Gelinbaşı ve Gelin Tacı eskişehirde nişan-gelin saçı için kuaför önerileri

nazz1426

n&g
Kayıtlı Üye
29 Mart 2010
31
0
arkadaşlar gelin başı için eskişehirde nereye gideceğim bilmiyorum..nişanım 24 nisan da!! hasan polatkanda voo doo kuaföre gideceğim..bilgisi olan varmı,daha önce burada saçını yaptırmış olanlar ya da..lütfen tavsiyeeee........:teselli::teselli:

canım bende eskişehirliyim nişanımda da düğünümde de saçımı makyajımı ZEN kuaföre yaptırdım ve çok memnun kaldım sanada tavsiye ederim mutluluklar

ZEN hakkında bikaç kötü şey okudum:KK43: arkadaşım voo doo yu önerdi ama ben daha önce hiç saçımı yaptırmadım orada..bilmiyorum ki??

tabi sen bilirsin ama makyaj konusunda çok profesyoneller ben saçıma maşa yaptırmıştım sen nasıl bi model düşünüyorsun

canım,benim saçımda çıtçıtlarım da var..uzun kullanıyorum zaten..klasik bi topuz fln yaptırmak istemiyorum daha hareketli,dağınık bişeyler olabilir..saçım kızıl tonlarında zaten ve uzun dalgalı

aslında zen i de düşünüyorum ama..ne bileyim..canım esparkın karşısındakinemi yaptırmıştın? fiyat abartı değildi değil mi

canım ben voo do ya gittim benim eski kuaförüm orası kızı ve kendisi işletiyo ama sana tavsiye etmiyorum zaten benim orayı bırakmamın sebebi işi bozması hep yeni yeni insanlar girip çıkıyo çalışan olarak.tavsiye edebileceğim zen ya da hüseyin kuaför ama buralar çok pahalı dersen doktorlar caddesinde şimdi benim gittiğim bi yer var iki kız kardeş çalışıyo hem temiz hem güler yüzlü hemde işlerini baya güzel yapıyorlar ben gerçekten çok memnunumki ince eliyen sık dokuyan tipte bi insanım kolay kolay begenmem yani ama fiyat olarak ta kalirte olarak ta önerebilirim sana tam olarak yer sorarsan nihal&hilal güzellik merkezi olarak geçiyo doktorlar caddesinde döbirs var hani kuyumcu tam tramvay duragının orda ssk otogar duragı o kuyumcunun solunda kalıyo bi iş merkezi burası eger ilgilenirsen öle tarif edeyim yada telefon numarası veririm sana ordan ulaşırsın.şimdiden hayırlı olsun.

hımm..voo do yu eliyorum o zaman canım..zen olabilir aslında ya da dediğin yer..ama zen fln çok kalabalık oluyor saatlerce bekletiyor diyorlar..hangi şubesini tavsiye edersin zen için..bağlardakini biliyorum ben..birde ben şu an afyonda öğretmenlki yapıyorun yani hafta sonları gelebiliyorum ancak..nişandan 10-15 gün kala gitsem randevu alabilirmiyim ki..malum düğün sezonu başladı,cmt olacak zaten:KK43:(

zen olarak baglar caddesi olabilir derim ben. ne yaparsın bak ara telefonla zaten goole yazdıgında internetten bulursun telefon numarasını sonra ara ögren ne ne kadar işte saç porselen makyaj falan filan bunlar şey yapıyorlarya paket prıgram deniliyo ya herşey için de manikür pedikür saç makyaj ögren fiyat al sonra kesin tarih söyle ve gün al derim ben ona göre işin olur zaten sen önce bi karar ver de ona göre halledersin herşeyini önceden randevu alırsan da beklemeiş olursun sonuçta senin nişan saçı makyajı olucak öncelik erirler yetiştirmke için zaten.inş herşey istediğin gibi olur ama ben bak eskişehirdeyim afyonda hiç bi yer bilmiyodum peos güzellik merkezi diye bi yer varmış orda benşim haziran 20 de düğünüm olucak afyonda orayı aradım yardımcı oldular oarad mavi kuaför salonu önerdiler diger yerler bu cadde başkent falan varmış ama çoook pahalı aradım sordum bana önerdikleri yerle görştüm telefon açtım bu ay gidicem hebrleri de var konuşucam yani. sende öle yap herşeyin hazır olsun derim.şimdiden kolay gelsin:)

hımmm bu arad sen afyondaymışsın bak ikimizde birbirimize yardımcı olucaz bu gidişle senin burda benim orda yani. senin bildiğin hem fiyat hemde kalite olarak hem kına hemde gelin saçı porselen makyajı iyi olan yer varsa önerebileceğin benimde çok ihtiyacım var.mavi kuaför salonu hakkında da bilgin varsa yeşil yoldaymış yorum yaparsan sevinirim.

