Eşimin evlenmeden önce hayat kadınıyla 17 yaşlardayken cinsel ilişkiye girdiğini öğrendim

fatber

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2024
29
-14
21
Eşimle görücü usulü ile evlendim ve 6 ay oldu evleneli ve eski mesajlarlar vesilesiyle hayat kadınıyla ilişkiye girdiğini bir erkek arkadaşıyla mesajlarından öğrendim o zamanlar 17 yaşlarındaymış şuan 23 ve bunu düşündükçe üzülüyorum aklıma geldikçe aldatılmışım gibi hissediyorum çok zoruma gidiyor onunla bu konuyu konuştuk ve ben o zamanlar ergen olduğumu dayanamdığımı ve arkadaşlara uyup yaptığını sonrasında pişman olduğunu bu konuyla ilgili din hocalarıyla konuşup tövbe ettiğini söyledi

Eşimle görücü usulü ile evlendim ve 6 ay oldu evleneli ve eski mesajlarlar vesilesiyle hayat kadınıyla ilişkiye girdiğini öğrendim o zamanlar 17 yaşlarındaymış şuan 23 ve bunu düşündükçe üzülüyorum aklıma geldikçe aldatılmışım gibi hissediyorum çok zoruma gidiyor onunla bu konuyu konuştuk ve ben o zamanlar ergen olduğumu dayanamdığımı ve arkadaşlara uyup yaptığını sonrasında pişman olduğunu bu konuyla ilgili din hocalarıyla konuşup tövbe ettiğini söyledi

6 sene önceki olay hakkında şimdi ne mesajı olabilirki?
Ayrıca sizden önceki hayatını bukadar kurcalamayın.
Size karşı iyiyse, aranızda bir sorun yoksa sürekli birşeyler çıkarmayın.

Eşimle görücü usulü ile evlendim ve 6 ay oldu evleneli ve eski mesajlarlar vesilesiyle hayat kadınıyla ilişkiye girdiğini bir erkek arkadaşıyla mesajlarından öğrendim o zamanlar 17 yaşlarındaymış şuan 23 ve bunu düşündükçe üzülüyorum aklıma geldikçe aldatılmışım gibi hissediyorum çok zoruma gidiyor onunla bu konuyu konuştuk ve ben o zamanlar ergen olduğumu dayanamdığımı ve arkadaşlara uyup yaptığını sonrasında pişman olduğunu bu konuyla ilgili din hocalarıyla konuşup tövbe ettiğini söyledi

Kız, taaaaa kaç zaman önceki mesajları oturup okudun? 😄 Adam seni daha tanımıyor o zaman nasıl aldatsın. Saçmalama.

6 ay öncesi bile sizi ilgilendirmezken kendi kendinize niye dert arıyorsunuz

Eşimle görücü usulü ile evlendim ve 6 ay oldu evleneli ve eski mesajlarlar vesilesiyle hayat kadınıyla ilişkiye girdiğini öğrendim o zamanlar 17 yaşlarındaymış şuan 23 ve bunu düşündükçe üzülüyorum aklıma geldikçe aldatılmışım gibi hissediyorum çok zoruma gidiyor onunla bu konuyu konuştuk ve ben o zamanlar ergen olduğumu dayanamdığımı ve arkadaşlara uyup yaptığını sonrasında pişman olduğunu bu konuyla ilgili din hocalarıyla konuşup tövbe ettiğini söyledi
Ohooooo evlenmeden önce
Ha yaşınız da hala bana göre evlilik için küçük de neyse
Siz de biri ile birlikte olabilir, evlenebilirdiniz başkasıyla ne olacak kıyamet mi kopacaktı?
Eşiniz size erkek konusunda kafanı eğ bakma vb baskı yapmıyor, karışmıyor size de sadık ise size ne geçmişinden?

Sizi ilgilendiren en önemli nokta: Adam cinsel yolla bulaşan bir hastalığın taşıyıcısı olup, size de bulaştırmış olabilir mi ? Hastaneye gidip test yaptırın.

Benim eşim de evlenmeden cinsel birliktelik yaşamış. Ben dini hassasiyeti olan biriyim. Sordum dürüstçe söyledi. Bir daha da konuşulmadı. Senden önce adı üstünde olmuş bitmiş. Şimdi seninle evlenmiş. Üzülecek kahrolacak ne var bundan. Bu saatten sonra yaparsa sorun olmalı.

Esin 23 ise sen kac yasindasin 😵‍💫 dusundukce korkuyorum

X