İğneli Epilasyon Eskişehirde iğneli epilasyon uzmanı arıyorum

bende yeni dilek ablaya başladım..tavsiye üzerine gidiyorum iki arkadaşım güzel sonuçlar almış yürü dediler sıra sende:KK4: 5gün önce çene bölgemde kalın tüylr için gittim ben sürekli aldığım için tabi hepsine yapamadık çıkanlara ancak yapabildik 4 gün sonra ikinciye gidicem yara olmadı bende hassas ciltliyim o yüzden kızarıklık ve sivilce oluştu normal olarak burda önemli olan temiz tutmak, kremi ihmal etmemek, ilk gün su deyirmemek ve güneşden korumak..tüy yapım kalın olmasına rağmen malesaf hassas ciltliyim o yüzden sık randevu alamıcam yüzümü dinlendirmemi söyiedi 10 günlük düşünüyorum hem temiz kalması hemde çabuk sonuç için sık uygulama iyi oluyor biraz sabredicez dokunmamak için.. çene ve gıdık bölgeme ve gördüğüm diğer noktalarda ki tek tük tüylere yaptık alınanlar henüz çıkmadı çıkacak gibi de durmuyolar ama sürekli alınan bölgelerde 2-3 seansdan önce belli olmaz bence:KK31:..

doktorlarda AYNA GÜZELLİK SALONUNA Gitmenizi öneririm GÖKSU İŞHANINDA Hülya Hanım var çok deneyimli ve tecrübeli yıllardır iğneli epilasyon yapıyor güvenerek tavsiye ederim ben memnun kaldım ve bütün tüylerimden kurtuldum darısı başınıza diyorum sevgili arkadaşlar.

doktorlarda AYNA GÜZELLİK SALONUNA Gitmenizi öneririm GÖKSU İŞHANINDA Hülya Hanım var çok deneyimli ve tecrübeli yıllardır iğneli epilasyon yapıyor güvenerek tavsiye ederim ben memnun kaldım ve bütün tüylerimden kurtuldum darısı başınıza diyorum sevgili arkadaşlar.

Ne yapacaksın peki süreyya güzellik salonu var hakkında bir şey biliyorsunuz ben oraya gitmeyi düşünüyorum

Bugün bilgi almak amacıyla süreyya güzellik salonuna gittim. Randevum olmadığını ve bilgi edinmek amacıyla geldiğimi söyledim. Karşıma çıkan bayan bilgi verebileceğini söyledi. İğneli epilasyon hakkında merak ettiğim şeyleri sormaya başladım. Ardından yaz döneminde yaptırmam sıkıntı olur mu diye sordum. Sorun olmayacağını söyledi. Birkaç yerin terlemeden dolayı skkıntı oluşturabilir dediğini söyleyip, acaba cilt yapısından mı kaynaklanıyo, olabilir mi böyle bir durum, bir de leke kalır mı diye sordum. Doğal olarak merak ettiğim şeyleri sormak istedim. Fakat karşımdaki bayan tersler bir şekilde başka yerleri ben bilemem,onlara sorun. Bu deneyimle ilgili bir durum,burda işimi bölüp yanıtlıyorum sorunuzu diye cevap verdi. Daha ılımlı bir şekilde cevap verebilirdi ya da müsait değiliz sonra randevu alıp gelin sorularınızı cevaplarız da diyebilirdi. İşini nasıl yaptığını bilmiyorum ama böyle yaparak müşteri kaybetti. Kimss hem parasını verip hem terslenmeye meraklı değil. Bu tarz işlerde çalışanların insan ilişkilerinin de iyi olması gerektiğini düşünüyorum. Ardından bir arkadaşımla buluştum ve konuyu anlattım. Kendisç de iğneli epilasyon yaptırmıştı yüzüne. Ona sorduğumda yüzünün çoğu kosmına yaptırdığını söyledi ve hiçbir iz yoktu. Seval güzellik salonuymuş doktorlar caddesinde. İğneli epilasyon konusunda kurs da veriyormuş, deneyimli birisi anlayacağınız. Dakikası 2,5 tl olduğu söylendi. Fiyat olarak araştırdığım yerlerden en pahalısı ama işini iyi yapmış olduğunu gördüm ve gitmeye değer diye düşünüyorum.