zenle görüşeceğim canım ok..haftaya gelince ancak..canım maviyi gördüm ama hiç gitmedim,büyük gibi durmuyo..ama onun karşısında zafer var aynı zamanda arkadaşım olur ben günlük fön kesim için hep ona giderim çok ii çocuktur samimi istediğini yapar yani..dükkanı salaştır ama zafere sonuna kdr güvenirim ben saç konusunda kardeşi serkan var o da iidir..makyajlarını bilemeyeceğim açıkcası ama..bi görüş erim gelm fırsatın da olursa..birde mavinin yakınlarında hülya pastanesinin yanında sokakta elit var..profesyonel çalışıyolar..görüntü fln ii salonda...oırası da iidr ama daha pahalı olabilir,birde benim okulda yeni evlnenen mat öğrt. arkadaşım başkentte yptırmıştı ama memnun kalmadı hiç saçından..sonra elite gitmiş..yani salonun güzel büyük pahalı olması önemli değil..işini ii yapan kuaför bulmak lazım:) yardımcı olmaya çalışırım canım..burda bilmek istediğin yerler konusunda

evet canım ya dediğin gibi eliti falan önerdiler yani orda tanınmış yerlermiş ama biliyoruz ki tanınmayan ama işini gerçekten iyi yapan yerlerde var sadece adı olan bi çok marka biliyoruz ama kıyafet bile olsa bazen istediğimiz kalitede olmuyo bazı şeyler.ben afyona geldiğimde peos güzellik merkeziyle bi kez daha görüşrücem inş. bu peos merkezindekilerde elit başkent cadde gibi yerlerin isimleri oldugunu ve pahalı olduklarını söylediler bizimde bildiğimiz gibi ama mavi güzellik merkezi de çok iyi yapıyomuş işini onlarda öle dedi küçük bi yer ama önemli olan içi değil yani işi sonuçta inş herşey iyi olur.seninde sormak istediğin başka bişeyler olursa bende elimden geldiğince yardımcı olurum canım.

ben afyondaki cadde kuaförü aradım bizzaat konuştum 150 saç 170 porselen makyaj içinde manikür pedikür yok tek gece için söylediler.ben hem kına hemde düğünde yaptırıcam indirim olmuyomu dedim hayır dediler.paket programlarıda yokmuş.yani bana ikş gün arası 640 oluyo yani bide manikür pedikür girse içine 700 de benimle gelecekler de olucak sonuçta kız evi oglan evi diye 1000 tl dan az çıkamazdım ordan hemen hemen diger söylediğim elit başkent falanda öleymiş fiyatlar. bana çok saçma ve pahalı geldi oaralar. buralarda en iyi diyeceğimiz mesela zen sordum aradım şuanlık randevu alırsan dediler iki gün saç makyaj manikür pedikür 2 gün için adam 300 diyo yani ama erken randevuda olsun bu yaz zamanı desinler 400 450 yani buda iyi.onu anlamadım zaten burası afyondan daha gelişmiş bi yer sonuçta buradaki en iyi kuaför fiyatları bu afyonda fiyatlar uçmuş yani.peos güzellik merkeziyle konuştum onlarda bana hatır şinaz tanıdıkları ve güvendikleri mavi kuaförü önerdiler eşler çalışıyomuş orda tanıyolarmış benide ince eliyen bi insan oldugumu anladılar tanıdılar orası uygun size dediler ama daha başka yerlerde araştırıcam.öle yani canım

ooo..öleyse pahalıymış canım yaa..eskiişehirde seçenek çok o yüzden demek ki daha uygun,gerçekten uçmuş burdakiler yaa:KK43:(

evet bencede uçmuşşş canımmm ama bulucaz artık napalım ogün için bişeyler.burda daha uygun ve kaliteli işte büyük şehrin faydaları:)

kızlar eskişehirde başka kuaför var mı gelin başı için?? bi de fiyatları duyunca yuh dedidim yaaa, hele afyon coşimuş .. kuaför olmak lazımmış :))

canım mesajını yeni gördüm ben..evet cmt nişanım vardı zen e yaptırdım saçımı makyajımı..genel olarak güzel oldu.ben zaten saç modeline karar verdiğim için hemen hemen istediğim modeli yaptılar.biraz dağınık bi model olduğu için erken düşmeye başladı sanki..ama herkes çok beğenmişti..belki de bana öyle geldi..makyaj acaba abartı mı diyordum ama fotolara bakınca kesinlikle değilmiş,makyajım gerçekten güzel oldu..15 temmuzda düğünüm var..randevuyu aldım oraya gideceğiz yine..umarım hoş olur..görseydin ii olurdu ama..maalesef msjını yeni gördüm canım:KK43:

kızlar eskişehirde başka kuaför var mı gelin başı için?? bi de fiyatları duyunca yuh dedidim yaaa, hele afyon coşimuş .. kuaför olmak lazımmış :))

canım bana msj göndermişsin..yeni gördüm..nişan saçı için zen e gittim genel olarak iyiydi..ben modele karar vermiştim zaten ve hemen hemen istediğim modeli yaptılar..makyajdan çok memnun kaldım herkes çok beğendi...fotolarda fln gayet iyi çıkmıştı..15 temmuzda düğün saçınıda oraya yaptıracağız..umarım güzel olur:teytey:

Zen oldukça iyidir. Ben günlük yaşamda oraya sürekli giderim. Ama gelin başında orayı tercih etmeyeceğim. Aslında orayı düşünüyordum da.. Tanıyorum çünkü makyözünü de zaten saçımı yapacak olan da sürekli fön falan çektirdiğim kız. Ama gelin başı konusunda kararsızım.
Bir başka kuaför ile anlaşmıştım. Ama dün nasıl yapıyorlar diye baktım.. Yok hiç iyi değil. Şimdi doğan konusunda gidip geliyorum bakalım.

Son düzenleme:
X