kez tanı konulduysa sürekli takip ister. Bu adam hap yutamiyor öyle mi 🥴Konu sahibi korkma ama koşarak uzaklaşsan yeri var
Psikaytr tekrar gidip ilaç kullanması gerekiyor sizin yapacağınız bir şey yok...

Çok neşeli değildi yine soluk bir hali vardı, bana karşı ilgisiz değil mesela şu anda da ilgisiz falan değil özel günleri kaçırmaz, yemeğe içmeye çıkarır ama hayata karşı hep bir somurtkanlığı ve hüzünü var gibime geliyor bu yüzden ona üzüldükçe ben de bitiyorum yediğimden ictigimden anlamıyorum
Acaba bu meslek mi ağır geliyor? Eğer öyleyse bir çözüm bulması gerekiyor.uxun süreliğine falan ayrıldığında da mı böyle oluyor? Gerçi çocuk ve gençken de böyleymiş demişsiniz.

niye evlendinizki.

eski iş yerimde odamdakiler böyleydi. baktım benim enerjimde sönüyor, mutsuz mutsuz geziyorum ortalıkta. iş değiştirdim kendime geldim
bu tipler sağlam insanı da hasta eder

ama ben başkası var gibi hissettim biraz takip edin. böyle bir erkek arkadaşım vardı benden sonra adam yeni sevgilisiyle hayat enerjisi saçıyordu zımba gibi olmuştu gıcık

Cidden komik ama hap yutamiyo passiflora şurubu falan içiyor hatta psikiyatri buna lustral yazınca onun da şurup versiyonunu istemişti 😂😂

Mesleğinin zaten olan hastalığını tetiklediğini düşünüyorum.

Hap konusu da komik geliyor olabilir ama maalesef yaşayan için zor. Bu kişiler hapı yutamayıp, boğazına takılacağını ve nefessiz kalacağını düşünüyorlar. Genelde panik atak hastaları yaşıyor bu durumu. Çoğunlukla ya ezerek ya suda eriterek ya da katı bir besine karıştırarak içerler (doktor kontrolünde) ama bir şekilde içmesi gerekiyor, tedaviye başlaması gerekiyor.

Gece ağlamaları fln normal değil maalesef.

Allah sizin de onun da yardımcısı olsun.

niye evlendinizki.

eski iş yerimde odamdakiler böyleydi. baktım benim enerjimde sönüyor, mutsuz mutsuz geziyorum ortalıkta. iş değiştirdim kendime geldim
bu tipler sağlam insanı da hasta eder

ama ben başkası var gibi hissettim biraz takip edin. böyle bir erkek arkadaşım vardı benden sonra adam yeni sevgilisiyle hayat enerjisi saçıyordu zımba gibi olmuştu gıcık
Hay ağzınıza sağlık bu tarz insanlar sağlam insanı da hasta eder vallahi....
En net çözüm uzak durmak rahat edersin....

X