Öncelikle Merhaba konu eski fakat yeni girip bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için deneyimim ile yardımcı olmak istiyorum öncelikle lazerin çok talepte olduğu ve tartışıldığı bir Zamandayız ama şunu söylemem gerek ki en azından küçük bölgeler için iğneli epilasyon her yönden mantıklı geldi bana çok araştırdım şimdi gelelim ikinci konuya kızlar ben ağda açısına katlanamayıp sadece jilet maduru oldum ne yazık ki ağdaya da dönemiyeceğimi anlayınca dedim artık kesin çözüm şart ve iğneli epilasyon kararı aldım annemin bir arkadaşı önerisi üzerine bir salona gittim bayan Tüm işleri kendisi yapıyormuş ve 18 yıl Eskişehir de bir referansı varmış çok şirin ve bana yaklaşık yarım saat kadar bilgi verdi o kadar pozitif ki korkumun yarısını orda yendim ve ikna oldum öncelikle bir iğne aldım 25 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam kırıldıkça değiştiriyorsun ben yanlız 2 kez değiştirdim 1 yılda bu arada öneri üzerine emla aldım uyuşrucu krem epilasyon dan yarım saat önce sürdüm 20 veya 15 bekleyenlerde varmış ilk 5 dakika zordu ama sonra konuşması espirilerle beni oyalayıp acımı unuturdu kızlar ayda bir ilk 2 ay 20 günde bir gittim ve sonuç harika ben güvendiğiniz bir yer bulutsanız deneyin pişman olmıcaksınız derim üniverstede büyük rahatlık

Öncelikle Merhaba konu eski fakat yeni girip bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlar için deneyimim ile yardımcı olmak istiyorum öncelikle lazerin çok talepte olduğu ve tartışıldığı bir Zamandayız ama şunu söylemem gerek ki en azından küçük bölgeler için iğneli epilasyon her yönden mantıklı geldi bana çok araştırdım şimdi gelelim ikinci konuya kızlar ben ağda açısına katlanamayıp sadece jilet maduru oldum ne yazık ki ağdaya da dönemiyeceğimi anlayınca dedim artık kesin çözüm şart ve iğneli epilasyon kararı aldım annemin bir arkadaşı önerisi üzerine bir salona gittim bayan Tüm işleri kendisi yapıyormuş ve 18 yıl Eskişehir de bir referansı varmış çok şirin ve bana yaklaşık yarım saat kadar bilgi verdi o kadar pozitif ki korkumun yarısını orda yendim ve ikna oldum öncelikle bir iğne aldım 25 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam kırıldıkça değiştiriyorsun ben yanlız 2 kez değiştirdim 1 yılda bu arada öneri üzerine emla aldım uyuşrucu krem epilasyon dan yarım saat önce sürdüm 20 veya 15 bekleyenlerde varmış ilk 5 dakika zordu ama sonra konuşması espirilerle beni oyalayıp acımı unuturdu kızlar ayda bir ilk 2 ay 20 günde bir gittim ve sonuç harika ben güvendiğiniz bir yer bulutsanız deneyin pişman olmıcaksınız derim üniverstede büyük rahatlık

Merhabalar ben yeni üyeyim problem olmayacaksa gittiğiniz yeri öğrenebilirmiyim ben de yüzüm için iğneli epilasyona gitmeyi düşünüyorum eskişehirde yeniyim güvenilir bir yer arıyorum

Merhabalar ben yeni üyeyim problem olmayacaksa gittiğiniz yeri öğrenebilirmiyim ben de yüzüm için iğneli epilasyona gitmeyi düşünüyorum eskişehirde yeniyim güvenilir bir yer arıyorum
Diğer arkadaşıma sormuşsunuz ama benim gittiğim memnun kaldığım yer Ayna güzellik salonu HÜLYA HANIM göksu işhanın da. Birkaç ay önce sormuşsunuz umarım bir yere gidip güzel sonuç almışsınızdır benim ki gitmediyseniz bir tavsiye denenmiş bir öneri sevgiler arkadaşım. bu konuda foruma yazan bütün arkadaşlarıma kendi çektiklerimden yola çıkarak yardımcı olmaya doğru yönlendirmeye çalışmak.

Diğer arkadaşıma sormuşsunuz ama benim gittiğim memnun kaldığım yer Ayna güzellik salonu HÜLYA HANIM göksu işhanın da. Birkaç ay önce sormuşsunuz umarım bir yere gidip güzel sonuç almışsınızdır benim ki gitmediyseniz bir tavsiye denenmiş bir öneri sevgiler arkadaşım. bu konuda foruma yazan bütün arkadaşlarıma kendi çektiklerimden yola çıkarak yardımcı olmaya doğru yönlendirmeye çalışmak.

Merhaba Eskişehir de iğneli epilasyon için gittiğiniz yer neresiydi acaba?

X